Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu telden nete bağlanamaz oldum beklenmeyen hata neyin nesidir böyle müşteri hizmetlerini onlarca kez aramama rağmen çözülmedi bu sorun turkcellde böyle bir sorun yoktu aveaya geçtim netede giremez oldum telefonun donanımsal bi arızasımı var ona göre iade edecem teli
  • Düzgün çalışan bi ing>trk , trk>ing Sözlük nereden bulabilirim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcools

Düzgün çalışan bi ing>trk , trk>ing Sözlük nereden bulabilirim ??

http://www.f-blog.info/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=10
  • arkadaşlar avea hattımdan 3g üzerinden internete bağlandığımda beklenmeyen hata uyarısı alıyorum müşteri hizmetlerini onlarca kez aramama rağmen bi çözüm bulamadılar turkcellde böyle bi sorun yok aveada 2g den internet bağlantısı sağlanıyor fakat 3g den bağlantı sağlanmıyor napayım bi yol gösterin lütfen
  • arkadaşlar selam forumda bulunan bir konu ama 5 ay kadar forumdan uzak kaldıgım için bulamadım konuyu uygulamarı tam ekran yapmak için yazdıgımız kod neydi ve nereye yazıyorduk bunu belirtebilirseniz cok sevinicem.veya elinizde tam ekran operamini 5 dosyası var ise paylaşırsanız cok seviniirim.
  • Arkadaşım aynı sorunu ben de kendi avea hattımla yaşadım.. hem samsunga hem de aveaya sordum ikisinin de hiçbir fikri yoktu. başka bir avea hat denedim onunla sorunsuz 3g bağlanabildim. bir süre 2.hattımla kullandıktan sonra esas sim kartım da 3g bağlanabilmeye başladı nasıl oldu hiçbir fikrim yok. müşteri hizmetlerinden birisi bir şeyi aktive ettigini söyledi anlamadım ama belki o işe yaramıştır. cünkü bundan önceki nokia 6680im ile 3G sorunsuz bağlanabiliyordum.
  • Merhaba,
    Cihazin kendi email tarayicisi ile hotmail pop di$inda emaillerime ulasamiyorum.
    web olmadan imap ile gmail ine ulasabilen var mi? ???
  • merabalar
    ben hafta sonu telden alıyorum. psp ım var takas edıyoruz 6-7 aylık tel ınceledım çogu ozellıgı guzel ama şu tema olayı can sıkıcı bakalım degışelım de dıger yorumlarımı eklerım sızden yardım ısterım paylaşım yaparız =)
  • yahu mesajları sim karta degilde hafıza kartına kaydetme seçeneÄŸi yok mu :S
  • telı değiştık bır kaç sorum olcak 3g yı kapatmayı bulamadım e harfı degılde 3g sureklı duruyor ekranda.. ayrıca oyun vb şeylerı nasıl yukleyecegız tele lutfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyngrl

telı değiştık bır kaç sorum olcak 3g yı kapatmayı bulamadım e harfı degılde 3g sureklı duruyor ekranda.. ayrıca oyun vb şeylerı nasıl yukleyecegız tele lutfen yardım

Hayırlı olsun.

3G'yi kapatmak için: Menü > Ayarlar > Şebeke ayarları > Şebeke modu > GSM 900/1800

Oyun ve programlar için aşağıdaki siteyi kullanabilirsiniz. Uygulamaları indirirken dokunmatik ekran desteği olup olmadığına dikkat edin. Kurulum dosyasını telefonunuza atın ve dosyayı telefon içerisinden çalıştırın, birkaç saniye içerisinde kurulum tamamlanıyor ve "Oyunlar ve daha fazlası" bölümünden kurduğunuz uygulamalara ulaşabiliyorsunuz.

http://jarstore.komiga.com/

Crazy Penguin Catapult 2'yi indirip oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim.

http://jarstore.komiga.com/dl.php?url=dl/CrazyPenguinCatapult2.jar

• Hayırlı olsun.

3G'yi kapatmak için: Menü > Ayarlar > Şebeke ayarları > Şebeke modu > GSM 900/1800

Oyun ve programlar için aşağıdaki siteyi kullanabilirsiniz. Uygulamaları indirirken dokunmatik ekran desteği olup olmadığına dikkat edin. Kurulum dosyasını telefonunuza atın ve dosyayı telefon içerisinden çalıştırın, birkaç saniye içerisinde kurulum tamamlanıyor ve "Oyunlar ve daha fazlası" bölümünden kurduğunuz uygulamalara ulaşabiliyorsunuz.

http://jarstore.komiga.com/

Crazy Penguin Catapult 2'yi indirip oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim.

http://jarstore.komiga.com/dl.php?url=dl/CrazyPenguinCatapult2.jar

sagol 3g yı kapattım yalnız uygulamaları hafıza kartına attım nokıa symbıan lardakı gıbı açmak ıçın dosyalar dan uzerıne tıklıyorum dosya bıçımı desteklenmıyor dıyor. jar ve jad da yaptı ne yapmalıyım? simdiden teşkkrler

• quote:

sagol 3g yı kapattım yalnız uygulamaları hafıza kartına attım nokıa symbıan lardakı gıbı açmak ıçın dosyalar dan uzerıne tıklıyorum dosya bıçımı desteklenmıyor dıyor. jar ve jad da yaptı ne yapmalıyım? simdiden teşkkrler

Sanıyorum sizin telefonda eski FW yüklü olduğu için bu hatayı veriyor, yeni sürümlerde jar dosyalarını direkt çalıştırıyor. Tuşlar bölümüne *#1234# yazıp telefonunuzda yüklü olan versiyonu öğrenebilirsiniz. Telefonun açılışı sırasında Turkcell reklamı çıkıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Sanıyorum sizin telefonda eski FW yüklü olduğu için bu hatayı veriyor, yeni sürümlerde jar dosyalarını direkt çalıştırıyor. Tuşlar bölümüne *#1234# yazıp telefonunuzda yüklü olan versiyonu öğrenebilirsiniz. Telefonun açılışı sırasında Turkcell reklamı çıkıyor mu?

