Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.721
Cevap
128
Favori
523.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslında gizli özellikleri sadece android auto kullanmak için açtırdım. Başka ne istersin dedi, ne varsa ver dedim. Hiç deneme fırsatım da olmadı. Yorumları ben de okumuştum.

• Merhaba, soğuk havalarda aracı çalıştırıp hemen hareket etmek istesem araç stop ediyor.

Örnek; geri geri 5 mt gidip vitesi D konumuna almak için durduğumda motor stop ediyor.

Ama motor ısınmasa bile 500 mt yol yaptıktan sonra bir daha stop etmiyor.

Sebebi ne olabilir?

Bir de ön takımı çok gürültülü. Eski aracım 2006 passat bile çok daha yumuşak ve sessizdi. Sizde de böyle mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi individual -- 23 Ocak 2022; 12:40:54 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 15 model falan 60 70 binde hatasız otomatik icon paket ve dizel araçlara 400 civarı istiyorlar sizce alternatif varmı yoksa alınabilir mi? Şunlara dikkat et vb dediğiniz konu varmı?

• Herkese merhabalar,

Icon paket janttan tocuh paket janta donerek (lastik yanak kalınlığını artırarak) aracı daha yumuşak hale getirebilir miyiz?

Daha önceden bunu yapıp memnun kalan oldu mu?

Araçtan genel anlamda memnunum ancak biraz sert geliyor oturduğum yerdeki yolların standartları genel anlamda düşük olduğundan rahatsızım.

• jquidd J kullanıcısına yanıt

Paket jantlarindan ziyade, jant lastik çapları belirtseniz daha iyi olmaz mı?

Bu aracında, Jant lastik değişimi yapan biri olarak 19 /45/225 olan lastikleri 18/55/215 ile değiştim.

45 yanak lastikler hem ses hemde tas cakil gibi konularda çok fazla rahatsız ediciydi..

Siz de 55 yada 60 yanak lastik kullanarak bu rahatsızlığa bir nebze çözüm getirmiş olabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • individual İ kullanıcısına yanıt

Ön takım kontrolü yaptırabilirsiniz bir rot balanscıda ve aynı zamanda ön iki tekerin rulmanlarını da kontrol ettirmenizi şiddetle tavsiye ederim.

• Merhabalar Ankara’da kadjar alev kırmızı parça boya yapabilecek bir yer var mı acaba tavsiye edeceğiniz

• Arkadaşlar Merhaba
    Aracı stop edip şoför kapısını açtığımızda, aracın teybi felan kapanıyor ve kapının üstündeki düğme ile araç kilitleniyordu. Ben de bir süredir böyle olmuyor. Bu durumu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı acaba?

• MAIS'te 2016 1.2 EDC aracıma bakım yaptırdım, 5700 tuttu.

Sizde aracınızı, servisi ve fiyat bilgisini paylaşır mısınız?

• latinov L kullanıcısına yanıt
    5700₺’nın içeriği nedir?
    Ben de bu cuma bakıma vereceğim ön takım için

2018 EDC dizel, Ocak ayında ₺1500 tuttu.

Sizde muhtemelen triger vs. ek işlemler yapılmış.

• ahmkara A kullanıcısına yanıt
    Yetkili servis mi hocam bu ?

Merhaba bakım paketi için de ne var aynı aracı ben yaklaşık 20 gün önce soktum bakım + 4 fren balatası değişti.5600 TL.Sizde bakım dışı ne var...

• Merhaba,

6 kasım 2021’de;
    Yag,
    Yag filtresi,
    Mazot filtresi,
    Hava filtresi,
    Polen filtresi,
    Kumanda pili degisimi,
    1 adet plakalik ampulu degisimi,
    2049₺ (126673km)

6 aralık 2021’de;
    Termostat değişimi ve antifreeze değişimi 1849₺ (127767 km)

Bu cuma da ön takım için randevu aldım.

2015 1.5 dizel edc icon 133bin km

Bu arada bilmeyenler için Renault Port uygulaması ile aracın tüm servis geçmişini görebilirsiniz

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi individual -- 7 Mayıs 2022; 18:7:20 >

• Tekrar merhaba,

Yetkili serviste; 4 adet kızdırma bujisi ve turbo basınç kaptörü için 3100₺, fren hidroliği değişimi için de 450₺ fiyat ödeyeceğim. Araç yarın teslim.

Edit: Aracı teslim aldım. Biraz daha indirim yapmışlar. 3550₺ yerine 3260₺ ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi individual -- 14 Mayıs 2022; 15:5:26 >
  • Son zamanda aldığınız bakım fiyatları nedir . Yetkili ve özel

• mt28 M kullanıcısına yanıt

Evet, Ankara Tanoto

• selam

2017, 40 bin KM de aracım.

servis randevusu aldım ama yıldan dolayı triger değişimi yapılacağı için çok yüksek fiyat veriyorlar.

40 binde aracın trigerinin değişmesi normal midir?

değiştirmesem ne olur acaba?

fikirlerinizi yazabilirseniz memnun olurum. Teşekkürler

• benim 2016 aracın triger 70binde degisti orjinal serviste bi 10bin daha gidermiş dedim çikan trigeri gorunce simdi kampanya var galiba 2500 2800 arasi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kanbankasi K kullanıcısına yanıt

bana 5800 TL fiyat verdi orjinal servis. yıllık bakım için. triger dahil tabi. kampanya dediğiniz konuyu nereden bulabilirim.

( bu arada yanlış hesapla girmişim az önce. kendi hesabım bu. )

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.