Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (840. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizde 2017 model 1.2 tsi eski kasa ibiza var alalı 2,5 ay oldu sizinde dediğiniz gibi 1. vites ile geri viteste bazen sıkıntı olabiliyor vitesin kemikliliği ile dişlilerden ötürü , vites kolunu 1 e takarken üstten baskı yapıyor olabilirsiniz çünkü vites topuzu çok küçük ve farkında olmadan baskı uyguluyor olabilirsiniz .

" intiveydemila " nın dediği gibi vitesin kemikliliğine alışmamış olabilirsiniz , Dişlinin yeniliği ve mekanik aksamdan ötürüdür sıkıntınız pek sorun etmemelisiniz diye düşünüyorum .
  • Teşekkürler yorumlarınız için. Alışmasını bekleyeceğiz o zaman. Front assist ide tam çözemedik. Front assist donanımı var mı araçlarınızda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagrimir kullanıcısına yanıt
    Front assist standart olarak gelmiyor sanırım ACC opsiyonunu satın aldınız ve onun ile birlikte gelen bir özellik , bizim kasada bu opsiyon yok diye biliyorum ben .
  • Evet acc ile beraber vardı. İşin komiği park sensörü yok. Onu bayramdan sonra taktıracağız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagrimir kullanıcısına yanıt
    Aracın aldığınız opsiyonlarla oluşan liste fiyatını ve sizin ne kadara aldığınızı paylaşabilirmisiniz ? İndirim aldıysanız alacak arkadaşlara yardımcı olsun .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurugr kullanıcısına yanıt
    Banada yuksel gibi geldi fiyat o yuzden zaten fiyat paylastim.3 yil daha yeni bir arac+ic kasa degisikligi(multimedya ekran vs gibi artilar)+tsi motor=10bin tl fark var.

2012 yada 2013 modeldi sanirim tam hatirlamiyorum,tuplu. 1.4 unu baska bir arkadasim 1 sene once 30bine almisti.suanda bence olsa olsa 35 eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurugr

Hayırlı olsun. Bizde bütçe max. 38 39 civarı:). Reference baktım da fiyat sanki yüksek 38 - 39 civarına 2013 model için lpg de Yok baktıklarımda

Fiyatlar normal sanki. Benimde 2014 referencem var arka camlarda otomatik, aynalar ve kapı kolları gövde renginde. 2013 e göre teyp değişik, esp be yokuş kalkışı var. Satsaydım aklımdaki rakam 39.000 tl olurdu LPG mevcut 33.700km de. Araç piyasasına pek bakmadım ama benim aklımdaki rakam 38.000-39.000 olurdu. Satarsan focus dizel alıcam 2012 den sonra makyaj kasa🤗

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 1 Eylül 2017; 7:43:29 >
  • Yeni İbizalarda Front Assist standart olarak geliyor opsiyonel değil. Hatta referance pakette bile mevcut fakat ACC opsiyonel.

• Tarila T kullanıcısına yanıt
    90 lık

• nacakcizade28 N kullanıcısına yanıt
    Uzun yol yakıt tüketimi , araç daha yeni 1300 km de idi yola çıkmadan , araçta 4 kişi yaklaşık 400 kilo ağırlık vardı bagaj ful doluydu klima açıktı Hız ise 100-120 arası .

• nacakcizade28 N kullanıcısına yanıt
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

• Herkese iyi bayramlar,

Benim aracım 2014 İbiza 1.2 tsi dsg. 3 kez bakım yaptırdım fakat frenlerle ilgili bişey yapılmadı. Son bakımda frenleri 30.000 de değiştirmen lazım demişlerdi şu an da 28.600 de ve frenler gerçekten çok iyi tutmuyor.

Sorum ise aracım 4 yıl garantili. Frenleri yetkili olmayan serviste yaptırsam garanti bozulur mu? Fiyat çok farkeder mi?

Teşekkürler.

