Şimdi Ara

Yeni Renault Captur (248. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.430
Cevap
69
Favori
553.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni captur faz2 görselleri.

http://www.carbuyer.co.uk/2017-renault-captur-pictures#4

Oyak kampanyasıyla 1.5 edc full 93.800 e geliyor. Sizce mantıklı mıdır? (tabi bu arabayı almak için 30 küsür kredi lazım :) yoksa 50-60 kredi çekip kadjara mı yürüsem? O unda fulü 123 küsür bin..

Bilgi için fiyatlar ve araba teknik özellikleri. Şu anki capturla biraz farklılıkları var gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omen354 -- 31 Mart 2017; 6:40:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: omen354

Merhabalar..

Yeni captur faz2 görselleri.

http://www.carbuyer.co.uk/2017-renault-captur-pictures#4

Oyak kampanyasıyla 1.5 edc full 93.800 e geliyor. Sizce mantıklı mıdır? (tabi bu arabayı almak için 30 küsür kredi lazım :) yoksa 50-60 kredi çekip kadjara mı yürüsem? O unda fulü 123 küsür bin..

Bilgi için fiyatlar ve araba teknik özellikleri. Şu anki capturla biraz farklılıkları var gibi

1,5 dci edc icon isinizi gorurse onu alin bence.

Captur'a 93000 verdiginizi ogrenen ahalinin tepkilerini simdiden gorebiliyorum

Captur ikinci elde cok deger kaybeden bir arac. 93000 kalitesinde bir arac ise kesinlikle degil. Diyeceksiniz ki sümbüller 70000 oldu, full Captur'a verilen 93000 normaldir. Evet bence de normaldir ama yaziktir.

• Ilk dikkatimi ceken yenilenen full led gunduz farlari ve stoplar oldu. Ayrica farlar icinde led yazmislar. Ayrica icmekan plastik kaliteside degismis ve artmis gibi duruyor. Eger resim oyunu degilse kapi acma kollari kenari deri gibi. Ayrica sert plastik kisim da duz mat degil benekli olmus. Panel aydinlatmada mavi. Bu arada outdoorlarda zaten boss hoparlor ve arkmys vardi simdi hoparlorlere yazida eklemisler guzel olmus. Birde su trim sesini hallettilerse alana hayirli olsun.. Guzel olmus.. Oyak kampanyasi da 10 a yakin indirimli gibi gordum. Teslimat suresi ile degerlendirin ve hesaplayin. Zamana gore avantaj sagliyabilecekse guzel indirim. Birde kirmizi ic kaplama krom ic kaplama olmus:)

Bu arada eski mudavimler icin. Sag camurluk dis plastikte esneme ve acilma vardi. Garantiden degisiyor. Ikisi arasinda renk farki olursa soluda degistittiricem.

Herkese selamlar.

• Captur aracımın kumho 205 55 17 ebatındaki kışlık lastiklerini aracımı satmam nedeniyle satıyorum.geçen sene almıştım kw27 İZEN modeli tanesini 325 TL'ye almıştım ..Kesinlikle sıfıra yakın bir lastik tır ilgilenen 05325816349 nolu telden irtibata geçebilir...

• atropin kullanıcısına yanıt
    Bahsettiginiz yeri biraz daha aciklayabilir misiniz? Benim ve bir cok captur sahibinin de Sol On Tampon-Sol On Camurluk birlesim yerinde sorun var.

• omen354 O kullanıcısına yanıt
    yapıştır 2. el 50-60 arası çok temiz bi captur...

123 000 var diyorsan uzay mekiği al hibrit 2017 C-HR 1.8Hybrid Dynamic
  • Herkese merhaba. Tüm captursever lere kazasız belasız sürüşler dilerim. Aranıza 2014 model 15.dci EDC icon ile katılmış bulunmaktayım. Aracım 15bin küsur kmde. Aldığım da yakıt ortalaması 6.4 gösteriyordu. Bir haftalık ş.içi dışı karışık kullanımda öyle çok hor kullanmadım ama 5 in altına inemedim. Önceki sahipleri 75 yaşlarında bir beyefendi. Acaba motor sağır kalmış olabilir mi. Ya da ne biliyim başka bir faktör var mıdır. İlk kez dizel araba sahibi oluyorum. Bir de kol dayama gerekli. Ayna katlama modülünü bugün kısmetse kargodan tesli alıp taktırıcam. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: askeriso

