Şimdi Ara

YENİ ŞAFAK: FETÖ CHP'NİN ESERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
17.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
155 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkiye'de bu anlayisi yansitan hicbir siyasi parti kalmadigi dogrudur. Ancak siyaset cukurunun dip noktasi, Fetulahci teror orgutu ile ortak olup ulkenin askerine yargisina kumpas kuran, PKK teror orgutu ile ateskes yapan, muzakere eden, BOP esbaskani AKP'dir.

Baska elestirilecek cok sey var, ama teror orgutleriyle dogrudan ortaklik ve dirsek temasi konularinda AKP rakipsiz.
  • adam diyecek lan şimdi harbiden beni kim bu ülkenin başına bela etti :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

O öyledir. Akpli değilim der, akpyi över chpye laf atar. Bak üste link verdim, 8 sene önce de aynıymış.
    Beğenilerde gördüm kesin kerimcemdir dedim baktım yanıltmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WuLKaS kullanıcısına yanıt
    Yazık değil mi halen daha bunlara rağmen nasıl destek görüyorlar. Mesela dünkü tarikat lideriyla olan fotoğrafı savunanlar bir hayli fazla. Şaşkınlıkla izliyorum. Sesimizi çıkarsak suçlu biz oluyoruz.anlamadim gerçekten.

• la tayyip kimin ogrencisi? boynuz kulagi gecer cumlesinin karsiligi tayyip ve feto dur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arsız hırsız ev sahibini bastırır diye bir söz vardı nekadar doğruymuş.
  • Bu manşeti atan bile buna inanmamıştır.
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Herkese b*k atıp kendinize toz kondurmamanız çok komik. Kendi kendinize ütopyalar kurup, kendi kendinizi tatmin etmekten başka bir şey yapmıyorsunuz ve cidden yüzsüsünüz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akıl hastanesi gibi ülke.....
  • Gerçekten bağımsız, korkusuz bir araştırma komisyonu kurulup her şey en ince detayına kadar araştırılsa...

• kurulan komisyondan sadece kendilerine ödenek çıkar.
    Katılıyorum, fetö bir amerikan projesi ama zaten akp de öyle. Biz amerikanın projelerini yapmaya geldik buraya. Suriye bölünecek, ırak bölünecek, bop projesi işlenecek. Bunları kendileri söylediler. Harbiden de bop projesi için ellerinden gelen yapıldı.
    Yazmayayım yazmayayım diyorrum dayanamıyorum.Yahu darbeyi yalayıp yuttuğunuz sümüklü hocanız yapmadı mı?
  • djoz kullanıcısına yanıt

• 2002 yılına kadar irtica ile mücadele vardı. Sürekli ordudan atılan subay astsubay vardı. 2002 den 15 temmuza kadar bir tane subay atılmadı. Niye? Çünkü akape fetöş panpaydı. Şimdi kalkmış burda bazı troll bozuntuları chp ye laf atıyor. Siz önce dönün kendinize bir bakın ben neyim diye.

• el öpenler hep cehapeli zaten boy boy fotoları var yeahhh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haberi hazırlayan adamın tipini, konuşma tarzını, bu haberi yaparkenki düşüncelerini merak ediyorum ya ne kadar salak olabilirsin böyle bir haber yapabilmek için soruyorum size forum bu ülkenin aklıyla niye dalga geçiyor bunlar?

• Bu arada araştırma komisyonu kurulmasına red verenler kim? Akp ve yan çarı gerçekten kafa buluyorlar. Zaten kurulsa nolur? Kendilerine dokunulmayacak biliyoruz. 15 temmuzdan hemen sonra mecliste kurulan araştırma komisyonunun başkanı kimdi biliyor musunuz? Reşat petek. Burdur'da kime sorsan fetöcü diye herkes bu adamın ismini verir öyle böyle değil Durumun çıkmazlığı ortada. En son o komisyon raporları kaybolmuş muydu sözcü ulaşmış mıydı ne olmuştu hatırlamıyorum isteyen arastırabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan457 -- 16 Ocak 2020; 11:6:22 >
  • Buna inanan varmı lan cidden
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.