Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (773. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben araci teslim almadan önce boya ölçümü yaptirmistim. Ne olur ne olmaz diye garantiye almak istedim. Her şeyini kontrol edin. Yağını suyunu vs.vs. Satın aldığınız opsiyonlar varsa katlanabilir aynalar, park sensörü vs. Onlari da kontrol edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emin616 kullanıcısına yanıt
    Ses V kayışından geliyor.Çok masraflı bir arıza değildir. 50-100 TL ye halledebilirsin. Araç ısınınca ses kesiliyordur muhtemel. Kayış değiştirilirken bilyeleride kontrol edin hocam belki bilyelerin de değişmesi gerekebilir.
  • chiroptera kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam, kontrolu kime yaptirdiniz peki, usta mi göturmek gerekir

• yvzz34 Y kullanıcısına yanıt
    yok yok. bayiden boya ölçüm cihazı isteyin. onlar getirip ölçüyorlar gözünüzün önünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yvzz34

yorumunuzu tam anlayamadım hocam, asıl yuksek fiyat verirlerse iptal eden olmaz mı

Kaporayı verirken anlaştığımız fiyatın üstünde, 46500 47000 arasında bir fiyat verirler diye düşünüyorum. 3.zam gelirse diğer bayiler de fiyat yükseltir. Aracı gerçekten almak istiyorsak bu saatten sonra başka bayiye gitmek anlamsız olur, en az 1000 TL zamı kabul etmek durumunda kalırız. Bayiyi aradım bugün açan olmadı bende bi daha aramadım. Kesin fiyatı söyleseler bu kadar hesap yapmaya gerek kalmazdı. :)
  • ben de bugün aracı teslim aldım kayadibi otomotivden . çok çok çok hoşuma gitti araba . çok sessiz çalışıyor. malzeme kalitesi gayet iyi. ama yokuş kalkış desteği var mı bu araçta onu çözemedim. Varmı arkadaşlar ne dersiniz bi bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettaS

ben de bugün aracı teslim aldım kayadibi otomotivden . çok çok çok hoşuma gitti araba . çok sessiz çalışıyor. malzeme kalitesi gayet iyi. ama yokuş kalkış desteği var mı bu araçta onu çözemedim. Varmı arkadaşlar ne dersiniz bi bilginiz var mı?

Hayırlı olsun hocam. Yokuş kalkış desteği olması gerek. Kaça aldınız kapora verirken anlaştığınız fiyata mı?
  • fblimelih kullanıcısına yanıt
    evet hocam anlaştıgım fiyata aldım 45.300 tl . ama satış temsilcisi dedi ki cuma günü teslim alsaydınız eğer zammı koymak durumundaydım. hatta kapora veren birinin kağıdını gösterdi 46.750 tl yazıyordu. Bu arada ümraniyeden beylikdüzüne gelirken 5.2 lt ye kadar düştü trafik oluştu ve 6.0 lt ye cıktı.
  • chiroptera kullanıcısına yanıt
    oo iyi o zaman :)
  • fblimelih kullanıcısına yanıt
    şimdi tamam :) ben de ondan korkuyorum, ama inşallah anlaştığımız fiyattan kapatırız..
  • bu arada sizi aradılar mı hiç melih bey, herhangi bir bilginiz var mı
  • VendettaS kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kazasız belasız sürüşler. Renk nedir acaba? şöyle güzel bir fotoğraf atsaydınız şahane olurdu
    Birde anladığım kadarıyla aracı anadolu yakasından aldınız. Avrupa yakasına kendiniz getirdiniz. En uygun fiyatı anadolu yakası verdiği için mi oradan aldınız aracı yoksa aradığınız model ve renk sadece orada mı vardı?
  • jacobs37 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam hepimiz kazasız belasız kullanalım inşallah. açıkçası ben estrella gümüş rengi istiyordum ve hiç bir bayide yoktu. sıra sıra hepsini aradım hiç biri olmadığını, gelse bile aralıkta vs. geleceğini söyledi. bu aradıklarım içinde kayadibi de vardı. artık vazgeçmiştim 14 ekimde zam gelmeden bir gün önce. 15.00 civarlarında kayadibi otomotivden rahmi bey aradı. mehmet bey siz hangı renk istiyorsunuz ben size o rengi başka bayilerin siparişlerinden bulucam diye. öyle bir ilgi olunca ben de memnun oldum ve fiyatı da hiç değiştirmediler. doğuş oto esenyurtun soğuk tavırlarındansa bu adamın böyle ilgilenip de bişeyler için çabalaması beni cezbeden nokta oldu.ayrıca da en uygun fiyatı da kayadibi verdi. doğuş oto esenyurt 45.550 vermişti, kayadibi 45.300. o yüzden aldıgım bayiyi sizlere de önerebilirim. yarın bir fotoğraf atayım unutmadan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yvzz34

bu arada sizi aradılar mı hiç melih bey, herhangi bir bilginiz var mı

Yok aramadılar.

• VendettaS kullanıcısına yanıt
    Aracin hayirli ugurlu olsun yokus kalkis destegini sormussun gerci simdiye coktan cozmussundur yokusta frene bastiginda otomatik devrede zaten kaydirmaz 3-5 saniye civari gule gule kullan kazasiz belasiz oyi surusler.

• Bugün itibariyle liste fiyatları 1000 TL artmış. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblimelih

Bugün itibariyle liste fiyatları 1000 TL artmış. Geçmiş olsun.

Dün demiştim yarın 1000 TL zam gelecek diye :) Allah'tan etkilenmiyorum dün faturayı kestirmiştim.

• Biraz önce mbu yu aradım. Kesin fiyat hala vermediler. Pazartesi kesin bilgi vereceğini söyledi temsilci.
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    hocam memnun musunuz araçtan? bende kararsız durumdayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mo_Cuishle`

hocam memnun musunuz araçtan? bende kararsız durumdayım..

Araçtan memnun olmaz mi hocam.çok memnun.Allah memnuniyetini arttirsin.zam gelmeseydi hepimiz memnun olacaktik.

• 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.