Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (772. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rodaj hakkında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VendettaS -- 8 Kasım 2016; 23:55:57 >
  • boraaaaa B kullanıcısına yanıt
    ilk uzaktan gelen ses. yakinlastirinca kayislarin sesi daha agir gelmeye basliyor. Cozumu bu sekilde buldum ama her seferinde bunu yapmak iskence geliyor. Bu videoda ses daha net geliyor islik sesi gibi olan. sendeki de boyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 9 Kasım 2016; 0:9:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa-_-

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emin616

quote:

quote:

quote:

Gene bakım zamanı geldi :)
    Bu sefer filtreleri netten aldım... hava filtresi, karbon polen filtresi ve yağ filtresi 74.33
    Mobil1 ise 94.9...
    V kayısı da 40 lira civarı sanırım..
    İşçilik de 50-60 olsa... 260 civarına 105 bin bakımı hallolmus olur nasipse...

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\
     ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\
    v ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\
    e ///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\

Hayırlı olsun Bora abi bakımı halletmişsin. Benimde bakım geliyor. Geçen yıl 260 liraya mal olmuştu 15.000 ama ben yıl dolduğu için 11.000 de yaptım ilk bakim. Şuan 23.500 de 30.000 e girecek. Netten nereden aldın? Bende bosch mu mann mı filtre kullansam karar veremedim. Şuan mann takılı araçta. Birde buji değiştirsem mi sence?

N11 den aldım bunları. Normal filtre 63 felan karbonlu olunca 74 lira oldu...
    Emin eğer maddi sıkıntın yoksa bence değiş gitsin. Yakıt için iyi olur buji değişimi bence...

Bora abi bunu filtreleri mi almistin? Birde yakit filtresi değiştirmelimiyim sence? sonucta arac hep LPG de
    http://urun.n11.com/filtre-setleri/seat-ibiza-14-bosch-filtre-bakim-seti-2009-2014-cgg-P125037786

buji olar NGK çok övülmüş LPG'li araçlar için. Kararsız kaldım Bosch mu NGK mı?

Buji leri ben servisten almıştım markası ne bilmiyorum.
    N11 den aldığım yer evet burası.
    Yakıt filtresini gece bakımda degiştirmemistim... dediğin gibi çoğunlukla lpg de geziyoruz...
    Bu arada 10 binde gittiğim lpg bakımına 15 bine çıkardım...
    Zaten en son gittiğimde lpg'ci uyuz etti beni. Neymiş enjektörler sesli çalışmaya başlamış. E dedim ne olacak. Demez mi değişecek diye...
    Kaç para dedim 500 dedi ;)
    Kalsın kardeşim dedim.
    Su an için aynı ekonomik değerleri karşılıyor lpg kiti, ayrıca cekicten de düşme yok. Sadece birazcık sesli çalıştı diye enjektör mu değişirmis...

1.4 ibizaların orjinal bujisi bosch, servisten alırsanız zaten size bosch tek tırnak buji verecek. Kit ne markaydı hocam senin 500 tl yine iyi demişler brc de tanesi 250 tl yani 250*4=1000 tl enjektörler :)

Evet doğru diyorsun geçen bakımda bujileri taktırdım sanırım boş'tu :)
    Bende Landirenzo var. Neymiş sesli çalışıyor değişecek diyor. Değişmedim.
    Netten bakıyorum yedek parçacilara aynı enjektör 300 lira. Bunlar 200 de kendileri koyuyor demek...
    Varsın birazcık sesli çalışsın...
    Sesli çalışıyor dediğime bakma kaput kapalıyken bir şey duymuyorsun. Hatta kaputu aç çok çok az bi ses var...
    Bence daha gider...

lpg de herkes ustayım diye geçiniyor ama öyle değil, konya da gitmediğim brc bayii kalmamıştı, afyon da da aynı, çözümü ankarada buldum :) hatırlarsanız ilk taktırdığımda lpg bayaa sıkıntılıydı benim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yvzz34

paylaşımınız için teşekkür ederim öncelikle.. kaporayı 2 ay önce vermiştim ben de hocam, yalnız vekaletname örneği vermemişlerdi, henüz bayiden aramadılar bugun yarın arar danışman heralde, bu haftasonuna aracın bayiye ulaşacağını söylemişlerdi, pazartesi işlemlere başlarım salı carsamba teslim ederim dedi gecen hafta..hani dikkat etmemiz gereken bir sey var mı merak ettim..

