Şimdi Ara

Yeni Rokrınız>>MOTOROKR Z6<<ÇIKTI!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

MOTOROKR Z6'nın keskin hatlarıyla göz dolduran şık tasarımıyla rotanızı sıradışı bir müzik deneyimine doğru yöneltmeye hazır olun. İnce kayan kapak, göz alıcı seçkinlik ve yeni Linux™ işletim sistemi. Resim ve video çekme özellikleri ile Microsoft® Windows Media™ Player 11 ve yüksek hızlı USB 2.0 üzerinden müzik parçalarınızı PC'den telefona kolayca sürükleyip bırakma olanağı sunan MOTOROKR Z6, tam anlamıyla bir şaheser.

Veri Özellikleri
    Bağlantı: Bluetooth kablosuz teknoloji
    yüksek hızda data erişimi için EDGE (sınıf 12)
    MotoSyncTM, Cep Telefonu Araçları (destek)
    Over the Air Sync (OTA) (Kablosuz Senkronizasyon)
    USB Hızı: Yüksek (maks. 480 Mbps)
    USB Sürümü: 2.0

Performans Özellikleri
    GPRS Sınıf 12
    Modlar: EDGE Sınıf 12
    Bekleme Süresi: yaklaşık 400 saat
    Konusma Süresi: yaklaşık 420 dakika
    Bantlar: GSM 850/900/1800/1900
    Pil: 780 mAh Li-ion

Yaşam Tarzı Özellikleri
    Çekme/Oynatma/Streaming
    Tasarım: Ayna Görünümlü Yüzey, Yumuşak Dokunuşlu, Cam ve Metal
    Dahili ROM kapasitesi: 128MB
    Taşınabilir Bellek: MicroSD 2GB (maks.) tercihe bağlı bellek
    Video Çekme, saniye başına 15-20 kare
    Video Çekme/Oynatma: > Saniye başına 14 Kare (k/sn)
    Video Formatı: H.263, MPEG 4, 3GPP
    Video Oynatma, saniye başına 15-20 kare
    Videoyu yüklerken izleme
    Videoyu indirmeden izleyebilme
    Kullanılabilir Kullanıcı Belleği: 64MB
    Kamera: Dijital Yaklaştırma, Sabit Odaklama, Flash-LED ışığı

Mesaj Özellikleri
    MMS, EMS, SMS, POP3, E-posta

Çağrı Yönetimi Özellikleri
    Hands-Free Hoparlör
    Linux İşletim Sistemi - kJava

Kişiselleştirme / Eğlence
    Dahili RAM Boyutu: 64MB
    Motorola Entegre Medya Oynatıcı
    PIM Özelliği
    Önceden yüklü Oyunlar
    Zil sesi: Yüklü, Yüklenebilir
    Zil sesi
    Ekran Koruyucu: Yüklü, Yüklenebilir
    Ekran Koruyucular
    Duvar Kağıdı: Yüklü, Yüklenebilir
    Duvar Kağıtları
    Windows Media Player 11
    WMAv9, AAC + Gelişmiş, AAC+, WAV
    Çalar Saat
    Ses: Windows WMA + Janus DRM, AMR NB, XMF, MP3, AAC, WMAv10
    Hesap Makinesi

Teknik Özellikler
    Boyutlar (Y x G x D): 105,5 mm x 45,5 mm x 16 mm
    ekran: QVGA, 320, 240 2-inç 262.000 renkli TFT
    Dış Görünüm: Kayan Kapaklı
    Boyut: 69 cc
    Ağırlık: 115 gram

...:: AYRINTILI BİLGİ ::...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 21 Eylül 2007; 22:55:00 >

• Boyut ve diğer özellikler güzel(özellikle wmp11) ama şu linux işletim sistemi kafamı karıştırıyo..
    Dokunmatik olması da kolay bozulurmu ki diye düşündürüyoo..
    Ayrıca Motorola olduğu için şarj konusunda kötüdür gibi geliyor bana...
  • Telefoun tuşları dokunmatik değil.Ayrıca piyasadaki birçok müzik tabanlı cep telefonundan daha çok uzun pil ömrü var.Birçok kez Motorola kullandım.İlk Aldığımda ince V3'ün bile şarjı tam 2 hafta gitmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 30 Temmuz 2007; 11:39:59 >
  • vay z6ve l9 tanıtımı başladı demek 1 ay sonra ikiside piyasada yani .........her ikiside aşırıya kaçmayan özellikler sunan ama malzeme kalitesiyle zirveye oynayan tellerdir.....bir iki aya kalmaz z8 de bunlara katılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: olkancan

Z6 almayı düşünüyorum da fiyatı hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Birkaç gün önce demo cihazı gördüm. Ama bizim internette gördüğümüz fotoğraflardan farklı olarak, demo cihazın ön kapağını krom yapmışlar; parlıyor. Aslında çok da şık olmuş. Demo cihazı gördüğüm mağazada fiyat bilgisi henüz yoktu. Ama fotoğrafı ve özellikleri, Motorola'nın model tanıtım kitapçıklarına da konmuş. Kısa bir süre sonra satışa çıkar demek ki. Başka ülkelerde 350-400 dolar fiyat aralığında satılıyor. Bizde de herhalde (acımasız vergilerle) en az 700-800 lira fiyatla raflara çıkar.

