Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.721
Cevap
128
Favori
522.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi tek video açıp kapatabilirsiniz. Diğer gizli özellikleri açmak istiyorsanız obd den giriş yapmalısınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de yeni yeni araştırmaya başladım. ıvır zıvır bi dolu ayar var. hangileri işe yarar hangileri yaramaz açıkcası ben de bilmiyorum. deneme sonuçlarımı burda paylaşırım. bu arada ekranda basacağınız yerleri şu resimde görebilirsiniz. çok isteyen olursa video da eklerim.
     YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r00tsecurity -- 3 Eylül 2018; 14:2:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgs

Bi tek video açıp kapatabilirsiniz. Diğer gizli özellikleri açmak istiyorsanız obd den giriş yapmalısınız.
    açılış animasyonunu buradan değiştiremez miyiz?
  • r00tsecurity R kullanıcısına yanıt
    Olmuyor diye biliyorum. Dikkatli olun rlinki komple bozanlar oldu.

• Merhabalar,

Renault Demirkollar yetkili satıcısı olarak İstanbul / Altunizade bölgesinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli donanım haber üyeleri için Renault & Dacia grubunda tüm araçlar için avantajlı fiyatlarla yardımcı olabilirim.
    Daha önce forum.donanimhaber.com aracılığı ile 7/8 arkadaşa araç satışı gerçekleştirerek bu sitede ilk adımı attık. Bundan sonraki süreçte gerek fiyat talepleriniz gerekse satış bölümü dahilinde sormak istediğiniz sorular için tarafıma aşağıdaki numaradan ulaşabilrsiniz.

Özkan Küçük 0532 437 50 36
    Renault Demirkollar Motorlu Araçlar A.Ş.
  • melihgs kullanıcısına yanıt
    Radyo dinlerken Rock FM kanalına basıyorum, Kuràn telaveti çıkıyor... Arabesk kanalını açıyorum yabancı pop çıkıyor :) Bu durum sizin radyolarda da var mı?
    Araştırdığıma göre radyonun AF (alternatif frekans) özelliği nedeniyle, radyo frekansları bozuluyormuş. Radyonun AF özelliğini kapatmanın bir yolunu bilen var mı? Ya da radyoyu düzgün dinleyebileceğimiz bir çözüm bilen var mı? Kadjar'ın çözülemeyen kronik sorunu mu yoksa?
    Bendede var sorun. Çözümü var mı bilmiyorum. 2015 den beri aynı. Servisler yazılım bekliyormuş. 3 senedir beceremediler.

• Arkadaşlar R-Link sisteminin açılışında RS karşılama ekranını aktif etmek istiyorum. Developer arayüzünden hangi seçenekle bu ayar aktif edilir bilen var mı?
    Belirtmek istediğim ayar şu video'da 12.saniyedeki animasyon >https://www.youtube.com/watch?v=0uQwO5rL3Aw
    Dostum senin arabanda yada bu arabalar da lastik şişirme kiti fabrika çıkışında üstünde oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İnşallah bulursun hocam. Bulduğunda bizimle de paylaş lütfen 🙏

Bu ve buna benzer bazı şeyleri bi arkadas kadjar araç için 75 tl. Ye yapıyordu sanırım.

• artakalan kullanıcısına yanıt
    Aracı 0 alırken 2 seçenek sunuluyor. Ya lastik tamir kiti yada stepne seçilebiliyordu. Ben yedek lastik seçmiştim. Yani bazısında olabilir bazısında yoktur.

• Gizli özellik açmak istiyorsanız arkadaşım açıyor. Kocaeli gebze, istanbul anadolu yakası civarları. Arkadaşımın paylaşımını alıntı yapıyorum. Açtırmak isteyen olursa özelden yazabilir numarasını veririm.