• Merhabalar, 1 ay içinde yeni ibiza 1.0 style aracı almayı düşünüyorum. Kullananlar görüşlerini belirtebilirmi, birde kırmızı renk + full led ön far opsiyonu ekletmek istiyorum bunun için beni ne kadar bekletiler acaba?
  • PATEVRA kullanıcısına yanıt
    Farklı bayileri ara hocam elinde olan varsa istediğin donanım-renk ondan al beklemezsin. Bekleyince zam yeme riski olabiliyor.

• fren balatalarini bi kontrol edin Balata kalınlığı size fikir verebilir eğer yeterince kalınsa değiştirmenize gerek yok sorun baska bir yerdedir ancak incelmişse diske zarar verebilirsiniz değiştirmelisiniz

Garanti konusuna gelince fren balatalari normalde tüketilen bir malzeme yanı sarf malzeme bu yüzden garanti dısı kalmamanız gerekir ancak doğuş böyle bir durumda aracın fren aksamını garanti dışı bırakıyor diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhannexus -- 4 Eylül 2017; 17:6:57 >
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    Bu opsiyonda araç olan bayi varmıdır ki? Standart donanımlar gelmiyor mu.

• PATEVRA kullanıcısına yanıt
    Yok hocam gelebiliyor. Ben aldığımda mesela fabrika çıkışı kol dayamalı ya da park sensörlü araçlar vardı, standart Style pakette olmayan şeylerdi o zaman. Üstüne ekliyolar tabi donanımın fiyatını da. Ben istemiyorum sökseniz olmaz mı demiştim, fabrika bazı araçları böyle gönderiyor donanım satmak için sökemeyiz demişlerdi. Sizinki biraz daha spesifik tabi ama ben olsam şansımı denerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emin616

quote:

Hayırlı olsun. Bizde bütçe max. 38 39 civarı:). Reference baktım da fiyat sanki yüksek 38 - 39 civarına 2013 model için lpg de Yok baktıklarımda

Fiyatlar normal sanki. Benimde 2014 referencem var arka camlarda otomatik, aynalar ve kapı kolları gövde renginde. 2013 e göre teyp değişik, esp be yokuş kalkışı var. Satsaydım aklımdaki rakam 39.000 tl olurdu LPG mevcut 33.700km de. Araç piyasasına pek bakmadım ama benim aklımdaki rakam 38.000-39.000 olurdu. Satarsan focus dizel alıcam 2012 den sonra makyaj kasa🤗

emin o fiyata satarsan talibim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa-_-

quote:

quote:

hafta sonu düğünüm var onu bi atlayatım. Durumumu düzeltirsem ve kafama yatar focus bulursam satarım aracı

1 hafta önce çok yakın bi arkadaşım 2010 model focus aldı 40.000 TL 1.6 dizel. Yakıt verileri uzun yolda 4.0 klima açık, şehir içi 5.2 olduğunu söyledi. araçta 650 TL hasar kaydı var sadece. 2 kapıda lokal boyalı. Ha ben o araçın 2012 model sonrası olanı istiyorum makyaj kasa. 55-60 arası bulursam temiz o zaman satarım aracımı. Tabi yine herşey maddiyata bakar. durumum olursa yoksa aracımdan son derece memnunum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa-_-

quote:

quote:

hafta sonu düğünüm var onu bi atlayatım. Durumumu düzeltirsem ve kafama yatar focus bulursam satarım aracı

1 hafta önce çok yakın bi arkadaşım 2010 model focus aldı 40.000 TL 1.6 dizel. Yakıt verileri uzun yolda 4.0 klima açık, şehir içi 5.2 olduğunu söyledi. araçta 650 TL hasar kaydı var sadece. 2 kapıda lokal boyalı. Ha ben o araçın 2012 model sonrası olanı istiyorum makyaj kasa. 55-60 arası bulursam temiz o zaman satarım aracımı. Tabi yine herşey maddiyata bakar. durumum olursa yoksa aracımdan son derece memnunum.

hayırlı olsun son günlerini yaşa bakalım :D
    bin bence ibiza güzel araç

• 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.