Şimdi Ara

Yeni Renault Express Van ve Express Combi Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kangoo vites yeri güzel dizayn edilmiş.

• Gayet güzel ve başarılı olmuş.ucuz araba fiyatına hem görsel hem de ticari anlamda güzel bi araç yapılmış.

• Bu ticarilerin benzinlilerini de getirseler de binek yerine tercih edebilsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Fiat Doblo daha ucuzken bunu kim alacak ? Taliant dan sonra 2. çuvallayış, Renault un gidişatı gidişat değil bu kafayla batar aha buraya yazıyorum.

Birebir aynisi yollarda pek gorünmediğinden tutulmayan model Dacia Dokker bile daha ucuz..

renault mu batacak ? yahu boş beleş cahilce yorum yapmayın ayrıca dünyayı Türkiye den ibarette saymayın

• dacia üretimi reno amblemli düşük kalite ürünler gibi. dıştan güzel görünüyorlar ama özellikle iç malzeme kalitesi,yalıtım vs gerçekten düşük oluyor maalesef. motor şanzımanlarına diyecek bişi yok,perfect.

fiyat ucuz olsun diye bu yola başvuruyor sanırım reno.

bu klasmanda toyota da yeni ürün çıkardı.daha bakılası daha alınası toyota  

• hiç uyanmıyolar fasta üretilen, avrupada satılmayan dacia bozması taş devrinden kalma arabayı iteliyorlar. Sonra niye reno saygı görmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse mallık yapıp da dacia yı karalamaya çalışmasın, dünyanın en iyi markası, ve dacia sayesinde Renault şaha kalktı. Dacia 1 numara

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Kimse mallık yapıp da dacia yı karalamaya çalışmasın, dünyanın en iyi markası, ve dacia sayesinde Renault şaha kalktı. Dacia 1 numara
    Dacia almışımdır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • doblo bunu premio plus ile çiğ çiğ yer.

• Bizde de var bundan 3 tane, günlük olarak kullanıyorum birisini. Uzun yolda hız sabitleme ile 4.5lt/100km, şehir içi 5-5.5lt/100km yakıyor. Bizdeki combo joy boş paketi. Ruhsatta yük nakli hususi kamyonet olarak geçiyor ve toplam yolcu sayısı 4.

Genel olarak konforlu ve sürüşü rahat.

Ses sistemi orta iyi kalitede, bazen bluetooth takılıyor müzik çalmıyor kontak kapatıp 5dk sonra açınca düzeliyor. Bayi çıkıştan ilk geldiğinde kapı otomatik kilitlenmiyor, kilitleme tuşuna basılı tutup kadranda otomatik kilit açıldı dediğinde bırakmanız yetiyor. İlk 2 viteste hızlanması çok iyi değil 3. vitesten sonra hızlanıyor. Arka bagaj tarafı küçük, koltuk oturakları doblolardaki gibi kalkmıyor sabit, sırt bölümü yatsa da arka kafesi mecbur sökmek gerekiyor. Bu kafes 2 parça, üst parça kolay sökülürken alt parça cıvatalarına kilitleyici locktite sıkılmış çıkarayım derken çok kolay yiyor. Adblue çok çok az kullanıyor neredeyse 8 9 aydır doldurmadım, silecek suyu haznesi küçük geldi bana göre, geri vitese takınca arka cam sileceği otomatik çalışıyor. Arka kapılar rahat açılırken kapatma durumunda sürekli hava yapıyor sert kapatmadan kapanmıyor sinir ediyor. Sürücü kapı camı otomatik ve sağ kapı manuel. Bunun da otomatik olması gerekirdi.

Genel olarak bunları söyleyebilirim. Eğer yük taşımak amacıyla almak isteyen olursa bu kafesin çok zor söküldüğünü ve arka koltuk oturaklarının yatmadığını bilin. Çoğu videolarda iyi güzel tanıtımları yapılmış ama bu aracı her gün kullanıp da hem olumlu hem olumsuz yorum yapan yok maalesefki.

Sürüş konforu açısından iyi güzel, yormuyor ve gayet yeterli bir araç. Bu dediklerim tabi sırf benim aracım için değil, diğer araçlar için de geçerli. Benim yaşadığım sorunların aynıları bizzat diğer araçlarda da mevcut.

- Arka kafesi sökmek çok zor

- Koltuklar yatmıyor

- Arka yan kapılar hava yaptığından dolayı zor kapanıyor

- Bluetooth medya bazen takılıyor

- Ön sağ kapı cam otomatik değil

- ilk 1 ve 2. viteslerde ivme/hız çok iyi değil, 3. vitese geçince sürat alıyor.

- Kliması çok güçlü değil.

+ İç mekan dizaynı şık

+ Ses sisteminin kalitesi gayet güzel

+ Direksiyon elektrik destekli olduğundan kolay dönüyor.

+ Adblue uzun süre gidiyor

+ Sürüş konforu güzel

+ Az yakan bir araç

2022 model bu 3 araç, yıl başında ortalama 400.000 civarına aldık.

• Arka koltuk ortasındaki parçayı söktüren oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.