Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (787. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Baya guzel olur. Aslinda bende leaving home ozelligini actirmayi dusunuyorum.
    Bakalim bos bizaman bende bi ayar cektiricem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanjojo H kullanıcısına yanıt
    sizin plus paket değil mi hocam,
  • yvzz34 Y kullanıcısına yanıt
    Plus ama referance plus..

• Sitedeki fiyat listeleri kaldırılmış.http://www.seat.com.tr/firsatlar/fiyat-listesi.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FFRRTT -- 25 Kasım 2016; 8:48:15 >
  • Güncelleniyorrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblimelih

Güncelleniyorrr

diğer markalarda aynı liste duruyor..
  • Vay Arkadaş ne zam geldi valla araca :)

Bir kaç önce f p idi . Artık f p değil .

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa-_-

quote:

Güncelleniyorrr

Bizim arabalar en güzeli :)
  • Tahmin ettiğim gibi ötv oranlarında azalma olmadı. Geçmiş olsun arkadaşlar...

Karar Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Yeni vergi oranlarına göre motor hacmine göre ÖTV oranı yüzde 60 ile yüzde 160 arasında değişiyor. Buna göre yeni ÖTV oranları şu şekilde:

Motor silindir hacmi 1600 cm3'ü geçmeyen araçlar için %60 (ÖTV matrahı 40 bin TL'yi geçmeyenler için %45, 40 bin ile 70 bin TL arasında olanlar için %50)
    Motor silindir hacmi 1600 cm3 ile 2000 cm3 arasında olan araçlar için %110 (ÖTV matrahı 100 bin TL'yi geçmeyenler için %100)
    Elektrik motoru olup 50 KW'ı geçen, motor silindir hacmi 1800 cm3'ü geçmeyenler %60 (ÖTV matrahı 50 bin TL'yi aşmayanlar için %45, 80 bin TL'yi aşmayanlar için %50)
    Elektrik motoru olup 100 KW'ı geçen, motor silindir hacmi 2500 cm3'ü geçmeyenler %110 (100 bin TL'yi geçmeyenler için %100)
    Diğer araçlar için %160

• Benim araç yine yalan olcak gibi. Bi sorum var bayiden mesela 50.200 dü (şimdi 51.500 tarzı bişey olcak sanırım) bu fiyata sigorta dahil oluyo mu acaba kasko gibi onu da ayrı mı yaptırıyoruz

• Dreazz kullanıcısına yanıt
    Dahil olmuyor. +sigorta ödüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FFRRTT -- 25 Kasım 2016; 9:50:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtakbal

Dahil olmuyor. +sigorta ödüyorsunuz.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreazz -- 26 Kasım 2016; 22:25:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

quote:

quote:

Güncelleniyorrr

2014 ekim de aldım, arka cam otomatiği ile 34 e almıştım bedavaya almışız adamlar 44 çekiyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Güncelleniyorrr

2014 ekim de aldım, arka cam otomatiği ile 34 e almıştım bedavaya almışız adamlar 44 çekiyor

Benden once almissin aralik basinda 34.000 e aldim arka camlar otomatik ve ayna, kapi kollari govde rengi. Demek biz baya iyi almisiz. Hatirlarsan temmuzda zam gelmisti 2000 tl kadar. haziran oncesi alacaktim zam gelince moralim bozuldu. Yil sonu alayim demistim. Sonra gittigimde yeniden zam olacak diyince satici hemen almistim. Kiymetini bilelim araclarimizin. Satarsak yerine alacak arac yok piyasada bu fiyata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 25 Kasım 2016; 12:3:31 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emin616

quote:

Bugün 105 bin bakımını yaptırdım.
    Mobil1 , yağ,yakıt,hava ve polen filtreleri değişti...
    Ayrıca v kayişini da degistim ....
    Normalde 90 binde değişiyordu v kayışı ama o zaman usta bu daha gider dediği için şimdi degistik. Ancak v kayisina baktimda hala taş gibiydi ne deforme ne bi çatlak vardı...
    Yakıt filtresi daha önceden elimde vardı aslında degismesem olurdu da ama gene de degistim.
    Işçilik 60 lira yağ 95 filtreler 74 du sanirim v kayışı da 39 lira...
    270 e halletmiş olduk...

