Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (186. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.720
Cevap
128
Favori
523.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melihgs

Avrupa haritası var. Güncelleme bumu bilmiyorum.

Evet, satın alınması gereken Avrupa haritası güncelleme aboneliği..
  • Beyler bu arabanın direksiyonu sert mi tusconla karşılaştırırsak nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadjar touch roof aracım var multimedia ekran takmak istiyorum kullanan önerisi olan varmı acaba

• 2. el Astra J veya 0 K kasa almayı düşünen biriydim. veya Skoda Octavia.

Ancak bugün bir arkadaşım bir reno bayisinden Kadjar için touch roof donanım 1,2 motor otomatik (metalik renk) 134k, touch 1,5 dci içinde 147k fiyat almış.

Açıkçası kafamı karıştırdı. az çok bildiğim bir araç. ancak çok kullanmadım. o paralara değip değmeyeceği konusunda soru işaretlerim var. Şeytan diyor al arabayı geniş geniş rahat rahat kullan.

Siz ne dersiniz ? bu modelin kronik sorunları var mı ? EDC şanzıman pişman eder mi bizi ?
  • Bizde hem astra k hemde kadjar var. İki araçta üzmez. Edc şanzımanı ben 1 kere serviste ücretsiz değiştim. Astrada tam otomatik şanzıman var. O bakımdan iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim önceki aracım astra J idi. Bana otomatik şanzıman 6 bin lira masraf açtı onu belirteyim. Ayrıca çok da verimsiz ve performansı düşük bir şanzımandı. Şu an kullandığım EDC 'den şimdilik son derece memnunum. Astradan sonra çok çok iyi geldi.
  • Merhaba forumdaslar, kadjar 1.5 dci touch roof alarak araniza katilmis bulunmaktayim. 2 şeyi çözemedim araçta,

1.si klima kapali iken dışarıdan hava girişini kapatmanin bir yolu yok mu? Onceki araclarimda arac ici havayi kullanma modunu actigim zaman klima kapali olsa bile iceriye hava girisi olmazdi.

2.si usb den muzik dinlerken klasor degistirme veya klasorleri gormeyi bulamadim bir türlü. (Navigasyon yok aracimda)

•  YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU

• 2016 model 56000 kilometrede sadece ön tamponda lokal boyalı 1.5 DCI EDC icon kadjar ne kadar eder sizce?

• 2018 model 0 km +19 jant + keşif paketi metalik renk 169 bin hurda varsa 166 bin ( Mais istinye) buna göre pay biçin
    Uzmanı değilim ama 56000km için ve 2 yıl için ben 30 -40 bin düşerdim ve max 135 eder derdim 2016 da fullu 108-110 bin di sanırsam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • airwolf26 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için sağolun. Şimdi getirilen Kadjarlarda sunroof standart. Bu araçta sunroof yok. Fiyat 125 bandında.

• Sahibinden e yeni baktım , Ardahan düşük fiyata hasarsız, daha düşük Km li hatta2016 model bile var, tabi renk tercihiniz ne bilemiyorum?
    Bence pazarlık ile 120k altı olursa alına bilir ama sahibinden e iyi bakmak lazım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • airwolf26 kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası EDC şanzıman ve sunroof istiyoruz. 120k civarına çıkabiliriz. Öneriniz olursa değerlendirebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gemsaz

Dört yıldan uzun bir süredir Kadjar kullanıyorum..

Senelik periyodik bakımlar dışında servislerde herhangi bir işlem görmedi...

Yerden bu kadar yüksek olup da yüksek hızlarda yol tutuşu Kadjar kadar iyi olan SUV azdır...

Alıntıları Göster
    Bugün aldık bakalım bir 1.2 TCe ilk izlenimim oldukça iyi,bakalım göreceğiz..Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: derin07

Bugün aldık bakalım bir 1.2 TCe ilk izlenimim oldukça iyi,bakalım göreceğiz..Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim..

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın..

Aracınız edc ise; olabildiğince otomatik vites modunda kullanmanız ve araç hareket halinde iken otomatik vites modundan düz vites moduna geçmemenizde yarar var...
  • Çok teşekkürler,özellikle arayarak düz vites aldım,çünki Renoda test ettiğim kullanılmış kadjarın edcsinde muhtemel hata vardı,aynı şeyi bir müddet sonra yaşamamak için düz vites tercih ettim.Ayağımoza hakim olduğunuzda tasarruf modunda 6.6 litre gösteriyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: gemsaz

Hayırlı olsun, güle güle kullanın..

Aracınız edc ise; olabildiğince otomatik vites modunda kullanmanız ve araç hareket halinde iken otomatik vites modundan düz vites moduna geçmemenizde yarar var...

Alıntıları Göster
    Bu kullanım sorun mu yaratıyor

• quote:

Bu kullanım sorun mu yaratıyor

Alıntıları Göster
    Bundan 4-5 yıl önce, edc'yi o şekilde kullananların edc ile sorun yaşadıklarını forum'da okumuştum..
  • Ben hiç o şekilde kullanmadım ama yine sorun yaşadım kavrama değişti maalesef

• quote:

Ben hiç o şekilde kullanmadım ama yine sorun yaşadım kavrama değişti maalesef
    Daha önce, 4 yıl 40-45 bin km edc'li Fluence kullandım. Edc sorun çıkarmadı...

Trafik ışıklarında beklerken vitesi boşa alıyor musunuz?

Aracı, çoğunlukla "eco" modunda mı kullanıyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.