Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (776. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boraaaaa

quote:

Orijinalden alıntı: emin616

sizden birsey rica etsem. motor no yazabilir misiniz? buji seçerken benim motor koduna uygun buji bulamıyorlar sinir oldum.Benim MOTOR:CGGA83298. uyumlu buji koduCGGB.... diye çıkıyor. Motorun önünde A ya da B olması birşey değiştirir mi acaba ?

eğer arada çok fark yoksa bujileri servisten al geç derim.
    Ruhsat arabada bi ara bakayım ama yedek parça alırken baktığımda CGG'si vardı :) ama gerisini hatırlamıyorum...

Bugün motorun içine ve bagajda stepnenin oraya baktım CGGB yazıyor. Satın alma evraklarını tek tek incedim hatta gümrük giriş belgesine baktım orda da CGGA yazıyordu. Ama motorun oraya bakında doğrusun CGGB olduğunu gördüm. Yani evrakları kim düzenlediyse yanlış yaZmış.

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba Arkadaşlar
    Bir haftadır forumdan uzağım. Ve 11 gün önce çok kötü bir kaza geçirdik kızımla. Allaha çok şükür ki Sağlığımız yerinde.
    Neyse ben de 1.2 tsi style paket ile aranıza katıldım. Aklım hep poloda idi. Maddi imkanlar ölçüsünde buna karar verdim. Aracı çok beğendim.
    46500e park sensörü ve paspas hediyesi ile aldım. Kasko 1200,trafik sigortası da 525 lira tuttu.

Fakat aracın arka koltukları biraz yüksek geldi bana. Zaten ben binmeyeceğim arka koltuklara. Çocuklar bineceği için sorun yok.

İlk defa sıfır araç alıyorum. Bakımı diğer benzinli araçlar gibi herhalde. Yakıta dikkat etmek lazım.
    Başka ne gibi tavsiyelerde bulunurdunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 12 Kasım 2016; 0:42:00 >
  • fotoğrafları göremiyorum üye olmadığım için.
    Yalnız bu hem vidasız hemde üst kısmı öne doğru geliyor sanırsam siz aldıgınızda fotoğraf atarmısınız
  • Bugün 105 bin bakımını yaptırdım.
    Mobil1 , yağ,yakıt,hava ve polen filtreleri değişti...
    Ayrıca v kayişini da degistim ....
    Normalde 90 binde değişiyordu v kayışı ama o zaman usta bu daha gider dediği için şimdi degistik. Ancak v kayisina baktimda hala taş gibiydi ne deforme ne bi çatlak vardı...
    Yakıt filtresi daha önceden elimde vardı aslında degismesem olurdu da ama gene de degistim.
    Işçilik 60 lira yağ 95 filtreler 74 du sanirim v kayışı da 39 lira...
    270 e halletmiş olduk...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1.4 dizel otomatikler 67.700 oldu. Aralikta ne gibi bi fiyat biçerler ortalama? Geçen yılki indirimler nasıldı bilen var mı

Ekim ayı için kampanya vardı. 60500'e aldım ben. Belki tekrardan öyle bir indirim yapabilirler takip etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chiroptera -- 12 Kasım 2016; 12:15:19 >
  • justoyotaa kullanıcısına yanıt
    Bugün öğleden sonra almaya gidiyorum, aldıktan sonra foto çekip atarım buraya, işallah beklentimi karşılayana bir üründür.
  • hocam kolçak baya iyi ben vidasız üstü ileri giden bulamadım ilerleyen sayfalarda önden açılmalı var hakta.
    ne kadara aldınız bende alabilirmiyim acaba yerinide söylerseniz tam olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: justoyotaa

hocam kolçak baya iyi ben vidasız üstü ileri giden bulamadım ilerleyen sayfalarda önden açılmalı var hakta.
    ne kadara aldınız bende alabilirmiyim acaba yerinide söylerseniz tam olarak

http://www.ulasoto.com/contact.asp
    Buradan alıyorum hocam, 180 tl'ye. Öne doğru hafif uzayabiliyor, ayrıca ufak bardak koymak için bir aparatı da var.
  • tamamdır hocam siz alın ben önümüzdeki ay alabilirm anca beğenicekmisnz baklm
  • arkadaşlar arabayı yıkarken basınçlı su makinesi bi anda durdu ve haliyle güç gidince arabanın üst tavanına makinenın ucu düştü. Çok çok çok küçük, nokta kadar bir boya aldı götürdü. 1 metreden baksan göremezsin o kadar küçük tabi ama yeni aldıgımız için içimde bi burukluk oldu. Bu kusuru nasıl giderebiliriz? var mı böyle bi kusur giderici? yardımlarınıza ihtiyacım var.
  • VendettaS kullanıcısına yanıt
    Bendede birkac tane tas ezigi vardi.
    Daha 10 aylik arac baska bisey olamsin. Bunlar ufak seer. Neyse servisten 30 tlye orjinal rutus kalemi aldim. 1 hafta kadar bekledim.yurt disindan geliyormus.
    Kalem geldi. Oje benzeri bir urun.
    Aracin rengi ile birebir ayni . Alip sorunlu bolgeye birkac dokunusle kapata bilirsin

• http://www.ahaber.com.tr/otomobil/2016/11/11/maliyeden-otv-surprizi-ucuz-araclara-indirim-var
  • Tam da arabayı aldığım gün müjdeyi veriyorlar. bunların bana faydası olmadı.

Bendeki de çölde bedevi meselesi.

• Zamların nedeni ötv indirimi geleceginden dolayi sanirim. Bu ötv olayinda ibizalarin fiyatlari duserse biz %45 ile alanlarin hakki ne olacak peki????

• Ben otvde indirim olacagini sanmiyorum.
    Sadece insanalar zam oncesi kucuk umitler veriyolar.
    Soyleki ham fiyati vergiler haric
    55 bin tl alti 1.6 cc alt araclar%45 otv orani.
    55 bin tl vergisiz fiyati olan araclara %72 otv orani vergi uygulanacak
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

• quote:

Orijinalden alıntı: frtakbal

Zamların nedeni ötv indirimi geleceginden dolayi sanirim. Bu ötv olayinda ibizalarin fiyatlari duserse biz %45 ile alanlarin hakki ne olacak peki????

Zamların nedeni döviz kurlarındaki yükseliş veya yıl sonu kampanyasında indirim yapıyoruz diyebilmek için göz boyamak bence. Ötv "indirimi" olacağını hiç sanmıyorum..
  • quote:

tamamdır hocam siz alın ben önümüzdeki ay alabilirm anca beğenicekmisnz baklm

Kolçağı aldım dün, görünüş olarak gayet tatmin edici, hafif bir sallantı mevcut ancak beni çok rahatsız etmedi. Vidayla sabitlenenler gibi stabil değil tabii..
    Fotoları da ekliyorum:

• gayet iyi hocam oynamasınıda o giren tarafına kumaş,kağıt sıkıştırarak giderebilirsiniz bende alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayisik

quote:

tamamdır hocam siz alın ben önümüzdeki ay alabilirm anca beğenicekmisnz baklm

Kolçağı aldım dün, görünüş olarak gayet tatmin edici, hafif bir sallantı mevcut ancak beni çok rahatsız etmedi. Vidayla sabitlenenler gibi stabil değil tabii..
    Fotoları da ekliyorum:

Görünüşü güzelmiş hocam koltuklara uyumlu olmuş.

• 
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.