Şimdi Ara

Yeni S60 ve V60 fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evetttt.. sonunda yeni S60 ve V60 fiyatları açıklandı..En ucuz S60 (D3) 89 bin en ucuz V60 93 bin TL.. Buyrun bakalım...Herkes daha düşük bekliyordu ama bence giriş fiyatı çok yüksek. Sonuçta 80 bine 3.20d var ama yüklediğinizde S60 ile aynı fiyata gelir.

Bu arada S40 ve V50 ye otomatik şanzımanlı 177 hp dizel seçeneği gelmiş. Ayrıca S80 e D3 ve 2.0T (otomatik) motor seçeneği gelmiş... duyrulur...

http://www.volvocars.com/tr/sales-services/sales/Documents/MY11%20Fiyat%20Listesi%20TL%2004.08.2010.pdf

• bu fiyatlara satacağını düşünmüyorum, volvo'nun en cazip olaylarından birisi, fiyatının uygun olmasıydı. tabi yine bmw den ucuz ama aradaki farkın fazla olması gerekiyor.
  • fiyatlar bana yüksek gibi geldi
  • Fiyatlar normal. Hem bu araçlardan pek ümitleri yok zaten. Asıl bomba yılsonu gelecek olan 1,6 lt lik motorda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Fiyatlar normal. Hem bu araçlardan pek ümitleri yok zaten. Asıl bomba yılsonu gelecek olan 1,6 lt lik motorda.

bu da bir taktik, bu fiyatları görüp de çok daha uyguna 1.6 motor geldiğinde "oha lan fiyatlara bak!" deyip saldırabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkmaster -- 5 Ağustos 2010; 14:28:48 >
  • herkes düşük bekliyor ancak 1.6 litrelik aşırı besleme motorları düşük bekliyor, bunlar 2.0 ve üstü motorlar.

1.6 Turbo üniteler 65 binden başlatırlarsa talep artacak, Volvo Türkiye' de görmediği kadar müşteri görecek ancak bakalım, belli olmaz ...

Şu anki durumda C180K parasına hatta biraz daha altına 2.0 dizel - otomatik S60' ı konumlandırmışlar. Daha güçlü, daha hızlı, daha ekonomik olarak Mercedes' ten epey müşteri çalabilir.

öte yandan C180K fiyatları zaten epey şişik, kriter olarak bakmamak lazım.
    bence 89 bin değil 80 binden başlamalıydı 2.0 d üniteler.

şu anda Volvo fiyat listesini açınca garip işler var, aynı motor aynı şanzuman (2.0d - 163 hp at.) V70 ile V60 arasında sadece 5 milyar fark var. (93 bin tl / 98 bin tl)
    vergisiz fiyatları arasında 5bin € var, yaklaşık 10.000 TL eder. Volvo türkiye müşteriyi öpmek istiyor ama müşteri enayi mi, orta sınıf yerine üst sınıf alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 5 Ağustos 2010; 14:31:56 >

• 1.6 motorlu olanlara da powershift koymazlar.
  • bmw 3 serisi veya mercedes c-serisi veya audi a4 varken (gerçi audi ve merco genelde bmw 3 e göre biraz daha pahalı) kimse s60 a o kadar para vermez diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effendy75

bmw 3 serisi veya mercedes c-serisi veya audi a4 varken (gerçi audi ve merco genelde bmw 3 e göre biraz daha pahalı) kimse s60 a o kadar para vermez diye düşünüyorum.

a4 ve c serisinin 2.0 dizel versiyonları bu fiyatların çok üstünde.
    320d bu fiyata yakın ancak donanımlı araçların fiyatlarını karşılaştırmak lazım, bmw yine 10-15 bin pahalıdır tahminim.

bundan ayrı olarak ben S60' ın bu üç modelden aşağı kalacağını hiç sanmıyorum Volvo mükemmel bir iş çıkarmış görünüyor.

Bu arada Eşref Armağan' a bundan bir tane hediye etmezlerse ayıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 11 Ağustos 2010; 14:56:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: can bora

quote:

Orijinalden alıntı: effendy75

bmw 3 serisi veya mercedes c-serisi veya audi a4 varken (gerçi audi ve merco genelde bmw 3 e göre biraz daha pahalı) kimse s60 a o kadar para vermez diye düşünüyorum.

a4 ve c serisinin 2.0 dizel versiyonları bu fiyatların çok üstünde.
    320d bu fiyata yakın ancak donanımlı araçların fiyatlarını karşılaştırmak lazım, bmw yine 10-15 bin pahalıdır tahminim.

bundan ayrı olarak ben S60' ın bu üç modelden aşağı kalacağını hiç sanmıyorum Volvo mükemmel bir iş çıkarmış görünüyor.

Bu arada Eşref Apak' a bundan bir tane hediye etmezlerse ayıp

kabul eder mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

kabul eder mi acaba?

işte orasını bilemem.
  • Kimse dikkat etmemiş mi V60 nedir bu kasa yoktu yeni çıkmış sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: G@LGE

Kimse dikkat etmemiş mi V60 nedir bu kasa yoktu yeni çıkmış sanırım

S60' ın SW kasası,
    haliyle en az s60 kadar yeni ;

• O arabayada o kadar para veren oacağını sanmıyorum
  • Bana göre bu araba satmaz bu parayı hak etmiyor şu kadar olmalı gibi laflar kesinlikle aracın neden bu fiyatla sürüldüğü hakkında araştırma yapmamış arkadaşlar...

Volvonun satış rakamları ortada...ve volvoya binecek olan kişi volvoya binecektir. bmw ya da mercedes'e değil...bu volvoyu volvo yapan sebebtir ve yeni S60 da bin den fazla değişiklik ve teknoloji söz konusu.

S60 ucuz bir alternatif olabilir 2008 ve öncesi çalışmalarında ancak sadece ucuz bir alternatif olarak kaldı...yeni kasa ile artık sınıfının araçlarına alternatif olarak karşımıza çıktı. ve satacağı rakam zaten bellidir volvonun. Asla bmw ve mercedes değildir.

Sanırım anladınız demek istediğimi. Yarın sizlere S80 1.6 drive aracın testini ve volvo nasıl bir markadır neden vardırı anlatmaya çalışacağım.
  • Helal olsun!! Süper motor çeşidi olmuş. S40 için D2,D3,D4 ( 177 beygir!!!), S80 ve XC60'a D3 ( 163 beygir) ve 204 beygirlik turbo koymuşlar, çok iyi strateji ya...
    Şöyle düşünün 2000 motor dizel ya da benzinli, otomatik, performanslı motor sahibi bir S80, mevcut olan 5.20D ve Merco E200'den 30-40 kağıt ucuz!!
    Olay budur
  • Çin malı, alınmaz
  • Dikkat ettinizmi bilmiyorum ancak xc60'a da d3 ve 2.0t motor takviyeleri gelmiş. Fiyatlar ise 98 ve 100 den başlıyor. Bence freelander a güzel bir alternatif olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A Hero

90 bine s60 mı ? Şaka gibi . O araç bana göre en fazla 60 70 eder

Passat 1.8 e 83 000 tL istiyorlar. Şaka yapıyorsun heralde. 1.6 lt gelince zaten o dediğin fiyatlara olucak.
  • volvoya geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.