Şimdi Ara

===> Yeni Samsung Ultra Touch S8300 | Tanıtıldı! <=== (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
1
Favori
79.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorun dediğim gibi bendede vardı serviste versiyon güncellediler şarj süresi düzeldi 3 gün civarına geldi.... lakin 3 sefer şarj olduktan sonra bir gece teli şarzdan aldım sabah baktığımda kapanmıştı. tekrar denedim doldurdum akşama kapanmış tı. o aralar telin hafıza kartına resim video falan çekmiştim acaba ondanmı sorun tam anlamadım. denemek için hafıza kartını çıkarıp şarja taktım şu an eğer düzelirse hafıza kartında sorun var diyeceğim yok gene aynı ise şarj süresi yani stanby 12 saat civarı tekrar servise yollayacağıö..

arkadaşım sende versiyonla düzeldi diyorsunya şarz süresi bi süre kullan bakalım gene bozulma olacakmı acaba yazarsan buraya sevinirim. deli edecek beni bu tel yaa....
  • benim cihaz da yaklasık 1 ay önce almanyadan geldi bende de sadece google maps var route66 programı yok. nasıl yükleyebilirim onu? yardımcı olur musunuz
  • arkadaşlar bende s8300 var usb kablosunu takıyorum pc suite modunda bağlanıyorum fakat telefonu bir türlü tanıtamadım. lütfen yardım edin acil..
  • Telefon elime yeni geçti.

İyi görünen özellikler;

+Dokunmatik ekranı kaliteli,hissiyatı güzel.
    +Kaliteli video çekim çözünürlüğü,
    +desteklediği video ve müzik formatları,
    +Ekranın renk kalitesi güzel
    +Bazı açılardan kaliteli fotoğraf çekimi (gündüz çekimlerimde)
    +Hareket sensörlerinin yeterli kalitede oluşu

Kötü görünen özellikler,

-Wi-Fi ve TV özelliğinin olmayışı,
    -Şarzının uzun süreli olmayışı,
    -Kamerasının istediğim kalitede olmayışı
    -Menüsünde ek özellikler beklerdim ama yok,
    -Dahili hafızanın az oluşu

Elinizde bir telefon var ve dokunmatik değilse almanıza gerek yok bu telefonu.Telefonunuz oldukça geriden geliyorsa yeni bir telefon alacaksanız sizi memnun edecektir muhtemelen.

• BEyler Bende s8300 almayı düşünüyorumda aklımda birkaç soru var..

Öncelikle yurtdışından yani ebay'den almayı düşünüyorum..

1) yurt dışından getirilen telefon için bi ayar felan yapılması gerekiyomu ? pasaport felan diye bişey okumustum sankı öyle bi olay varmış ? telefonu yurtdısından aldım diyelim ne yapmam gerekiyo ?

2) mesaj sesi değişmiyomu yine ya ?

3) teknosada mavisi vardı bu telin incelemeye gittim , ingilizceydi .. ordaki görevli ayarlardan türkçe yaptı fakat mesaj kısmına girdim t9 modundayken yazmaya calıstım ama yazmıyordu farklı bi kelime yazıyordu.. Bu sorun sizlerdede varmı acaba ?

4) ayrıca yurtdışındaki resimlere bakıyorum .. telefonun arka kısmındakı "flash" ında 2 tane daire görebiliyorum.. fakat TR deki modellerinde ve teknosada baktıgımda flashında tek daire vardı ?
  • Arkadaşlar telefonumda route 66 yok, google maps e girmeye çalıştığımda da network hatası veriyor. (İnternete bağlanabiliyorum) nasıl çözebilirim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunresitz -- 6 Aralık 2009; 21:28:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

Arkadaşlar telefonumda route 66 yok, google maps e girmeye çalıştığımda da network hatası veriyor. (İnternete bağlanabiliyorum) nasıl çözebilirim sizce?

bendede route 66 var ama turkiye haritaaı yok sadece ankara görünüyor..senin sorunun sanırım bağlantıdan kaynaklanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsefil

Değerli SAMSUNG S8300 ULTRA TOUCH kullanıcısı arkadaşlar .
    Navigasyon konusunda sorun yaşayanların birçoğu,

telefon ile birlikte gelen,yani kutusunun içinde bulunan

1gb lık micro sd kart. bana yetmez deyipte ,almışken dahabüyük bir kart takayım diyen kişilerde yaşanıyor

dikkat!!!

Nedeni ise ,telefon dahili belleğinde bulunan route66 yazılımının kullanacağı haritalar-lisans gibi dosyalar

kutu içerisinde tlf la birlikte gelen micro sd karta yüklü olması.

sebebi ise route66 yaklaşık 140-150 mb yer kaplıyor olması telefon dahili belleği ise 60mb

Bunun yerine başka bir kart takıldığında ve haliyle takılan diğer kartta,yazılımın ihtiyaç duyduğu dosyalar

olmadığından bir yığın sorularla ve problemlerle karşılaşıyoruz .

aslında bu konu sadece bu model için deyil diğer navigasyonlu samsung modeller içinde geçerlidir

önerimiz orjinal kartı, takılacak olan karta kopyalamaları .konu ile ilgili arkadaşları aydınlatmak amacı ile
    bilgi paylaşımı.........

