Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (883. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
139
Favori
988.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar araç ses yapıyor diye servise götürdüm viraj demir lastikleri (2 tanesi 180 TL) ve dikrotlar (z rot)(2 tanesi 345 TL) değişecek dediler yaptırmadım dışarda sordum 250 TL dediler.
    bu parçaları mutlaka serviste mi değiştirmeyi tavsiye edersiniz yoksa dışarda da olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Dışarda yaptır hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esoturko E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

• seat ibizajant kapağı aldım aq araç kaskodan yapıldı herifler jant kapağı sipariş vermemişler umarım bir yerinden cıkar. ayrıca asıl en büyük küfürü carpıp kaçan ve kaputun sök tak olmasını sağlayana gönderiyorum hergün.
    topluca sövüyoruz iş yerinde ayrıca umarım bir yerinden cıkar bana açtığı dert tasa ve değer kaybı ...
  • 2010 ibiza iç kapı kollarını nereden kaç liraya bulabilirim?
  • Arkadaşlar sinyalleri led ampül ile değiştiren var mı?

Arıza kodu ya da hızlı yanıp sönme gibi bir problem çıkarıyor mu acaba? 2016 Ibiza için.

İç aydınlatmalar, bagaj, plakalık, geri vitesi led yaptım. Plakalık arıza verdi, farklı bi ampulle çözdük onu da. Sinyal için tavsiyesi olan varsa onları da düşünüyorum.

nasıl bir ses hocam? benimkinden de tümsekte ciyak ciyak sesler geliyor da. baktırsam mı bilemedim.

• Scheissenberg kullanıcısına yanıt
    karyola gıcırtısı gibi bir sesti lastikleri değiştirince o azaldı bir de lukur lukur ses vardı o da viraj demir lastikleri ve z rot değişince düzeldi

karyola gıcırtısı çok doğru tabir hocam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

karyola gıcırtısı gibi bir sesti lastikleri değiştirince o azaldı bir de lukur lukur ses vardı o da viraj demir lastikleri ve z rot değişince düzeldi
    2017 ibiza da da bir takım sesler mevcut. Dün gece araca 4 kişi bindik binerken Bi gacırtı geldi ztn. Park yerinden çıkartırken ileri geri almama beraber araçdan dediğiniz gibi karyola sesleri gelmeye başladı (herhangi bir kasis yok) neyse Bi 500mt-1km devam ettim dur kalk yaptım araçdan iki kişi indi ama herhangi bir ses duymadım. Sebebi ne olabilir?

• Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    valla benim araçta da binerken falan gıcırtı oluyor pek kafaya takmadım. lastikle falan ilgili değildir o binerken çıkan ses. bir servise sormak lazım ben de bilmiyorum hocam.
  • Karyola gıcırtısı bizim araçlarda kronik sorun maalesef. Z rot başlarından kaynaklı.
    Ben aldığımın 1. ayında değiştirtmiştim. 5 yıl oldu üzerine bir sıkıntı yok.
  • İyi akşamlar herkese yakın zamanda bir Ibiza alacağım. Artık ülkemize sadece style paket geliyor. Bu yüzden multimedya ekranını 8inçlik olan ekran ile değiştirmem mümkün müdür ? Böyle bir deneyim yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 29 Şubat 2020; 21:48:2 >
  • fulllink apple car alıp açtıran oldu mu ? 1300 çok geldi bana
  • beyler bu nedir ya? bıktım bu arabanın acayipliklerinden

arka hoparlör cızırtılı diye sound ayarından arkalar iptal edip öne çektim sesi sadece, arabayı sound menüsündeyken kapattım geri bindim ayar 4 kapılı değil 2 kapılıya döndü. ve arkalar da çalışıyor iptal edemiyorum. saçma sapan bir hal aldı.

edit: gittim baktım tekrar düzelmiş kendi kendine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 8 Mart 2020; 20:7:10 >
  • 2016 model 1.2 tsı aracın 30 bin bakımını yaptıracağım.Ankara doğuş otoyu aradım indirim ile beraber 1370 tl fiyat verdiler yağ filtre değişimi, buji değişimi. Özel bir servisi aradığımda bujilerin 60bin değişeceği söylendi 450 - 500 tl civarı bakım fiyatı verdi. Yakın zamanda bakım yaptıran var mı? Yada buji değişimi konusunda bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

2016 model 1.2 tsı aracın 30 bin bakımını yaptıracağım.Ankara doğuş otoyu aradım indirim ile beraber 1370 tl fiyat verdiler yağ filtre değişimi, buji değişimi. Özel bir servisi aradığımda bujilerin 60bin değişeceği söylendi 450 - 500 tl civarı bakım fiyatı verdi. Yakın zamanda bakım yaptıran var mı? Yada buji değişimi konusunda bilgisi olan?
    1.0 Ecotsi yetkili serviste 30bin bakımı yaptırdım, bujiler değişmedi, 2 yaş üzeri %20 indirim ile 1000 TL kadar tuttu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler herkese style model Ibiza aldım. Aracın aynalarını ayarlamak istiyorum nasıl yaparım. Kumanda kolunun çeviriyorum hiçbir şey olmuyor. Birisi video atabilir mi nasıl olduğuna dair teşekkürler

• diciotto kullanıcısına yanıt
    Left ve right yazıyodu sanırım. Joysticki sağa ve sola çevirip hareket ettirdiğinizde ayarlanıyor hocam. Üste, alta, sağa ve sola hareket ettirebiliyorsunuz.

• boras06 kullanıcısına yanıt
    Buji değişme periyodunu 60 bine aldı servis diye biliyorum. Başka bir servisten de teyit edin bence. Özel serviste bujileri kontrol ettirebilirsiniz bir ustaya. Ama ben de değiştireceğim bu sene aynı model ve yıl aracım var sizinki gibi.

Buji hariç yağ ve filtreyi kendim aldım bu sene. 350 tl tuttu. 100 de işçilikle hallettim dışarıda yaptırmak isterseniz aklınızda olsun. Mobil 1 yağ ve Mann filtrelerle.

• 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.