*RS veya GT Rlink2 karsılama ekranı goruntulu ve sesli *Lastık basınclarını PSI(30-32) olarak ,rlinkte ve kadranda gosterme *Km/h kadranında 190km/h olarak gozuken analog tablonun 260km/h olarak güncellenmesı
    *Dış sıcaklıgın km/h kadranına alınması *Seyir esnasında Video ve Fotoğraf görüntüleme *Serit takıp baslangıc hızı 68-70km/h bunu istenilen hıza cekılmesı örn. 90km/h tan sonra devreye girme. *Farlar otomatik konumda iken sinyal verilen tarafın ön farlar içerisinde bulunan gündüz ledlerinin sönmesi *Farlar otomatik konumda iken aydınlık havalarda arka stop gurubunda ledler orjde yanmamaktadır,bu ledlerın parklarda dahil sürekli yanmasının aktıf edılmesı, megane4 ve talisman dakı gibi *Viraj aydınlatmalı sis farlarının isteğe göre kapatılması *****Üstte verdiğim özellikler acma bedeli 75TL dir ****** ilave olarak Rlink2 sürümü 3.X.X ile devam eden araclarda CarPlay ve Android Auto acılmaktadır canlı tv ,telefon ekran yansıtma ve youtube izleyebilirsiniz bunun bedelide 75+50TL olup toplamda tüm özellikleri 125TL olarak belirlemiş bulunmaktayım.
    *Kadjarda Rsound ve Sürüş Modları acılmamaktadır. *Km/h kadranına park sensorlerı cızgılerı getırılememktedır,getirildiğinde ekranda çökmeler olusuyor. *Antıpatınaj sıstemını devreden cıkarma eksper moda ve otomatık moda alma bunu denedım Rlinke menusude geldı fakat Aracta ESC arızası verdı bunuda ıstemeyın kadjara uygun değil ***Bu özelliklerin hepsi kendı kadjarımda uzun vadede denemıs ve sorunsuz kullandıgım gizli özelliklerin açılmasıdır,araca olmayan birseyını acmıyorum olupta bölgeler ve ülkeler arası versıyon farklılıklarından dolayı gızlı kalan özellikleri ve maisin kıstılamalarını acıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihgs -- 5 Eylül 2018; 19:1:45 >
    Teşekkür ederim dostum..

Arabayı geçen yıl almıştım ve sanki bagajda lastik kitini gördüm diye aklımda kalmisy. Ne hikmetse sonrasında ise bulamadım. Acaba serviste mi başına birşey geldi, yoksa ben baska bir arkadaşta gordumde oradan aklımda kaldı emin olamıyorum bir türlü

Dün aracı servise yolladım.

Arka frenlerden çıt sesi gelmesi, (birşey yapılmamis)

klimanin içeride siyah toz zerreleri atması, ve klimanin yetersiz soğutması (polen filtresine hava tutulmus temizlenmiş)

Şoför tarafi ic kapi kolu döşeme söküğü (parça degisimi olacakmış)

Ön Yolcu koltuğu boşken emniyet kemeri uyarısı

Şikayetleriyle(sensör degisimi yapılacakmış)

Sık sık Aktif fren bağlantı yok ve kaptürünü temizleyin uyarısı (birşey yapılmadı)

Bugun de Şoför koltuğunu aklıma takıldı. Araba çalışıyorken şoför koltuğundan kalktığında emniyet kemeri uyarısı hala ikaz vermeye devam ediyor mu?

• artakalan kullanıcısına yanıt
    Bende bi fren çıt sesi şikayeti vardı onu hallettiler.

Onun dışında koltuktan inince uyarı vs vermiyor. Sensör bozuk olabilir.

Ayrıca kapı açık uyarı ikazı olabilir sizin dediğiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihgs -- 6 Eylül 2018; 14:1:26 >
  • Arkadaşlar ben de 2.el bir dizel kadjar almayı düşünüyorum. Evvelsi gün test ettiğim araçta 19 inç jant ve lastik vardı. Bana çok sert geldi süspansiyon zemin bozukluğunu çok sert hissettiriyordu. Bu arabayı satın aldıktan sora jantı 17 inç, lastikleri de michelin gibi yumuşak bir lastikle değiştirsem mutlu olabilir miyim, ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SANTRAL_ -- 7 Eylül 2018; 0:27:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgs

Gizli özellik açmak istiyorsanız arkadaşım açıyor. Kocaeli gebze, istanbul anadolu yakası civarları. Arkadaşımın paylaşımını alıntı yapıyorum. Açtırmak isteyen olursa özelden yazabilir numarasını veririm.

