Şimdi Ara

---Yeni Seat Leon 2009(Makyajlı)---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
23.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En sonunda bu ötv zamanında bende ilk 0km arabamı aldım.Seat bu yeni modelde style donanımında bile espyi opsiyon olarak veriyor.Maslak doğuş türkiyeye espli araç gelmediğini söledi, bana eski kasa leon u aldırmaya çalıştı.En sonunda espli leonu avekde buldum.Şeker beyazı leon 1.4TSI 125 style. İçinin resminide çektim fakat karanlık çıktığı için koymuyorum.İçini hakikatten bu sefer iyi yapmışlar çünkü leon u almamamın nedeni iç dizaynı idi. İçinin resmini seatın sitesinden bakabilirsiniz. Araba bana 36.500TL ye geldi.Bir tek park sensörü yok onuda serviste takabilirlermiş fiyatı 350TL.Onuda hediye etmelerini söylicem.Sunroof lu olan bir araç vardı fakat ben espli olanı seçtim. Kesinlikle yeni bir araba alıcaksanız ilk bakıcağınız özellik espdir.

---Yeni Seat Leon 2009(Makyajlı)---

• Hayırlı olsun.Güle güle kullan.
  • Yılan gibi hayırlı olsun. İçi de süper olmuş ben inceledim. Adam etmişler içini.

Fiyat da süper. 1.4 tsi az yakan canavar motor. Style full donanım + esp daha ne olsun

Bir de bixenon taktırsaydınız fena bişiy olurdu bu
  • hayırlı olsun gzl seçim
  • Hayırlı olsun arkadaşım. Kazasız belasız inşallah...

İç mekanın düzeltilmiş olması çok iyi olmuş bu arada.
  • Sağolun arkadaşlar

zaten tek taktırmayı düşündüğüm xenon far.Bu leon modeline uygun mercekli xenon far var mı?
  • Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.Hayallerimin otomobilini almışsınAllah bizede nasip etsin inşallah..
  • hayirli olsun , kazasiz belasiz kullanman dileğiyle....
  • quote:

Orjinalden alıntı: dranov

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.Hayallerimin otomobilini almışsınAllah bizede nasip etsin inşallah..

İnşallah arkadaşım
  • hayırlı olsun içi bu sefer özellikle göstergeler şahane olmuş sendende foto bekliyoruz
  • Güle güle kullanın.Konsolu hiç beğenmiyordum,başarılı bir şekilde yeniledir.

TSI için zaten söylenecek fazla bir şey yok,Leon da güzel araba.
  • Hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • hayırlı olsun güle güle kullanın
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın.Allah kazadan beladan korusun.
  • Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dılegıyle....
  • esp li nasıl buldun yawww...style standart donanımda esp yok ki opsiyonel diye biliyorum..Kaç YTL verdin esp opsiyona???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donnie Brasco -- 12 Mayıs 2009; 23:52:55 >
  • 1000TL farkla alınabiliyor esp,ben avekden aldım arabayı orda bir kaç araç vardı espli.
  • Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler..
  • hayırlı ugurlu olsun . kazasız belasız binmen dileklerimle
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.