Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (794. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gayet güzel değerler. araç uzun yolda çok iyi yakıyor. kısa mesafelerde, trafikte bariz artıyor ama tüketim.
  • DarkEnergy kullanıcısına yanıt
    180 tl kargo konusunu bilemiyorum,kolçağını yüksekliğini altındaki apartla ayarlanıyor,sizin dediğinz gibi ani frenle düşme olmaz,ayrıca kolçağın girdiği yerde hafif bosluk var orayı bez gibi bişeyle sıkıştırısanız tam oturur
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    Aynı sorular beni de düşündürüyor. Yapan varsa yardımcı olsa iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Benim car-ayarlar kısmında park ve manevra seçeneği yok arkadaşım.
  • arkadaşlar servisten kolçak taktırmayı düşünüyorum. Avek 600 dedi aldığım yer 730 dedi. yuh dedim oturma grubu alıyoruz sanki. daha uyguna alabileceğimiz bir yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: justoyotaa

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

Arkadaşlar herkese merhaba. Aracıma ucuz yollu bir kol dayama taktırdım ancak içime sinmedi.

Önerebileceğiniz kaliteli bir kolçak var mı? Veya orjinal kolçak fiyatından haberdar olan var mı?

180 tl ye vidasız önü 5 cm de öne geliyor burdakinin aynısıhttps://forum.donanimhaber.com/m_34549987/mpage_259//tm.htm#121791532
    http://www.ulasoto.com/contact.asp

yazmadan önce bi kac sayfa araştırsaydınız keşke yukarıda örnekler var

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar herkese merhaba. Aracıma ucuz yollu bir kol dayama taktırdım ancak içime sinmedi.

Önerebileceğiniz kaliteli bir kolçak var mı? Veya orjinal kolçak fiyatından haberdar olan var mı?

180 tl ye vidasız önü 5 cm de öne geliyor burdakinin aynısıhttps://forum.donanimhaber.com/m_34549987/mpage_259//tm.htm#121791532

yazmadan önce okusaydın serviste taktıranlardan yardım/öneri istedim.

• Goudelock kullanıcısına yanıt
    Önerebileceğiniz kaliteli bir kolçak var mı? bunu yazan kişi kimdir ? algılamanda sorun var sanırım
    İşimizden vakit ayırıpda yardımcı olmaya çalışıyoruz laf vurmaya çalışıyosun benim kastım önceki sayfalarda kolçak olayı baya konuşuldu.Biraz vaktini ayırırsa çok yararlı şeyler öğrenebilirsin
  • justoyotaa kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olmak ve akıl vermek farklı şeyler. O yüzden geçelim. Herkesin okuduğu bir forumu kirletmeye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goudelock kullanıcısına yanıt
    peki,yinede tavsiye ederim hem vidasız hem önü ileriye geliyor.Yapan yer imalatçı al satçı değil,internette dolaşan fiyatara göre gayet iyi ve kaliteli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justoyotaa -- 10 Aralık 2016; 8:39:30 >
  • justoyotaa kullanıcısına yanıt
    El frenini çekerken bir sıkıntı oluyor mu acaba ??

• chiroptera kullanıcısına yanıt
    el freni çekiliyor ama normal hizada çekemessiniz,yani kolçağın sağ tarafından tutmanız gerek
  • Sabahları sıcaklık eksi 2 - eksi 7 derece arasında oluyor. Camlar buz oluyor. Aracı çalıştırıyorum klimayı açıyorum 5 dk bekletiyorum. Ne kadar denesemde sileceklerdeki su çalışmıyor.
    Neyse klimanın ve sileceklerin etkisi ile cam 5 dkdan sonra açılmaya başlıyor.
    Öğlenin sıcak vaktinde ise sileceklerdeki su anında çalışıyor.

Soru 1: Ne yapmalıyım? Kolay yolu var mı?
    Soru 2: Antfizli su almıştım. Onu ne zaman kullanmalıyım? Soğuk havada mı dökmeliyim? Yoksa ikindi vakti gibi sıcak bir havada mı?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Not: Aracım daha 40 günlük sıfır araç.

• Arkadaşlar birkaç hafta önce lastik için sormuştum hatırlayan vardır belki. Ankarada birçok lastikçi gezdim. Çoğunda petlas, michelinin yan markası ve goodyearın yan markası var.
    Neyse, son kararımı nokian wrd4 üzerine verdim. 4 lastik,takma çıkarma bedeli toplam 750ye mal oldu.(ankara)

• Oncekikle aracin hayirli olsun .yagmurlu rutubetli havada tum araclarin camlari buğ olur.
    Bu yuzden ilk olarak araci calistirip klimayi acip bug cozucu ust konuma getirmen gerekir.
    Arkacam icin bug cozucu tusuna bas .antifirizli cam suyu herzaman koyabilirsin.
    Kis aylarinda hic su kullanma.
    Su haznen donup patlama yapabilir
    Antifirizli suyun yogunlugu uzerinde yazar.
    Mesela -15 yaziyorsa direk kullana bilirsin.
    Yok -40 ise yariyariya sulandirabilirsin.
    Camda buz varsa antifirzli suyu direk cama dok bir cekcekle sil temizlenir.

• sserdar93 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende afyonda gezdim. Hep 2. Kalite lastik satıyorlardı. O sebeple internetten sipariş ettim 1 hafta önce. Yarın teslim alacağım. 185 60 R15 84 T Nokian Wr D4 aldım.
    Lastiği aldığınız yere mi taktırdınız?
    Rot balans ayarı yapıldı mı?
    Birde ön ve arka lastiklere kaç bastın? Hocam.

• hakanjojo H kullanıcısına yanıt
    Değerli bilgiler için teşekkürler

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Aldığım yerde takıldı. Lastikleri takmadan makinede bir ayar yaptılar. Rot balans o galiba? Yani o beklediğim eski tarz lazerli falan bir şey yapılmadı. Usta 34 bastı da ben yine benzin kapağındaki yazdığı gibi yaptım sonra.

• arkadaşlar 2004 ibiza almayı düşünüyorum bi sürü araç araştırdım tek kafama ibiza yattı, tip olarak da hoşuma gidiyor. 21 bine 190 bin km de. fabia falan vardı aklımda ama kullanınca baya hantal geldi. tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goudelock

quote:

quote:

quote:

yazmadan önce okusaydın serviste taktıranlardan yardım/öneri istedim.

Yukarıda ufak bir gerginlik olmuş ama bende sana vidasız kolçak öneririm. Kullanalı 2 seneyi belki geçmiştir belki geçmemiştir yalan olmasın ama gayet memnunum. Herhangi bir sıkıntım olmadı. 150 lira civarına belki bulabilirsin. Önyargılı olma derim. 600-700 lira iyi para. İlla da orjinal dersen tabi ki bir şey diyemem.

• 
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.