JTIE3 yüklü. evet turkcel reklamı çıkıyor

• ArkadaÅŸlar uygulamalarda alttaki sanal tuÅŸ takıminı nasıl kaldırıcaz yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Evet, dediğim gibi sorun telefonda yüklü olan yazılımdan kaynaklanıyor. jar uzantılı dosyaları yükleyebilmek için telefonunuzda yeni Samsung FW yüklü olması gerekiyor, bunlarda Turkcell reklamı da olmuyor ve menüye yeni bir bölüm ekleniyor. Benim telefonda yüklü olan versiyon: S5603JVIH1, bir de bundan sonra S5603JVII1 çıktı; bu versiyonlarda bir sorun yok. Telefonu Samsung yetkili servisine götürüp yazılım güncellemesi yaptırabilirsiniz ama bu yazdığım sürümlerden birini yükleyeceklerse yaptırın, bazı yerler bu işlem için kullanıcının keyfine bağlı olarak yapıldığını söyleyerek ücret alıyor bazı yerler de cihaz garanti kapsamında olduğu sürece ek ücret talep etmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarppy -- 30 Mayıs 2010; 9:56:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

Arkadaşlar uygulamalarda alttaki sanal tuş takıminı nasıl kaldırıcaz yardımcı olursanız sevinirim.

quote:

Orijinalden alıntı: vertas

oyunlarda altta çıkan sanal tuşları kaldırmanın yolunu buldum aşağıdaki kodu oyun yada program yüklemeden önce jad dosyasına ekleyip kaydedin sonra yükleyin sanal tuşlar kayboluyor..

MIDlet-Touch-Support: True
    UseNativeTextButtons: false
    ReverseSoftkeys: true
    UseNativeCommands: false
    LGE-MIDlet-TargetLCD-Height: 320
    LGE-MIDlet-TargetLCD-Width: 240

peki bunun için hangi programı kullanacağız ??

jad dosyasını wordpad ile açıp düzenleyebilirsiniz. pek çok oyunda sadece MIDlet-Touch-Support: True satırını eklemek yeterli oluyor diğer satırlara gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Evet, dediğim gibi sorun telefonda yüklü olan yazılımdan kaynaklanıyor. jar uzantılı dosyaları yükleyebilmek için telefonunuzda yeni Samsung FW yüklü olması gerekiyor, bunlarda Turkcell reklamı da olmuyor ve menüye yeni bir bölüm ekleniyor. Benim telefonda yüklü olan versiyon: S5603JVIH1, bir de bundan sonra S5603JVII1 çıktı; bu versiyonlarda bir sorun yok. Telefonu Samsung yetkili servisine götürüp yazılım güncellemesi yaptırabilirsiniz ama bu yazdığım sürümlerden birini yükleyeceklerse yaptırın, bazı yerler bu işlem için kullanıcının keyfine bağlı olarak yapıldığını söyleyerek ücret alıyor bazı yerler de cihaz garanti kapsamında olduğu sürece ek ücret talep etmiyorlar.

Çok sagol yarın gıdıp sorayım Samsung servısıne. Yaptırıp oyun yuklemek ıstıyorum. Psp den sonra boşluk oldu bıraz =)

• B telefon supermış yaa ben kaç aydır psp yı satıp 5800 alayım dıyordum ıyıkı almamışım arkadaşımda var 5800 onu kullanıyorum ve şu an s5603 u kullanıyorum iyi ki diyorum iyikı samsung =) ben samsungdan nefret ederdım ama super otesı.

zaten evde netım var kafede olmasın ne farkeder wifi çok lazım degıl onu sorun etmıyorum.

kesınlıkle tavsıye ederım
  • quote:

B telefon supermış yaa ben kaç aydır psp yı satıp 5800 alayım dıyordum ıyıkı almamışım arkadaşımda var 5800 onu kullanıyorum ve şu an s5603 u kullanıyorum iyi ki diyorum iyikı samsung =) ben samsungdan nefret ederdım ama super otesı.

zaten evde netım var kafede olmasın ne farkeder wifi çok lazım degıl onu sorun etmıyorum.

kesınlıkle tavsıye ederım

Bu telefonu almadan önce çoğu kişi 5800 XM ile S5603 arasında kalmıştır zaten, ben de bunlardan biriydim. Almadan önce iki telefonu da haftalarca araştırdım ve 5800 XM ile ilgili yaşanan sorunları okudukça o telefondan soğudum. Dokunmatik ekran konusunda ise S5603'te kapasitif ekran kullanıldığı için kullanım kolaylığı açısından benim için bir adım daha öndeydi.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.