• bende aldım dün bu cihazdan ve malum şarj sorunu.
    arkadaşlar servise götürmüşler yazılım felan yüklendi düzeldi diyorlar ancak bu cihazdaki ana şarj probleminin nedeni bataryasının amh(amper) oranının 880 gibi bu tele göre oldukça düşük oluşu en basit bir örnekle s serisi balina kasa mercedeslere 1.2 motor koymakla eş değer bu durum.
    servise götüren arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi verirler ise çok memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muto06 -- 18 Nisan 2010; 0:39:43 >
  • 6 sayfahaa hiç tutmamış bu telefon.
    ben yurtdışı kayıtlı aldım. ara yüzüne alışmaya çalışıyorum. garip geldi. umarım batarya sorunu yaşamam.
    bakalım soruma cevap gelecek mi? s60 lardaki gibi hafıza kartın aldığımız rehber yedeğini nasıl kopyalayacaz ? bulamadım. simdekileri görüyor ama oda çok eksik. yedekleme dosasını nasıl göstereceğim telefona?
  • konuya biraz hareket gelsin.yokmu teli kullanan.
  • arkadaşlar bu telefonda deklanşöre yarım bastığında auto focus odaklarken kameranın hareketinden dolayı ses geliyor.bu bir sorun mu yoksa tüm s8300lerde mi böyle.lütfen acil cevap verin
  • hepsi öyle hocam,sıkıntı yokFotoğraf makinelerindede vardır o ses, odaklama yaparken olur yani...

bu arada ben 1500 mah pil aldım 30 liraya ebay den ve şarj konusunda sıkıntım yok diyebilirim pek...telin java olması berbat ötesi birşey;doğru düzgün uygulama bulunmuyor,bulunsada yüklenmiyoraçıkcası bu teli almak benim için hataydı diyebilirim...ha takılmalar ve kitlenmeler çok fazla yaşamasamda sıkıcı oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapscallioN -- 29 Haziran 2010; 2:21:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

hepsi öyle hocam,sıkıntı yokFotoğraf makinelerindede vardır o ses, odaklama yaparken olur yani...

bu arada ben 1500 mah pil aldım 30 liraya ebay den ve şarj konusunda sıkıntım yok diyebilirim pek...telin java olması berbat ötesi birşey;doğru düzgün uygulama bulunmuyor,bulunsada yüklenmiyoraçıkcası bu teli almak benim için hataydı diyebilirim...ha takılmalar ve kitlenmeler çok fazla yaşamasamda sıkıcı oluyor

teşekkür ederim hocam içimi rahatlattın valla.bende böyle gacur gucur ses ilk defa duydum bi telefonda.auto focuslu bir çok telefon kullandım ama bunda ses duydum sadece

• quote:

hepsi öyle hocam,sıkıntı yokFotoğraf makinelerindede vardır o ses, odaklama yaparken olur yani...

batarya,yı aldığınız yeri tam olarak verebilirmisiniz.
    birde bu bataryayla şarj süresi ne kadar uzadı yardımcı olursanız çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: muto06

quote:

batarya,yı aldığınız yeri tam olarak verebilirmisiniz.
    birde bu bataryayla şarj süresi ne kadar uzadı yardımcı olursanız çok sevinirim

NEW SPARE 1500mAh BATTERY FOR SAMSUNG TOCCO ULTRA S8300 maillerimde bu ada sahip ilandan almışım ama buna benzer ilan bile bulamadım şimdi...i8910 lar için var ama s8300 için kalmamış sanırım...valla genelde 4 gün civarı kullanıyorum diyebilirim..eskisi max 2 gün gidiyordu...ortalama 2 katı diyebilirim, kapasitedende anlaşılabileceği gibi...

• RapscallioN dostum bu telefonda ekran kalibrasyonu yok mu ya.ekranın en altındaki menü rehber tuşları biraz daha zor basıyo diğer yerlerde hassaslık iyi ama en altta daha zor algılıyo herkezde mi öyle acaba
  • herhangi bir kalibrasyon yok ve sanırım bahsettiğiniz şey tuşlar köşede olduğu için tam ortalamadan basıyor olmanız...aksi halde hassaslık bence her yerde aynı...
  • cevap için teşekkür ederim.
    ya bu bizlerin aklına geliyorda yüksek mah batarya samsung neden bunu telefonun orjinaline koymuyor benim bi türlü aklım almıyor.
    ya bi sorum daha olcak bu 3g nerden kapatılıyor arkkadaşlar kapalı olunca şarj süresi uzuyor demişler haliyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muto06 -- 2 Temmuz 2010; 22:48:33 >
  • cok mesaj yazan birısiym bu tlefon bana gıdermı ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.