Son durumlar nedir hocam arayan soran varmı bayi benide aramadı henüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djhayal

quote:

Orijinalden alıntı: yvzz34

paylaşımınız için teşekkür ederim öncelikle.. kaporayı 2 ay önce vermiştim ben de hocam, yalnız vekaletname örneği vermemişlerdi, henüz bayiden aramadılar bugun yarın arar danışman heralde, bu haftasonuna aracın bayiye ulaşacağını söylemişlerdi, pazartesi işlemlere başlarım salı carsamba teslim ederim dedi gecen hafta..hani dikkat etmemiz gereken bir sey var mı merak ettim..

Son durumlar nedir hocam arayan soran varmı bayi benide aramadı henüz

Ben haber bekliyorum. Arayıp sormadım.
  • Ben dün aradım ve önceki gün aradım fiyat olarak hala netlik olmadığı için size dönüş yapamadım dedi bugün aramıycam o arasın diye bekliyorum bakalım. iyice soğumaya başladım seat tan

• Son ana kadar bekliyorlar iptal etmesinler diye yüksek fiyat vereceklerini düşünüyorum.
  • Şimdi telefon geldi 1000 TL daha zam gelmiş ibizalara ama bu zam bana vurmayacakmış 1 kasım zammıda bana vurmadı ama 15 Ekim zammı bana vurdu bende razı oldum bakalım hayırlısı artık. (Yeni zam yarından itibaren geçerli olacakmış telefonda öyle söyledi)

• quote:

Şimdi telefon geldi 1000 TL daha zam gelmiş ibizalara ama bu zam bana vurmayacakmış 1 kasım zammıda bana vurmadı ama 15 Ekim zammı bana vurdu bende razı oldum bakalım hayırlısı artık. (Yeni zam yarından itibaren geçerli olacakmış telefonda öyle söyledi)

Hayırlısı olsun hocam. Ne zaman teslim edeceklermiş.
  • Salı ya da Çarşamba ederler sanırım acelesi yok zaten fiyat netleşti rahatladım.

• quote:

ilk uzaktan gelen ses. yakinlastirinca kayislarin sesi daha agir gelmeye basliyor. Cozumu bu sekilde buldum ama her seferinde bunu yapmak iskence geliyor. Bu videoda ses daha net geliyor islik sesi gibi olan. sendeki de boyle mi?

Dikkatlice bir dinleyeyim ben benim arabayı...

• mustafa-_- kullanıcısına yanıt
    İşte servis para kazanmak içinde biraz yapıyor...
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    kaç liraya geldi hocam araba tam olarak?
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    valla ben de beklemedeyim arasınlar diye..henuz ses yok

• quote:

Orijinalden alıntı: VendettaS

58.650 TL
    Plus + sunroof

• bir zam daha mı gelmis arkadaslar, neler oluyor,

• quote:

quote:

58.650 TL
    Plus + sunroof

Sunroof ne kadara mâl oldu? Bende sunroofsuz aliyorum da onun soruyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: koyumavi12345

quote:

quote:

58.650 TL
    Plus + sunroof

Sunroof ne kadara mâl oldu? Bende sunroofsuz aliyorum da onun soruyorum?

2500 TL sunroof

• fblimelih kullanıcısına yanıt
    yorumunuzu tam anlayamadım hocam, asıl yuksek fiyat verirlerse iptal eden olmaz mı

• Günlük ev okul arası git-gel 50 km yol yapıyorum. Sabah soğuk ve yoğun trafikte klima açık ort 6 lt yakıyorum.

İkindin okul dönüşünde sakin kullanımda ort 4.5 lt yakıyorum.

Sizce nasıl arkadaşlar?
    Araç eco tsi 1.0

• 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.