Şimdi Ara

Yeni Rolex Sea Dweller (2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce konusu açıldıysa farkedememiş olabilirim kusura bakmayın.

Eski efsane sea dweller (1220 m / 4000 feet) modelinin yeni versiyonu çıkmış.

Sea Dweller 116600 (Yeni)

Sea Dweller 16600 (Önceki)

Bence maxi dial uygulaması ile yenisi de fena değil.

Tarih penceresini siyah üzeri beyaz yazılı yapsalardı bir de çapını 41-42 mm yapsalardı daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Bir de sanki eskisinin sade bezeli daha hoş duruyor.

Ama genel olarak yenisi de başarılı. Deep Sea modelinden daha iyi duruyor. Yine de sanırım ben tercihimi eskisinden yana kullanırdım.

Bu kapsam da sizlerin de düşüncelerini almak istedim. Aşağıda mevcut bir değerlendirme ve çekimler var.

http://www.ablogtowatch.com/rolex-sea-dweller-4000-ref-116600-watch-2014-hands/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 29 Mayıs 2014; 14:25:05 >

• Çapı 50mm civarı olsa daha iyi olur.
  • arkadaşlar ürün bende var. replikadır. şuan kolumda. otomatik makina olduğundan bazı bantlarını sökerek denemekteyim. bazı bantlar duruyor....tutulan lacivert modelidir.

replikadır. fiyat 130 tl dir. forum kirlenmesin diye buraya yazdım. hatamız varsa özür. taşıyabiliriz.
  • İsteyen arkadaşlara otomatik full fonksiyon daytona , sea dweller submariner temın edebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.