Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (853. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
139
Favori
988.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seat Ibiza Halı Bagaj Havuzu (2017 Sonrası) 129,00 TL

https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/seat-ibiza-hali-bagaj-havuzu-2017-sonrasi-P214612726

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_2

arkadaşlar aracım 2012 ibiza 1.4
    servis trigerinin 180bin kmde değişmesi gerektiğini söyledi
    bu konu hakkında düşünceleriniz neler

Şahsi düşüncem arabanın sağlamlığını gösteriyor.
    180 bin ne demek ya... Hay maşallah.
    İzmir servisleri de bu şekilde söylüyor bana.
    İnsan mutlu oluyor :)
    90 bin de V kayışını değiştirmiştim o kadar. O da ucuz bir parça zaten.

abi peki zincir mi var bunda bilgin var mı? kayış mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa-_-

quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_2

arkadaşlar aracım 2012 ibiza 1.4
    servis trigerinin 180bin kmde değişmesi gerektiğini söyledi
    bu konu hakkında düşünceleriniz neler

Şahsi düşüncem arabanın sağlamlığını gösteriyor.
    180 bin ne demek ya... Hay maşallah.
    İzmir servisleri de bu şekilde söylüyor bana.
    İnsan mutlu oluyor :)
    90 bin de V kayışını değiştirmiştim o kadar. O da ucuz bir parça zaten.

abi peki zincir mi var bunda bilgin var mı? kayış mı?

Zincir değil diye biliyorum.
  • Arkadaşlar merhaba, bende 1.0 eco tsi 95 bg ile aranıza katıldım. Aracı elektronik paket ile birlikte 64.800 aldım. Araç özellikleri çok güzel yakıtı şuanki gözlemlerime göre gayet ekonomik. Dizel 1.6 2014 110 bg lik Astram vardı ona rağmen yakıtı gayet ekonomik. Tabii segment farkında dolayı konfir farkı var ama aracımı çok sevdim. Tek bir sorunum var koltuklar çok rahatsız 2 saatlik bir yola gidiyorum resmen kıçım ağrıdı. Bu durum herkeste var mı bana has bisey mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: solerio

Arkadaşlar merhaba, bende 1.0 eco tsi 95 bg ile aranıza katıldım. Aracı elektronik paket ile birlikte 64.800 aldım. Araç özellikleri çok güzel yakıtı şuanki gözlemlerime göre gayet ekonomik. Dizel 1.6 2014 110 bg lik Astram vardı ona rağmen yakıtı gayet ekonomik. Tabii segment farkında dolayı konfir farkı var ama aracımı çok sevdim. Tek bir sorunum var koltuklar çok rahatsız 2 saatlik bir yola gidiyorum resmen kıçım ağrıdı. Bu durum herkeste var mı bana has bisey mi?

Hayirli olsun..Kilim minder bile atsan altına bayaa etkili

Biraz yumuşak daha yüksek bişey daha iyi oluyor hatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa-_- -- 5 Kasım 2017; 14:2:3 >
  • Aynen ya yumuşak ve yüksek biseyler alcam

• Dün aracımı yıkarken arka sileceğe dokundum ve sileceği tutan plastiği kırıldı. Arka sileceğim iyi silmiyordu zaten değiştirecektim. Nereden almalığım arka sileceği?
  • Arkadaşlar herkese merhaba şöyle bir araç oluşturdum biraz bütçemin üstüne çıkıyor, o yüzden ya ACC yi tercih edeceği ya da Anahtarsız girişi sizin düşünceleriniz nedir bu konuda

http://aracolusturucu.seat.com.tr/seat-cc/desktop-desktop-017_DEFAULT-tr-normal.view;jsessionid=FDB5D81FE9B9E96A3B0F2F4C17CB4000.jvm1?msk=1
  • kurt551 K kullanıcısına yanıt
    Hocam linki açamadım ama özel sipariş vermenizi tavsiye etmiyorum. Özel siparişlerde teslimat süresi çok uzun, büyük olasılıkla yılbaşından sonra gelecektir. Yılbaşında liste fiyatları biraz yükselebilir.Ayrıca, Euro'nun da stabil olmaması sebebiyle %7-10 zamlı fiyattan almak zorunda kalabilirsiniz.

Bayilere ellerindeki araçları sorup kafanızdaki opsiyonlara en yakın olan aracı pazarlık yaparak almanızı öneririm.

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

cevap için teşekkürler ama bu özelliklerin hepsinin olduğu hazır bir araç bulabilmem çok zor sanırsam.
  • kurt551 K kullanıcısına yanıt
    Acc sonradan actirilabiliyor sanirim. Ama anahtarsiz calistirma sonradan yapilmaz bence. Park sensoru falan da sonradan takilan fabrikada gelenle ayni randimani veremeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: emin616

Dün aracımı yıkarken arka sileceğe dokundum ve sileceği tutan plastiği kırıldı. Arka sileceğim iyi silmiyordu zaten değiştirecektim. Nereden almalığım arka sileceği?

geçenlerde ön silecekleri değiştirdim gittigidiyordan aldım gayet iyi iş görüyor
  • Arkadaşlar 2016 model için sağ stop lambası servis 600 TL diyor daha uygun bir yerden bulabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 8 Kasım 2017; 10:26:32 >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Çıkmacılarda bulabilirsiniz. Araştırmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intiveydemila kullanıcısına yanıt
    İnternette bi mina diye bir yerde bulabiliyorum orada da yokmuş aradım. Çıkma değil de yan sanayiymiş. Bildiğiniz yer var mı?
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Ben Adanadayım hocam burdaysan yardımcı olurum .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intiveydemila kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam Sakarya'dayım malesef.
  • Arkadaşlar 2013 42bin km de style ibiza fiyat 43bin tl nasıl sizce?Motor performansı ve fiyat açısından değerlendirirsek.? (1.4 85 hp.)
  • bu nasıl iştir ya her hafta ibizaya zam geliyor 95hb style 64 bindi ilk geldiğinde sonra 67 oldu az önce siteye baktım 69 yazıyor. Ne yapmak lazım bu durumda beklemeli mi almalı mı acaba çok kararsız kaldım daha da çıkar mı bu fiyat
  • 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.