Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bekliyoruz, ne tarz bilgiler var ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • melihgs kullanıcısına yanıt
    Şöyle ki

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar herkese, 1.2 Tce Icon Captur'dan 1.5 dci Icon Kadjar'a geçmek için araştırmalara başladım ve size de bir kaç konuda danışmak istedim.

2. el ilanlara baktığımda çoğu ilanda araçta hangi paketin olduğu yazmıyor, özellikle güvenlik ekipmanlarının olduğu keşif paketi benim için önemli. Bu pakete sahip olan aracı nasıl anlayabilirim acaba? Bir de model yılları arasında paket içeriklerinde farklılıklar var mıdır? Örneğin acil fren desteği belli bir model yılından sonra icon donanımda standart mı sunuluyor?

Bir de 2017 Mayıs sonrası araçlarda ne gibi farklılıklar var acaba, 2016-2017 modellerde kayda değer bir fark var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    Güzel bi özellikmiş, sizin rlink sürümü nedir? Birde sizin araçta internet açık mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: melihgs

Ben kavramayı degistim titreme gitti, edc ve dsg lerin klasik sorunu. Yine baslamayacaginin garantisi yok.
    aynen katılıyorum hepsinde olacak diye bir şey yok benimki manuel sanırım ondan olmuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Hocam araçta yavaşlayinca titreme sorunundan bahsetmi?tiniz naptınız o sorunu acaba?
    Ve ekran sorunu düzeldi mi acaba
    evet ikisi de serviste garantiden düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemr

evet ikisi de serviste garantiden düzeldi

Alıntıları Göster
    Ne gibi bir işlem yaparak ya da hangi parçaları değiştirerek sorunları giderdiler?
  • gemsaz G kullanıcısına yanıt
    debrijaj seti filan değiştirmişlerdi galiba
  • Arkadaşlar, ikidir başıma geliyor, avm de geri vitese takınca ekranda dalgalanma oluyor.. Dun aksam bir ara sokağa girdim, yine aynısı oldu.
    Sizce neden oluyor bu dalgalanma?

• quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Arkadaşlar, ikidir başıma geliyor, avm de geri vitese takınca ekranda dalgalanma oluyor.. Dun aksam bir ara sokağa girdim, yine aynısı oldu.
    Sizce neden oluyor bu dalgalanma?
    Bu forumda veya Renault Fan Club forumunda, bir Kadjar kullanıcısı da aynı sorunu yaşadığını, bilahare serviste sorunun giderildiğini belirtmişti...
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    Garanti devam ediyorsa degisim isteyin. Ayni sorun vardi ben degistirdim.

• Selam ekip
    Rnav için büyük bir güncelleme gelmiş , radyo ile problem yaşayanlar için bir çare olabilir
    Ben daha yükletemedim bilginize
  • Slm. Kadjar almayı düşünüyorum direksiyon sert mi. Otopark incelemesinde And Mehmet direksiyon ağır demiş ağırlığını yeni 3008 le kıyaslayabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gooogle96

Slm. Kadjar almayı düşünüyorum direksiyon sert mi. Otopark incelemesinde And Mehmet direksiyon ağır demiş ağırlığını yeni 3008 le kıyaslayabilecek var mı?
    Bende 19 Jant var , tüy gibi hafif bir direksiyon değil. Ama direksiyon inanılmaz geri bildirime sahip. Yani anormal süratlerde viraj alabiliyorsun ve güvende hissediyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yanlışlıkla iki set aldığım arka far cerçevesinin bir setini satıyorum ilgilenen olursa. İlan No 671552035 Araç da çok şık duruyor.
  • Merhaba arkadaşlar,2016 icon 1.5 dci edc aracımı satıyorum.2017 trafiğe çıkışlı 23400 km de,hata,boya yok,tertemiz.19 jant,cam tavan mevcut,beyaz renk.
    İlgilenen arkadaşlar özelden iletişime geçebilir,iyi akşamlar.

• Merhabalar bende kadjar almayı düşünüyorum açıkcası 2017 model üstü olabilir. Almadan önce nelerine baktırmak gerek bu aracın acaba? Birde çok mu trim sesi geliyor bu araçta herkes muzdarip!! Sizce kadjar mı yoksa qashqai mi? Yoksa az para biriktirip dizel tucson mu?

• maviyildizinoglu kullanıcısına yanıt
    Otomatik vites mi, düz vites mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemsaz

Otomatik vites mi, düz vites mi?
    Otomatik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: maviyildizinoglu

Merhabalar bende kadjar almayı düşünüyorum açıkcası 2017 model üstü olabilir. Almadan önce nelerine baktırmak gerek bu aracın acaba? Birde çok mu trim sesi geliyor bu araçta herkes muzdarip!! Sizce kadjar mı yoksa qashqai mi? Yoksa az para biriktirip dizel tucson mu?
    Vallahi dostum kendi deneyimimi yazayım,yeni yıl öncesi 1.2 TCe düz vites aldım.Test için kullandığım dizell Edc nin m(Kullanılmış araç)muhtemel edcsinde sıkıntı vardı kavramayı garip bir ses ile ve yaklaşık bir sn hatta bir iki sn arası yapıyordu bana çok garip gelmişti aracın km sine baktım 31 bin kusurdu,senelerce honda ve Toyota nın bir çok otomatık aracını kullandım hatta aynı gün Suziki Vitara da test ettim hiç birinin otomatik viyesi bu şekilde değildi.Bu nedenle edc değil düz vites almaya karar verdim ve aldım.aldığım araç 2015 model 2016 mart sonunda trafige çıkmış garanti bir kaç gün önce bitti.Benim gördüğüm ki yaklasık 5,5 aydır kullnmaktayın ne trim sesi var ne başkaca sıkıntı.Benzin ilginizi çekiyorsa onu da yazayım normal kullanan bir kişi iseniz yani şunu demek istedim aşırı devir vermeden kullanıyorsanız zaten en kabadayı istanbul trafiğinde 7.0-7,2 ortalama tutturuyorsunuz.
    Trafik azaldığında 6.7-6,8 ortalamaya düşüyor şehir dışında da bölünmüş yolda 115 i otobanda da 130 geçmezseniz ortalama 5.8-6.0 litre ile uzun yolu tamamlıyabiliyorsunuz.Havalar ısınınca bu değerler biraz daha düşer diye düşünüyorum.
    Zaten gaza basmaya gerek yok araç maksimum torkunu 2300 d/d ya kadar veriyor bu durumda fazla gaza basmak zaten boşa yakıt yakmak demek.
    Elbette dizel daha az yakıyor,ben senede yaptığım maksimum 15-16 bin km ye göre benzinli tercih ettim.Şimdiden kolay gelsin..

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.