Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

yeni seat leon

40
Cevap
0
Favori
1.459
Tıklama
Giriş
    73 Mesaj
    drercan hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin çok güzel bir araba almışın !

1.6 102 hp
    1.9 TDI 105 hp
    almamışsındır inşallah neden dersen o kadar güzel arabaya bu motorlar gitmez
    |
    |
    Intel Core i7-930, Asus P6X58D Premium, Corsair CM3X2G1600 3x2 GB, HIS Radeon 5850, Creative X-Fi ExtremeMusic, CoolerMaster Stacker, 2x Seagate 1500 GB, 2x Samsung 320 GB, 2x Maxtor 750 GB, 2x Seagate 500gb, Asus Dvd-Rw, Win 7 Pro 64 Bit, Asus VK246, Asus VH222, Logitech G15, Logitech Mx Revolution, Logitech z-5500

Canon EOS 50D, Tamron 17-50 F2.8 XR VC Di II LD, Sigma 70-300 F3.5/5.6 APO DG, Manfrotto X55B, LowePro Nova 200 AW
  • Yüzbaşı
    430 Mesaj
    hayırlı olsun çok şekil araba.Allah kaza bela vermesin.

öff çok güzel araba ama bunun dizel modelleri bile fazla yakar yaw :(
    |
    |
    339 Mesaj
    hayırlı olsun
    Allah kaza bela vermesin
    |
    |

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
    MITSUBISHI Lancer 1.5 MT Siyah
  • Çavuş
    57 Mesaj
    hayırlı olsun arkadaşım.bence çok iyi bir seçim.ben de en kısa zamanda almayı düşünüyorum.Hangi donanım paketini aldın? İndirim falan yaptılar mı? nereden ve ne kadara aldığını yazarsan sevinirim.Güle güle kullan.selamlar.
    |
    |
  • Yarbay
    11081 Mesaj
    Şu 2.0 TFSI seçeneği çok tatlı duruyor.. Ama 51 milyar çok para yau..
    |
    |
    bide şu arabanın özelliklerini yazsan izlenimlerini aktarsan
    bir ikide resim koysan bekliyoruz
    |
    |

|
    |
    Intel Core i7-930, Asus P6X58D Premium, Corsair CM3X2G1600 3x2 GB, HIS Radeon 5850, Creative X-Fi ExtremeMusic, CoolerMaster Stacker, 2x Seagate 1500 GB, 2x Samsung 320 GB, 2x Maxtor 750 GB, 2x Seagate 500gb, Asus Dvd-Rw, Win 7 Pro 64 Bit, Asus VK246, Asus VH222, Logitech G15, Logitech Mx Revolution, Logitech z-5500

Canon EOS 50D, Tamron 17-50 F2.8 XR VC Di II LD, Sigma 70-300 F3.5/5.6 APO DG, Manfrotto X55B, LowePro Nova 200 AW
  • Yüzbaşı
    919 Mesaj
    arabanın özellikleri genel anlamda güzel ancak 1.6 8v motor tarih oldu beyler seat'a -1 8v nedir çok sönük bir motor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swatcamgoz -- 28 Eylül 2005, 0:44:51 >
    |
    |

Sen konuşulanlara bakma kardeş güle güle kullan.
    |
    |
    |
    |
    HAYIRLI OLSUN KAZASIZ BELASIZ KULLAN NASIL KONFOR FALAN
    |
    |
    arkadaşlar ben çok memnunum.arabada bir sonroof yok.özellikle güvenlik paketi hoşuma gitmişti zaten.herşey var.1.6 styline modelini aldım.ateş kırmızı ve gözler üstünde hep.1.4 tipodan sonra çikolata gibi geldi.çok rahat bir sürüşü var.teknik kısımdan pek anlamam ama bana istediğimi veriyor fazlasıyla.
    |
    |

Orjinalden alıntı: drercan

arkadaşlar ben çok memnunum.arabada bir sonroof yok.özellikle güvenlik paketi hoşuma gitmişti zaten.herşey var.1.6 styline modelini aldım.ateş kırmızı ve gözler üstünde hep.1.4 tipodan sonra çikolata gibi geldi.çok rahat bir sürüşü var.teknik kısımdan pek anlamam ama bana istediğimi veriyor fazlasıyla.

Güle güle kullan kardeş. Çok güzel tasarımı olan, full donanımlı bir araç bence. En uygun donanım paketini almışsın bana göre. Bazı arkadaşlar motoru için yok şöyle yok böyle diyor, hiç umursama o yazılanları. Hayatta gerçekçi olmak lazım, cebinden çalışıp ta kazandığın onlarca milyarı çıkarıp araç almak, öyle internet sitelerinde, otomobil dergilerinde en iyi arabaların teknik özelliklerini okuyup ahkam kesmeye benzemiyor maalesef. 3-5 yıl önce ne tür arabalara bindiklerini unutmuş görünüyor insanlar. 32 milyara Leon'dan daha az donanımlı B sınıfı Polo satılıyorsa bu ülkede, kimsenin daha ötesini yazmaya hakkı yok.
    |
    |

• Yarbay
    2277 Mesaj
    bugün bu aracla test sürüşü yaptım..aynen şu yukarda resmi verilen arac test sürüşü aracı...cok oturaklı araba en azından bindigim bi corollaya göre cok oturaklı...yolu tutuor..tcs i kapatınca gayet seri kalkıor ama 140gbi kesilior arac...yanımdaki adam 210gördügünü söledi kendi denemiş...yakıtı karma 7miş...kokpiti cok şık,hersey yerli yerinde ve elinizin altında...direksiyon simidi cok sportif ve sürüş zevkini arttırıor...fren gayet ii dozlanmış bi focus gbi yıgılma yapmıor..alınabilir bi arac siyah renkle beraber son fiyat stylanca modelinde 34000ytl dedi adam....
    |
    |
    hayırlı olsun, güzel araç. Seat Altea'yı hafif değişiklikle Leon olarak piyasaya sunmuşlar. Ben de beğendim.

|
    |
    hayılı olsun
    |
    |
    Dün intenet sitesine baktım ve resmen hayran kaldım araca.Ya 17 inç jant bile standart ve o kadar çok opsiyon özellği var ki ağzım açık kaldı.Gerçekten güzel bi araçmış.Seatı kutlamak lazım.Bu arada vakit bulursam bugün bakmaya gidicem.Bi de yakından görelim bakalım!!!

Reklamları da gayet mükemmel olmuş....Bu kadar güzel reklamı az gördüm.Tam Hollywood filmleri tadında
    |
    |
    dostum önünü arkasını görebiliyo musun arabanın?
    |
    |
    2277 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: GS_1905

Dün intenet sitesine baktım ve resmen hayran kaldım araca.Ya 17 inç jant bile standart ve o kadar çok opsiyon özellği var ki ağzım açık kaldı.Gerçekten güzel bi araçmış.Seatı kutlamak lazım.Bu arada vakit bulursam bugün bakmaya gidicem.Bi de yakından görelim bakalım!!!

17kant sport up modelinde yani 37küsür fiyatlı modelinde satandart..o da daha tr de yok
    |
    |
    hayırlı olsun çok ii bi seçim yapmışsın
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
haberler
son dakika
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.