Bora abi bende cumartesi gunu 30.000 bakimini 23.000 de yaptirdim.
    yag, polen filtresi bosch + hava filtresi servisten toplam 105 Lira tuttu.
    Yag mobil 1 esp formula 90 Lira
    Bujiler 55 Lira
    iscilik 60 lira (biji degisimini ucretsiz yaptirdim )
    toplam: 310 TL bakimi haletmis oldum. Yakit filtresi icin erken olduguna karar verdim. Diger bakimda degistiricem onu. Hatta usta bujileri de degistrimeyelim dedi, ben degistirelim dedim. bujiyi cikartik iyice kararmisti. Bakimdan sonra arabanin sesi iyice azaldi.

Filtreleri servisten mi aldın :)

Gene iyi fiyata halletmiş oldun... Hadi geçmiş olsun...

internetten aldim filtreleri 125 liraya yag, hava, polen ve benzin filtresini. Ama saticinin elinde hava filtresi yoktu parasini iade etti. Bende sanayiden orjinal filtre aldim 50 liraya. Benzin filtesi degistirmedim gerek gormedik sonucta LPG de kullaniyorum %95

• Arkadaşlar yıllık bakım fiyatlarında patlama mı olmuş bana mı çok geldi? Esenyurt doğuşa fiyat sordum 560 çektiler sizce normal mi?

Bir de aracı alalı 1 yıl 2 ay oldu, geç uyarı verdiği için bakımı geçe bıraktım bi sıkıntı olur mu sizce Garanti kapsamından çıkma vs gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: junyyy

Arkadaşlar yıllık bakım fiyatlarında patlama mı olmuş bana mı çok geldi? Esenyurt doğuşa fiyat sordum 560 çektiler sizce normal mi?

Bir de aracı alalı 1 yıl 2 ay oldu, geç uyarı verdiği için bakımı geçe bıraktım bi sıkıntı olur mu sizce Garanti kapsamından çıkma vs gibi?

yaklasik 15 gun once izmir MBU seat 30.000 bakımını sordum 550 TL dediler (yağ, yağ filtesi, polen filtresi, hava filtresi,yakıt filtresi ve bujiler). Su an sen 15.000 bakimi yaptiracaksin anladigim kadariyle. 15.000 bakimi icin fiyat yuksel geldi. 450 lira diye biliyorum 15.000 bakimini.

Birde 2 ay gecmesi birseyi degistirmez ama servis killik yapmak isterse yapar. Seat servisler konusundan insanlari cok madur ediyor. mutlu ayrlan yok gibi. En ufak sey icin bahane uretiyorlar. Bulundugun sehirde baska seat servisi varda birde oradan fiyat almanizi oneririm. Telefonla bile arasaniz fiyat veriyorlar.

• emin616 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dediğiniz gibi ilk bakım, 11.000 e geldi şuanda aracım. Aslında yetkili seevislere hiç yaptırmak istemiyorum ama ilk 2 yıl mecbur yaptırıcam gibi Garanti muhabbetinden dolayı.

Araba sahibi olmak ülkede gerçekten lüks oldu bakımı vergisi kaskosu sigortası herkese Allah kolaylık versin.

• ibiza 1.2tsi referance 45.900 yaziyordu 2 gun once simdi 42.900 fiyatmi indirdiler acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

ibiza 1.2tsi referance 45.900 yaziyordu 2 gun once simdi 42.900 fiyatmi indirdiler acaba

Bugün 1.500 TL kur farkı ve ÖTV düzenlemesinden sonra sitedeki fiyat listelerini kaldırdılar. Yanlış bir yere bakıyorsunuzdur muhtemelen.
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.