Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (769. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.886
Cevap
140
Favori
988.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun cetin bey . ben bile heycanlandım görunce :) cok güzelmiş rengi güle güle güzel günlerde kullanın :)
  • cetinceviz26 kullanıcısına yanıt
    oooo süper hocam :) harika olmuş, sevindim senin adına,fotografı görünce ben de heyecan yaptım şimdi :) style plus mıydı sizinki de..
  • Araçlarını alan arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Bende Seat Altur'dan telefon ile teklif aldım. İbiza 1.2 style için 46.500 TL dediler. Yüzyüze görüşme sağlayarak belki biraz daha indirim alabilirim diye düşünüyorum. Ancak 1.2 style için test sürüşü talep ettim. Ellerinde test sürüşü için dsg araç bulunduğunu manuel olmadığını söylediler. İstanbul Avrupa yakası test sürüşü için ellerinde 1.2 style manuel araç bulunan bayi biliyormusunuz? Birde 2017 için ibizalarda kasa değişimi olacak mı?
  • jacobs37 kullanıcısına yanıt
    hocam aygün bayisinde ve en büyük bayi olan avek te de yok test için manuel araç, neden bilmiyorum..ama bence konfor ve genel bakış için dsg testi yapılabilir, manuel i test etmeye gerek bile yok bu durumda, ben de dsg testi yapmıştım, şimdi 1.2 tsi style plus aracımız gemide gelmek üzere inşallah.. bir de altur zamdan sonraki fiyatı vermiş tabi, ekimden önce bakabilseydiniz 45300 lerde bitirebilirdiniz, yine de aygün ve avek bayilerine danışın mutlaka, gelen zamlara göre 46300 ler iyi fiyattır sizin için, hayırlı olsun size de simdiden..2017 ortalarında yeni kasa tanıtılacağı söylentileri hala söylenti durumunda :)
  • bu internet sitesinden apollo mavi, alor mavi renklerini neden kaldırmışlar acaba ?

Birde bu renklerde style paket 1.2 araç varmı bayilerde bilginiz varmı
  • İbiza tanıtım kitapçığında 45.üretim haftasından sonra üretilmeyecek renkler arasında alor mavi. Ondan olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu renkler özel renkler olduğu için yılın belirli ayına kadar üretiliyor..ama şimdi kasım sevkiyatları başladı başkası tarafından opsiyonlanmamış araç kaldıysa bir ihtimal bulabilirsiniz ya da almaktan vazgeçenler de olabilir..
  • en uygun fiyatı hangi bayi veriyor acaba şuanda 1.2 tsi style için
  • VendettaS kullanıcısına yanıt
    saolasın amin inşallah hepimiz kazasız belasız kullanalım inşallah
  • yvzz34 Y kullanıcısına yanıt
    aynen hocam teşekkürler evet style plus apollo mavi
  • fblimelih kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam sağolun, yani sıkıntı olmaz 185likte de heralde ama orjinal boyutu neyse ondan almaya karar verdim. B kolonunda veya benzin deposu kapağında yazıyordur orjinal ebatlar diye düşünüyorum ona göre bakıcaz artık.

• mugurist M kullanıcısına yanıt
    Vekaletsiz islemler nasil yapıldı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cook_Candidate

bu internet sitesinden apollo mavi, alor mavi renklerini neden kaldırmışlar acaba ?

1.0 ecotsi dsg plus paketli alor mavi eskişehir bayisinde var dün oradaydım direk gidip alabilirsiniz.

• Arkadaşlar aslında düşündüm de bu şekilde belirli aylar da nadir olarak üretilen renklerin araçlarında ilerleyen dönemlerde oluşacak boya deformasyonlarında ve biraz derince oluşan çiziklerde rutüş yapabilmeleri sıkıntı olabilir. Tanıdığım bir arkadaşımın chili kırmızı renk Seat Leon aracının üst kaputunu çizen çakıl taşının bıraktığı derin iz için rutüş boyası bulamadılar ve normal kırmızı boyadan rütuş yaptılar. Çok belli olmamakla birlikte dikkatlice bakılınca farkedilmektedir.
  • Evet hocam bi yerde doğru tespit, çünkü bbu renkler metalik renk, metalik renklerin hepsinin de onarımı zor, ve opak renkler daha uzun ömürlü diyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: yvzz34

https://www.marinetraffic.com/en/ais/details/ships/shipid:150733/mmsi:215912000/vessel:NEPTUNE%20OKEANIS

dün gece yola çıkan gemimiz, hayırlı yolculuklar kaptan =)

Hic heycan kalmadi ki.
    Su zam olayi malesef hevesimi kirdi
    Kactan vercekler acaba araxi

• 1000-1500 km gibi yag değiştiren yokmu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djhayal

quote:

Orijinalden alıntı: Cook_Candidate

bu internet sitesinden apollo mavi, alor mavi renklerini neden kaldırmışlar acaba ?

1.0 ecotsi dsg plus paketli alor mavi eskişehir bayisinde var dün oradaydım direk gidip alabilirsiniz.

Hocam dsg baya aşıyor bütçemi max 47 gibi bir bütcem var 1.2 style ariyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: seco4

quote:

Orijinalden alıntı: yvzz34

https://www.marinetraffic.com/en/ais/details/ships/shipid:150733/mmsi:215912000/vessel:NEPTUNE%20OKEANIS

dün gece yola çıkan gemimiz, hayırlı yolculuklar kaptan =)

Hic heycan kalmadi ki.
    Su zam olayi malesef hevesimi kirdi
    Kactan vercekler acaba araxi

aynen öyle hocam bana ekim zammı vurdu kasım zammı vurmadı ama bakalım yine konuşacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• seco4 kullanıcısına yanıt
    seco hocam siz ne zaman opsiyonlamıstiniz ekimde miydi..insallah tekrar bi pazarlik yapabilirsiniz bakalim..

• 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.