Şimdi Ara

Yeni Renault Captur (264. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.430
Cevap
69
Favori
553.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

çıkan dosyayı direk olarak kopyalayacaksınız. adı TOMTOM.000 hiçbir klasöre koymayın. aracınıza uygun yazılımı indirdiğinizden emin olun. başka usb bellekte deneyin.
    Ben de güncellemeyi sorunsuz yaptım 2-3 gün önce, bugün birdenbire " harita bulunamadı " hatası yazdı navigasyon haritasında, anlamadım
  • BJK kullanıcısına yanıt
    SD kartı çıkartıp yeniden takmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

SD kartı çıkartıp yeniden takmayı deneyin.
    Evet benim de aklıma o geldi, deneyeceğim
  • Merhabalar. 2013 captur 1.5 dci aracım var. Aracımın debriyajı yolda giderken bazen vites değişiminde yarıda kalıyor veya tutuk yukarı geliiyordu. Tüm bakımlarını yaptırdığım ve aracı aldığım bayiye gittim aracı baktırdım. usta 6100 tl fiyattan %20 indirimle 5070 tl fiyat söyledi.Bunun 2700 tl si Volan dedi. Volanda hasar varsa iyat böyle dedi. Hasar yoksa 2300 tl dedi. Sizce bu fiyatlar yüksek değil mi? Sanayiye iyi denilen bir ustaya gittim hepsine 1700 tl dedi fakat aracımı hiç sanayiye götürmedim. Tavsiyeniz nedir?
  • Arkadaşlar eşime 0.9Tce 90Hp Captur almayı planlıyorum, bu motorun bir dezavantajı varmıdır?

Antalya'da hiç yokuş yok desek yeridir o yüzden 90hp güç yeter gibi geliyor ama motorda kronik sorun vs varmıdır?

2013 Touch modelleri 58-60 binTL civarı değişiyor.
  • ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    Ne yaptınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz şimdilik
  • ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    Aynı kaderi yaşıyoruz :) yolda görünce bi beğeniyorum da ama beklemedeyiz biz de

• Merhaba,

2013 model 130.000 km de captur bakıyorum fakat bir yerde 78.000 kmde olan araç ilanında şunu gördüm;

her otomatik vites edc lerin 5-6 yılda değişmesi gereken şanzumanını yetkili serviste değiştirdim yaklaşık 18000 lira tutacak bu masrafınızda artık 6 yıl boyunca yok

Böyle bir şey var mı?

130.000 km de arabayı alsam bana ilerde 18 bin tllik masraf çıkarır mı?
  • m_xtar M kullanıcısına yanıt
    ilk defa senden duyuyorum. 5-6 yılda şanzıman değişseydi kimse araç alamazdı.
  • Bugün 2.yıl bakımı için gittim servise, 980 tl + 200 tl ön balata için para bayıldım, nasıl oturdu bi bilseniz. Bunlar nasıl yüksek ücretler ya. Şu araca kasko+sigorta+mtv+bakım ortalama 4500 tl para ödüyoruz, kullanmasan bile şu parayı vermek zorundasın...
  • Captur yeni kasayı merak ettiğim için girdim. Ama burada yazılan bakım ve arıza masraflarını okuyunca; 2011 focus lpgli aracıma 3-4 yıl daha binmeye karar verdim.

Aracım 130 binde ve trigeli dahil 8.5 yılda, tüm bakım, balata...vs. 4000 tl masrafım olmamıştır. (İlk 3 yıldan sonra tüm bakımları sanayide yaptirdim. )

• YENİ KASA CAPTUR TANITILDI...

https://www.youtube.com/watch?v=C08aZgdwtwM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEGİN 38 -- 5 Temmuz 2019; 21:29:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TEGİN 38

YENİ KASA CAPTUR TANITILDI...

https://www.youtube.com/watch?v=C08aZgdwtwM&feature=youtu.be
    bunu görünce kendi captur'umdan soğudum ha şaka bi tarafa konsol falan çok şık olmuş, arka tasarım da hoşuma gitti. El freninin kalkması, ekranın digital'e dönmesi, multimedya sisteminin gelişmesi güzel yenilikler. Birde malzeme kalitesi falan arttıysa çok iyi olur. Hele o ön konsoldan gelen sesleri falan bitirseler tadından yenmez

• sıfır dizel icon cam tavanlı metalik renk capture için oyak indirimiyle birlikte 152.000 teklif aldım. fiyat nasıl sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: burboz

sıfır dizel icon cam tavanlı metalik renk capture için oyak indirimiyle birlikte 152.000 teklif aldım. fiyat nasıl sizce?
    otomatikse fiyat iyi, değilse alınmaz.
  • otomatik hocam

• burboz kullanıcısına yanıt
    piyasa fiyatına göre güzel teklif + cam tavanla birlikte uygun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkür ederim yorumunuz için

• 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.