Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.721
Cevap
128
Favori
523.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 yıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaD85

3 yıl
    sağol hocam..2 sanıyordum..bu iyi oldu..
  • 3 yıl hayırlısıyla ağustosta yaptırdım.
  • Aldıktan üç yıl sonra değil üretim tarihinden üç yıl sonra dikkat edin yoksa benim gibi iki ay geçikme cezası ödersiniz.

• exseri kullanıcısına yanıt
    hocam o ses şikayeti için servise gittiniz mi?

• MaD85 M kullanıcısına yanıt
    yok gitmedim iş güç istanbul yogunlugu hic ugrasmadim. ama tabi gacur gucur etemeye devam ediyo araba dah 2bin km bile olmadi. ama bu ses tam gacur gucur degilde boyle degisik bi esneme sesi zaten biliyosun hep vardi teslim aldigim andan itibaren.

hatta ben araba yeni yavas yavas gecer diye dusundum cunku esneme genlesme sesi gibi ve hep arabanin bi tarafi hafif yukseltiye cikinca yada anin fren yapinca vs vs geliyodu.

ama duzelmedi tabi tam gaz devam ediyo

ben servise bıraktım aldım çok şükür ses gelmiyor. sağ taraftaki motor takozu değişti.

motor takozu cok ilginc . yani ordan o ses alakasiz gibi sanki icerden geliyo gibi ama bulmuslar tabi. istanbulda hangi servis buldu bunu

yanlız sen motor takozu deyince aklıma geldi. araba stop ederken tak diye ses geliyodu. bu zaten direk motor takozu sorunu. yani cok sesli degil ama bi tak sesi geliyodu.

motor takozu degisirken umarim motoru falan full indirmiyolardir sifir arabanin o kadar ellenmesi canimi sıkar.

dostum sen istanbuldamisin hangi servise gittin. ben onceden ankarada oldugumdan orda maise gidiyodum. istanbulda en yetkin servis hangisi. birde cok uzun suruyomu. 1-2 saate halloluyomu yoksa 1 gun bekliyomu

ben de pek ellensin istemediğimi söyledim.destekleyip alta takıyorlar heralde çünkü fazla sürmez sıkıntılı değil işlem dendi. ben gittiğimde sorun ne anlaşılmaya çalışıldığı için 1 gün kaldı sonra takoz değişilcek dendi elimizde yok yarın gelir dediler ertesi gün yaptılar aldım.

ben ankaradayım mais e gittim.

bana da alakasız ses gibi geldi zaten başta kaportadan bir arkadaşla baktık oda çamurluk gibi sanki dedi sonra iş mekaniğe döndü takozdan çıktı.

teşekkürler dostum. bende biraz araştırdım genelde kısa bir işlem deniyor. umarım ekstra bir sorun yaşamadan 1 gün içinde hallederim. zaten çok zamanım yok. istanbulda biyerden biyere gitmek işkence zaten. maise gidicem bende istanbulda. insallah cabucak hallederim. geçmiş olsun

3 tane falan servise gittim bence de mais e git. yarım günü geçmez gibi işlem öğlene kadar aradılar araç tamam diye. sana da geçmiş olsun en azından çözümü var.

iyi forumlar

• Edc şanzımanlı aracımda, sabahları ilk çalıştırmada fren pedalı sertleşmesi oluyor ve araç çalışmıyor. Frene insan üstü bir kuvvetle basıp starta bastığınızda araç çalışıyor. Servis fren muşörünü değiştirdik, hortumu değiştirdik dedi ancak sorun hala devam ediyor. Aynı sorunu yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bastia16 -- 12 Ekim 2018; 19:8:16 >
  • bastia16 B kullanıcısına yanıt
    Servo tek yönlü 4 bar olan sibobu 6.5 bar olanla değişmesi lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, aracımda sık sık "Aktif fren bağlantısı yok "uyarısı alıyorum. Bu sizde de oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: bastia16

Edc şanzımanlı aracımda, sabahları ilk çalıştırmada fren pedalı sertleşmesi oluyor ve araç çalışmıyor. Frene insan üstü bir kuvvetle basıp starta bastığınızda araç çalışıyor. Servis fren muşörünü değiştirdik, hortumu değiştirdik dedi ancak sorun hala devam ediyor. Aynı sorunu yaşayan oldu mu?
    Ayni durum bende de mevcut , serviste söylemeyi unuttum. Çok üstünde de durmadım , çalıştığı anda herşey normale dönüyor. Bir yeri yaparken başka yerine bozmasınlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal değil bende 3 yıl boyunca yoktu yeni başladı. Garantide bitti. Garantiniz varsa servise başvurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: melihgs

Normal değil bende 3 yıl boyunca yoktu yeni başladı. Garantide bitti. Garantiniz varsa servise başvurun.
    Garantiniz yeni bitmiş olmalı..

Renault, böyle durumlarda bakımlarını sürekli olarak yetkili servislerinde yaptıranlara iyi niyet garantisini devreye sokuyor.. Müşteriden çok düşük bir ödeme alarak sorunu gideriyorlar..

Her zaman gittiğiniz yetkili servise başvurup bir dosya açtırmanız yeterli...
  • Bakalım garanti bitti bu sıkıntı başladı artı gacır gucur alttan sesler gelmeye başladı. Zaman bulabilirsek uğrarız inşallah

• melihgs kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için, tekrar servise bırakacağım ve dediğinizi ileteceğim umarım çözüm olur.
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.