Şimdi Ara

Yeni Şampiyon [ÇIKTI] -They Are Coming Teaser [Ana Konu] - Teoriler Eklendi # Kindred Skiller (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
2.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yoksa sonunda cidden meepo tarzı bir şey mi geliyor ? Umarım gelir ya. Meepo main sonuçta.
  • Dün saat 23 kusurlarında teaser çıkmıştı zaten, açma gereği duymadım. Forum gerçekten mağara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 9 Eylül 2015; 23:18:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalale

2 maske , They (are) coming tek hero olup elise gibi skill seti değişebilen bir hero veya 2 yeni hero diye tahmin ediyorum

Güzel tespit ama quinn gibisinden yanında kurtu olan bi vatandaş da gelebilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlarına kuzu,düşmanlarına gurt olan bir şampiyon gelicek bence. bol skill'e sahip bi kiti olacak gibi
  • Yalan beyler rengar rivörk.Artik midde apece olarak qörcez belki metaya girer ikisde

• Preseason da çıkacak demedi demeyin

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    ao shin çok daha uzun süreli bi şampiyon s6 da bile göremeyebiliriz belki
  • Adc gelsin artık yav...

• quote:

Orijinalden alıntı: DeamoNZ

ao shin çok daha uzun süreli bi şampiyon s6 da bile göremeyebiliriz belki

allah mı bu kardeş. bi şampiyonu yaratmak ne kadar süre alabilir ki? taa ne zaman duyurdular ortada icraat yok
    o duyurma konusunda bir açıklama yapıldı zaten bir şampiyon yapmak gerçekten çok zor bir iş inan bana ve ao shin lol tarihinde bir ilk olucak ve bunu lolün temasına uygun yapmak bu kadar süreye değer inan bana biz şampiyonları ard ardına çıkıyor olarak görebiliriz ama bu kuzu kurt bile 26 ocakta yapılmaya başlanmış ki ao shin gibi bir ilki tasarlamak gerçekten çok zor .
  • they are coming diyosa 2015 3. dünya savaşı deccal is coming gg sur 20
  • ww yi dışlıyomusun
  • MRTFR kullanıcısına yanıt
    bence hiç bir yere ait olmayacak bard gibi kutsal bir varlık olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeamoNZ

o duyurma konusunda bir açıklama yapıldı zaten bir şampiyon yapmak gerçekten çok zor bir iş inan bana ve ao shin lol tarihinde bir ilk olucak ve bunu lolün temasına uygun yapmak bu kadar süreye değer inan bana biz şampiyonları ard ardına çıkıyor olarak görebiliriz ama bu kuzu kurt bile 26 ocakta yapılmaya başlanmış ki ao shin gibi bir ilki tasarlamak gerçekten çok zor .

ao shin in nesi varda ilk? ya da neyini biliyorsun da çok değişik bir şey olduğunu dile getiriyorsun merak ettim.
    şu videoyu izlersen eminim çok açıklayıcı olacaktır ki kanala abone olmanıda tavsiye ederim adam işini kaliteli yapıyor :)

https://www.youtube.com/watch?v=SRolI-9KmVA
  • Dha'ma confirmed.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocuksu bi hero geliyo yine.
  • aynı anda 2 kişiyi kontrol edebildiğin(shaconun ultisinin sürekli hali) bir hero olursa müthiş olur.ultisi bir mor olanı kontrole geçiş bir beyaz olanı kontrole geçiş olabilir.ilk levelden açık olur ulti.can 2 kişi oldukları için bir heronun yarısı kadar canla başlar.saldırı gücü falanda keza öyle.mesela mor olanı kontrol ederken ona ait skilleri kullanırız beyaz olan sadece basic atack yapar yada beyaz olanda mor olanın skillerini rakibe yapar.yada dediğiniz gibi beyaz healer mor savaşçı tarzı birşey olur. yani olur da olur eğer 2 karakterli olursa.çok fazla varyasyon çıkıyor artık tek kişilik normal hero üretirlerse sarmaz çok fazla var bir değişiklik lazım. ama bir surprıse bekliyorum riottan
  • rez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.