*RS veya GT Rlink2 karsılama ekranı goruntulu ve sesli *Lastık basınclarını PSI(30-32) olarak ,rlinkte ve kadranda gosterme *Km/h kadranında 190km/h olarak gozuken analog tablonun 260km/h olarak güncellenmesı
    *Dış sıcaklıgın km/h kadranına alınması *Seyir esnasında Video ve Fotoğraf görüntüleme *Serit takıp baslangıc hızı 68-70km/h bunu istenilen hıza cekılmesı örn. 90km/h tan sonra devreye girme. *Farlar otomatik konumda iken sinyal verilen tarafın ön farlar içerisinde bulunan gündüz ledlerinin sönmesi *Farlar otomatik konumda iken aydınlık havalarda arka stop gurubunda ledler orjde yanmamaktadır,bu ledlerın parklarda dahil sürekli yanmasının aktıf edılmesı, megane4 ve talisman dakı gibi *Viraj aydınlatmalı sis farlarının isteğe göre kapatılması *****Üstte verdiğim özellikler acma bedeli 75TL dir ****** ilave olarak Rlink2 sürümü 3.X.X ile devam eden araclarda CarPlay ve Android Auto acılmaktadır canlı tv ,telefon ekran yansıtma ve youtube izleyebilirsiniz bunun bedelide 75+50TL olup toplamda tüm özellikleri 125TL olarak belirlemiş bulunmaktayım.
    *Kadjarda Rsound ve Sürüş Modları acılmamaktadır. *Km/h kadranına park sensorlerı cızgılerı getırılememktedır,getirildiğinde ekranda çökmeler olusuyor. *Antıpatınaj sıstemını devreden cıkarma eksper moda ve otomatık moda alma bunu denedım Rlinke menusude geldı fakat Aracta ESC arızası verdı bunuda ıstemeyın kadjara uygun değil ***Bu özelliklerin hepsi kendı kadjarımda uzun vadede denemıs ve sorunsuz kullandıgım gizli özelliklerin açılmasıdır,araca olmayan birseyını acmıyorum olupta bölgeler ve ülkeler arası versıyon farklılıklarından dolayı gızlı kalan özellikleri ve maisin kıstılamalarını acıyorum.
    Selam,

"Farlar otomatik konumda iken sinyal verilen tarafın ön farlar içerisinde bulunan gündüz ledlerinin sönmesi *Farlar otomatik konumda iken aydınlık havalarda arka stop gurubunda ledler orjde yanmamaktadır,bu ledlerın parklarda dahil sürekli yanmasının aktıf edılmesı, megane4 ve talisman dakı gibi"

şeklindeki özelliklerin aktive edilmesi çok faydalı olabilir..

Keşke, Ankara'da da bunu yapabilen biri olsa...

Ya da arkadaşınızın Ankara'ya yolu düştüğü takdirde, ben ve benim gibi bu özellikleri açtırmak isteyenlere bedeli mukabilinde yardımcı olabilse...

Arkadaşınızın telefonunu bana da bildirirseniz sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SANTRAL_

Arkadaşlar ben de 2.el bir dizel kadjar almayı düşünüyorum. Evvelsi gün test ettiğim araçta 19 inç jant ve lastik vardı. Bana çok sert geldi süspansiyon zemin bozukluğunu çok sert hissettiriyordu. Bu arabayı satın aldıktan sora jantı 17 inç, lastikleri de michelin gibi yumuşak bir lastikle değiştirsem mutlu olabilir miyim, ne dersiniz?
    Daha konforlu olacağı kesin. Bir de lastik basınçları da etkiler aracın sertliğini.
  • melangee M kullanıcısına yanıt
    Bugün Ford kuga test ettik bayiide. Çok daha tatminkardı sürüş konforu. Ön göğüs ve kaputun aşağı doğru eğimli tasarımı görüşü ciddi manada iyileştiriyor. Kadjardan oldukça uzaklaştık böylece.

• size güle güle santral bey o zaman :)
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.