Bu arada, ROKR Z6 ile ilgili bir bilgi: Nokia'nın kısa bir süre önce çıkan "6120 classic" isimli bir modeli var. Bu model 369 MHz bir işlemciye sahip. Bu yüzden de çok hızlı bir telefon olduğu için yere göğe sığdırılamıyor. Ama, ROKR Z6'nın işlemcisi ise 628 MHz! Nasılll?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAMAN -- 13 Eylül 2007; 23:11:41 >

• Sabırsızlıkla bekliyorum bu tel i..

• Arkadaşlar beklediğimiz telefon sonunda piyasada!Şimdilik hepsiburada.com da gördüm...
    Fiyat bence gayet uygun..Hepimize hayırlı olsun

MOTOROKR Z6-Hepsiburada.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 21 Eylül 2007; 22:57:12 >

• Telefon 29 eylülde stoklara giriyormuş. Telefonun fiyatı gayet uygun görünüyor.

509.87 YTL (KDV dahil)
    494.57 YTL (Havale ile)
  • hayda ben 400 e z3 aldım uzerınden 1 ay geçmedi bu çıktı şans yok ki bizde
  • Bunda 3,5 mm kulaklık girişi yok mu?
  • hayır yok.ama dönüştürücü var.mini usb portuna takılan bir dönüştürücü sayesinde 3.5 mm lik standart kulaklıklar takılabiliniyor.ancak türkiye'de var mıdır yok mudur pek bir bilgim yok.büyük ihtimalle yoktur
  • Kalsın o zaman E2 en güzel seçenek...
  • Selamlar ben inceledim videolarını çok kötü video kayıt yapıyor saniyede kb olarak 60kb geçmiyor ve görüntü hiç iyi değil biraz daha düşünün bence videoların oldugu site ve açıklaması burdan inceleyin menülerinin resimleri videoları

http://www.mobile-review.com/review/motorola-z6-en.shtml
  • burdada bakın ne yazıyor nasıl anlamadım

http://www.teknomag.com/index.php/post/2604/motorola-marco-rokr-z6--wifi/

burda renginde değişlik yapılmış

http://www.handys-mobile.de/motorola-motorokr-z6.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djyıldızı -- 22 Eylül 2007; 21:32:58 >
  • Telefonun ön incelemesininde bulunduğu mevcut konuda devam edelim. Hani nerde diyenler için;
    bakınız/kullanınız: Arama motoru
  • quote:

Orjinalden alıntı: ŞAMAN

quote:

Orjinalden alıntı: olkancan

Z6 almayı düşünüyorum da fiyatı hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Birkaç gün önce demo cihazı gördüm. Ama bizim internette gördüğümüz fotoğraflardan farklı olarak, demo cihazın ön kapağını krom yapmışlar; parlıyor. Aslında çok da şık olmuş. Demo cihazı gördüğüm mağazada fiyat bilgisi henüz yoktu. Ama fotoğrafı ve özellikleri, Motorola'nın model tanıtım kitapçıklarına da konmuş. Kısa bir süre sonra satışa çıkar demek ki. Başka ülkelerde 350-400 dolar fiyat aralığında satılıyor. Bizde de herhalde (acımasız vergilerle) en az 700-800 lira fiyatla raflara çıkar.

Bu arada, ROKR Z6 ile ilgili bir bilgi: Nokia'nın kısa bir süre önce çıkan "6120 classic" isimli bir modeli var. Bu model 369 MHz bir işlemciye sahip. Bu yüzden de çok hızlı bir telefon olduğu için yere göğe sığdırılamıyor. Ama, ROKR Z6'nın işlemcisi ise 628 MHz! Nasılll?

ne demek nasıl; füze yapmışlar adamlar

• Çok beğendim ben aleti, umarım söylenildiği tarihte söylenilen fiyatta stoklara girer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souza -- 25 Eylül 2007; 2:44:00 >
  • Telefon güzel , keşke 3g ve wifi özelliğide olsaydı, ozaman tadından yenmezdi ..
  • Alıpta kullanan yokmu arkadaşlar.. Sabırsızlıkla bekliyorum yorumları, almayı düşünüyorum ama kafamda başka altarnatiflerde var tabi , Soylu Serserinin de dediği gibi 3g yada wifi özelliklerinden en az biri olsaydı tereddüt etmeden alırdım..
  • wi-fi önemli değilde 3g olmaması kötü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.