Şimdi Ara

YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU (162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.721
Cevap
128
Favori
523.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizim arabada kaput çekmeli, çekince de öyle bir uyarı dikkatimi çekmedi, ilk bindiğimde denerim uyarı var mı diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murdock9999 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum, cevabını bekliyorum

Evet şoför tarafında kapi yaninda içeriden çekmeli haklısın. Bugun bi vesile oldu, kolu çektim kaput açıldı, ekranda ne uyari ne birşey. Sonra kaputu tamamen açtım yine bir uyarı yok. Öyle yola devam et, arabada tık yokOysaki aracı ilk aldığımda, yine aynı kolu yanlışlıkla çekmiştim ve uyarı almıştım diye hatırlıyorum..

• anahtar cebinizde indiyseniz araç uyarı vermiştir, kaputta bi uyarı yok.
  • Arkadaşlar ben bu kadjara alışamadım. Aracımı satıyorum. Almak isteyenler özelden iletişime geçsin.
    aracım 2016 model beyaz renk Kadjar icom model 19 jant 21.000 km olup hiç çiziği yoktur. Kendim kardiyoloji uzmanı doktorum. Çok temiz kullandım. Sigara ailemde kimse kullanmaz araçta da asla kullanan olmadı. Ordu ilinde yaşıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba;

Aracımda sesli arama yapıyorum, rehbere girebiliyorum ama gelen aramalarda bazı kişilerin sadece numarası çıkıyor, isimleri çıkmıyor

Örneğin; Mehmet adlı kişiyi rehberde görebiliyorum, sesli komut ile arayabiliyorum fakat Mehmet beni aradığında sadece numarası görünüyor

Ama Ahmet aradığında ismi sorunsuz çıkıyor...

Daha önce başına gelen veya çözümünü bilen var mıdır acaba?

• leganda L kullanıcısına yanıt
    Numaralarin Biri Telefonun kendi rehberinde, diğeri de Sim kart ta mi kayıtlı acaba?

• artakalan kullanıcısına yanıt
    iPhone kullanıyorum ve tüm numaralar telefon hafızasında kayıtlı 🙄

• Benim aracta da, Bluetooth sorunu vardı, Android 7 li telefonları görüyor ama bağlanmıyordu. Hafta içi serviste güncelleme işlemini yaptik ve sorun giderildi... Ama bu seferde, Rehber, Çağrı kayıtlarına ve mesajlara ulaşamıyorum.. Sony TR ile görüştüm soruna çare olarak, telefonu pc companion üzerinden yazılım onarma işlemi yapmamı önerdiler..

Lakij yapmak ne mümkün, 5 saatte ilerleme çubuğu, 1 cm anca ilerlemişti..ilerleyen günlerde bu soruna el aticagiz artık

• Benzinli Kadjar önerir misiniz? Sitesinde benzinli de bile yakıt tüketimi çok düşük görünüyor. Gerçekte de böylemi? Benzinli bu kadar az yakıyorsa dizele gerek yok gibi duruyor.
  • ism72 İ kullanıcısına yanıt
    Herkeste dizel var galiba:)
  • ism72 İ kullanıcısına yanıt
    Valla bende dizel var ama neredeyse aynı 1.2tce motorlu 2 adet captur var ailede :) capturda bile sehir içinde 9 lt altını göremiyorlar.

BELKİ KADJAR daha iyidir ama sanmam :)

• Öncelikle merhaba,

Danışmak istediğim bir konu var.

2017 1.5 dCi EDC Icon ve 2017 1.5 dCi EDC Black Edition modellerini karşılaştırıyorum.

Öncelikle liste fiyatları;

Icon: 139.350 TL, Black Edition: 144.250 TL.

İki modelin farkları;

Otomatik kararan iç dikiz aynası,

19’’ Jantlar, (2.850 TL)

Kutup Paketi (6.100 TL)

Şimdi, Icon modele Jant ve Kutup paketi opsiyonu ekleyince liste fiyatı; 148.300 TL ediyor. Fakat Black edition’dan 4.050 TL daha fazla.

Bunun mantığı nedir? Yani kutup paketini iconda 6.100 TL’ye satarlerken, Black’de jant opsiyonu ve kararan dikiz aynası da eklendiğinde sadece 4.050 TL’ye denk geliyor. Renault burda neden böyle bir saçma fiyat politikası yapmış?

