Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.721
Cevap
128
Favori
522.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 icon otomatik vites panaromik camlı.
    ben ötv indirimli alacağım. 70.000 tl fiyat verdiler.
    yani vergili hali 101.500 tl oluyor.
  • Merhaba arkadaşlar.2015 mavi opsiyonsuz,stepneli araç için 86000 teklif aldım.sizce nasıl.alırken nelere dikkat etmeliyim.ne gibi aksesuar almalıyım.saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murpol -- 20 Ocak 2016; 12:32:35 >
  • murpol M kullanıcısına yanıt
    icon mu touch mı? Liste fiyatına yakınsa iyidir. Başka bayilerden de teklif alın . Gerekirse telefonla arayın nereden aldınız bu teklifi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Champarator

icon mu touch mı? Liste fiyatına yakınsa iyidir. Başka bayilerden de teklif alın . Gerekirse telefonla arayın nereden aldınız bu teklifi?
    baya bir firma aradım.düz vites pek yok ülkemizde.aracım 1,5 icon düz vites.teşekkürler
  • murpol M kullanıcısına yanıt
    bikayı arayın en çok satış yapan bayilerden. Ellerinde çok araç oluyor. İsterseniz satış temsilcisinin telefonunu pmden atarım tabi bikayı aramamışsanız
  • 1.5 icon otomatik vites panaromik camlı.
    ben ötv indirimli alacağım. 70.000 tl fiyat verdiler.
    yani vergili hali 101.500 tl oluyor.
  • Arkadaşlar istanbul şehiriçi tüketiminiz Nedir, birde keşke qq alsaydım diyen var mı,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercinoyman

Arkadaşlar istanbul şehiriçi tüketiminiz Nedir, birde keşke qq alsaydım diyen var mı,
    Bugün depomu 2. kez doldurdum. ortalama hız 45 km yani şehir içi çoğunlukla, 808 km yapmışım (49 lt) 168 tl ye doldu. hesaplayınca 20,8 kuruş yapıyor. Bence şehirler arası 17-18 kuruş yakması gerekir ki SÜPER bişey, bir de rodaj süresini doldursun...
  • karabela2 K kullanıcısına yanıt
    Ben aralık ayında fiyat sorduğumda icon donanımlısına 95.000 TL FİYAT ALMIŞTIM. YALNIŞ HATIRLAMIYORSAM EDC OTOMATİK VİTESLİYDİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RENAT27

Ben aralık ayında fiyat sorduğumda icon donanımlısına 95.000 TL FİYAT ALMIŞTIM. YALNIŞ HATIRLAMIYORSAM EDC OTOMATİK VİTESLİYDİ.
    RFC Kartepe Maşukiye Buluşması Konvoy Görüntüleri ...Timelapse
    aracım Kadjar cosmo mavi

• arkadaşlar aracı kilitleyince aynaların otomatik kapanmasıyla ilgili bir gelişme ya da bilginiz var mı?
    yeni çıkacak talismanda ayrı bir tuş koymuşlar onun için
    keşke kadjara güncellemeyle r link ten ayarlanabilir hale gelse de sorun hemem çözülse
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaD85

arkadaşlar aracı kilitleyince aynaların otomatik kapanmasıyla ilgili bir gelişme ya da bilginiz var mı?
    yeni çıkacak talismanda ayrı bir tuş koymuşlar onun için
    keşke kadjara güncellemeyle r link ten ayarlanabilir hale gelse de sorun hemem çözülse
    En ciddi slklntlsl Park Sensorleri inanılmaz derecede gec devreye giriyor. Hatta nerdeyse ise yaramıyor diyebilirim. Guvenip de bakmadan geri geri gitmeyin. Umarım yazılım güncellemesi ile giderilir.
  • caglaroral C kullanıcısına yanıt
    Ben park sensörleri ile pek sıkıntı yaşamadım. Evet bazen geç (10-15 saniye sonra) devreye giriyor. Ama her zaman değil. Sebebi yazılımsal gibi.
  • arkadaşlar kadjar'da karar kılmak üzereyim. inşallah alacağım. kısmet olursa aynı zamanda ilk 0 km aracım olacak. alırken nelere dikkat etmeliyim. neler istemeliyim. bilgi verirmisiniz. cevap verirken alıntı yaparak veya nick e cevaben, yani bana yazdığınız belli olacak şekilde yazarsanız sevinirim. özel mesaj yazılıyorsa o şekilde de cevaplayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karabela2 -- 23 Ocak 2016; 20:22:48 >
  • Park sensörlerinin hassasiyet ayarı vardır belki menüde. Biraz kurcalayın. Şerit takip sisteminde var mesela hassasiyet ayarı.
  • ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Uzerindeki surumde bu cesit bir ayar bulamadım. Guncelleme yapmadım belki yeni surumde varmıstır
  • İstanbul şehiriçi dizel otomatik gerçek tüketim değeri nedir? Katalog değeri 4 civarı fakat gerçekte nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

İstanbul şehiriçi dizel otomatik gerçek tüketim değeri nedir? Katalog değeri 4 civarı fakat gerçekte nasıl acaba?
    İzmir ilk depo henüz bitmemiş , 1050 km menzil total görünen. 5,3 litre tüketim gösteriyor cihaz. Bu soğukta makul.
  • ridleyscott kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler gayet iyi rakam bence.
    Oyak fiyatları açıklanmış hemen hemen lansman fiyatlarıyla aynı yani bindirdiği fiyatları oyak kampanyasıyla geri almışlar. Haziran teslim 2016 model.
    Kutup ve keşif paketi almaya değer mi? Paket fiyatları 5 bin civarında deri koltuk ve otomatik park, kör nokta gibi özellikleri kullanan var mı? Daha önceki Renault araçlarımda genelde elektronik aksamda ilerde sorun çıkartmıştı.
    Deri koltuk opsiyonunu almadığımız halde, kapı tutamacı, gösterge üstü gibi yerler deri olarak mı geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

Teşekkürler gayet iyi rakam bence.
    Oyak fiyatları açıklanmış hemen hemen lansman fiyatlarıyla aynı yani bindirdiği fiyatları oyak kampanyasıyla geri almışlar. Haziran teslim 2016 model.
    Kutup ve keşif paketi almaya değer mi? Paket fiyatları 5 bin civarında deri koltuk ve otomatik park, kör nokta gibi özellikleri kullanan var mı? Daha önceki Renault araçlarımda genelde elektronik aksamda ilerde sorun çıkartmıştı.
    Deri koltuk opsiyonunu almadığımız halde, kapı tutamacı, gösterge üstü gibi yerler deri olarak mı geliyor?

Tutamaçlar deri ona eminim , üst Kısım da standart diye Hatırlıyorum. Kutup paketi olmadığında da koltukların yan destekleri deri geliyor icon donanımda zAten.

Ben babama aldım, paketleri istemedi , jantı da özellikle 19 almadım biraz daha konforlu olur diye. Ayrıca baba pek detaylara takılmaz dağ taş girer çıkar. Dün arabayı gördüm offroad dan çıkmış gibiydi çamur içinde. Ben de biraz çamurda kullandım , hatta kalır diye tahmin ettiğim noktalardan da başarı ile geçti. Yerden oldukça yüksek , beğendim.

Alacak Arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden. Ben ay başında 95 liraya aldım metalik renk istepne dahil , hiç ek paket olmadan edc dci aracı.

Genel olarak düşündüğümden iyi çıktı açıkcası.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.