Benim tahminim, kutup paketini satamıyor ve bu paketi satmak için Black Edition adı altında indirimli olarak sunuyor. Eğer atladığım bir nokta varsa lütfen bilgilendirin.

Teşekkürler

• 225 45 19 brigestone kış lastiği 1 sene kullanılmış dişleri iyi 1000 tl fiyatı var. Bu lastiği kullanan var mı tavsiye edermisiniz. Alınır mı? Teşekkürler şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: emfuzi

Öncelikle merhaba,

Danışmak istediğim bir konu var.

2017 1.5 dCi EDC Icon ve 2017 1.5 dCi EDC Black Edition modellerini karşılaştırıyorum.

Öncelikle liste fiyatları;

Icon: 139.350 TL, Black Edition: 144.250 TL.

İki modelin farkları;

Otomatik kararan iç dikiz aynası,

19’’ Jantlar, (2.850 TL)

Kutup Paketi (6.100 TL)

Şimdi, Icon modele Jant ve Kutup paketi opsiyonu ekleyince liste fiyatı; 148.300 TL ediyor. Fakat Black edition’dan 4.050 TL daha fazla.

Bunun mantığı nedir? Yani kutup paketini iconda 6.100 TL’ye satarlerken, Black’de jant opsiyonu ve kararan dikiz aynası da eklendiğinde sadece 4.050 TL’ye denk geliyor. Renault burda neden böyle bir saçma fiyat politikası yapmış?

Benim tahminim, kutup paketini satamıyor ve bu paketi satmak için Black Edition adı altında indirimli olarak sunuyor. Eğer atladığım bir nokta varsa lütfen bilgilendirin.

Teşekkürler

Enteresan gerçekten. Black edition da full deri döşeme kırmızı dikiş ve elektrikli koltuk var. İcon a göre çok daha dolu araba. Ama fiyatlarda gariplik var. Black edition çok daha avantajlı görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Procedür

225 45 19 brigestone kış lastiği 1 sene kullanılmış dişleri iyi 1000 tl fiyatı var. Bu lastiği kullanan var mı tavsiye edermisiniz. Alınır mı? Teşekkürler şimdiden

Bridgestone blizzak LM 80 EVO kış lastiğini Ankara'nın kışı sert geçen bir bölgesinde iki sezon kullandım..

Sağlam bir lastik, ancak, sertleşmiş karlı zeminde kalkışta patinaja düşebiliyor..
  • emfuzi E kullanıcısına yanıt
    çok güzel özetlemişssin tebrikler.
  • Arkadaşlar Ankara'da aracımın bir yıllık bakımı için nereyi tavsiye edersiniz? Bu arada bir yıl olmuş hergün daha çok seviyorum aracı, az yakışı, kaçışı, teknolojisi ve rahat sürüşünden gayet memnunum iyiki Kadjar seçmişim...

Bir de ilk servisde nelere dikkat etmek gerekir?

Çok teşekkür ederim.
  • irlandali İ kullanıcısına yanıt
    Direk maise gidin eskisehir yolundaki.... Rlink Yazilim guncellemesi, sanziman yazilim guncellemesi var mi sorabilirsiniz, sagdan soldan gelen ruzgar seslerini soyleyebilirsiniz eger varsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 9 Ekim 2017; 21:28:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belmethos

Direk maise gidin eskisehir yolundaki.... Rlink Yazilim guncellemesi, sanziman yazilim guncellemesi var mi sorabilirsiniz, sagdan soldan gelen ruzgar seslerini soyleyebilirsiniz eger varsa...

mustafa kemal mah. den bahsediyorsunuz değil mi? ne artısı var maisin? ben bundan önceki megane aracımı ümitköydeki sistem oto'ya götürüyordum, masisin avantajı varsa kadjar'ı oraya götürebilirim? yüksek hızlarda sağdan soldan gelen şiddetli rüzgar sesi benim araçta da var, çözümü nedir ki? bu arada güncellemeden sonra da haritalar güncel değil diyordu buradaki bazı arkadaşlar, o sorun devam ediyor mu acaba? çok soru sordum hakkınızı helal edin.
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.