Herkese merhaba. Tüm captursever lere kazasız belasız sürüşler dilerim. Aranıza 2014 model 15.dci EDC icon ile katılmış bulunmaktayım. Aracım 15bin küsur kmde. Aldığım da yakıt ortalaması 6.4 gösteriyordu. Bir haftalık ş.içi dışı karışık kullanımda öyle çok hor kullanmadım ama 5 in altına inemedim. Önceki sahipleri 75 yaşlarında bir beyefendi. Acaba motor sağır kalmış olabilir mi. Ya da ne biliyim başka bir faktör var mıdır. İlk kez dizel araba sahibi oluyorum. Bir de kol dayama gerekli. Ayna katlama modülünü bugün kısmetse kargodan tesli alıp taktırıcam. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hayırlı olsun aracınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volvoxcnt -- 3 Nisan 2017; 16:0:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: barantula

Bahsettiginiz yeri biraz daha aciklayabilir misiniz? Benim ve bir cok captur sahibinin de Sol On Tampon-Sol On Camurluk birlesim yerinde sorun var.

Hocam sanirim ben tam anlatamadim. Eksik kaldim. Ancak sanirim ayni parcadan bahsediyoruz. Tekeri cevreleyerek on tamponla birlesen siyah plastik. Aracin icinden sag taraf, araci karsina alinca sol taraf simetrik oturmuyordu. Daha dogrusu oturmamaya basladi. Son zamanlardada teker ustunde kalan alaninda acilma vardi. O parcaya degisim geldi.

Tesekkurler ustad.

• askeriso A kullanıcısına yanıt
    Teknik verilere inanmayın ancak yüzde yüz şehir dışıyla 5 in altını görebilirsin.

Şehir içi lamba trafik yoğunluğuna göre 7-8 Türkiye şartlarındaki değerimiz

Moralim gelsin diyorsan sal ıspartadan antalyaya arabayı 4 bile olur :)

• Dun esim farketmis. Uzun sure de olmus sanirim. Ben aylar sonra arabayi gordum. Paslanma da var gibi. Bu parca degisebiliyor mu? Kapidaki lake parca. Kaplama gibi duruyor. Persembe gunu 2. yillik bakima goturecegim, orda da sorabilirim ama cok takinti yaptim bu konuyu. Bu arada arac 2 yillik oldu ve 14000 km'de, 1.5 dci icon. Yatiyor araba resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barantula -- 4 Nisan 2017; 11:4:0 >

Bahsettiğiniz parçaya bugun baktim. Çamurluk birlesme yerinde benim aracimda da ayrilma var. Garantiden çamurlugu degistiriyorlarmi yoksa onariyorlarmi(yapistirma vs). Hazir konusu acilmisken birde caltur un garantiden degismesi gereken buna benzer kronik problemleri nelerdir?ornegin benim ön kolsol üstteki saklama gözü eskisi gibi rahat acilip kapanmiyor.yine önceki sayfalarda bahsi konusu olan ön kaporta parcalari arasindaki tirnak kirilmalari.

• Hocam gittigim servis gecici olarak yapiskan macunladi ancak parcada yapisal bozulma var zamanla atacak dedi. Bende degisim talep edelim dedim. Sonrasinda fotograflarini cekti ve degisim talebinde bulundu. Ardindan genel merkezden onay geldi. Ancak parca hala gelemedim yurtdisi sanirim. Benim aracta bunun disinda bir sorun bilmiyorum. Bilmiyorum diyorum cunku neredeyse hic kullanilmiyor arac. Kapali garaj 7.000 km de parcada deformasyon nasil olabildi oda baska bir soru...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atropin -- 5 Nisan 2017; 17:56:57 >
  • Teşekkür ederim bilgiler için.

• 2. yillik bakimimizi yaptirdik. Arac 15000'de. 450 tl world card 10 taksit.

Ayrica kapi diregindeki kaplamanin da spirasini verdik. O da 150 tl

• Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    Uzun yol yapmadım daha. Dediğiniz gibi belki ş.dışı düşebilir.

• volvoxcnt V kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: atropin

quote:

Orijinalden alıntı: barantula

Hocam sanirim ben tam anlatamadim. Eksik kaldim. Ancak sanirim ayni parcadan bahsediyoruz. Tekeri cevreleyerek on tamponla birlesen siyah plastik. Aracin icinden sag taraf, araci karsina alinca sol taraf simetrik oturmuyordu. Daha dogrusu oturmamaya basladi. Son zamanlardada teker ustunde kalan alaninda acilma vardi. O parcaya degisim geldi.

Aynı sıkıntı bende de vardı hatta o bahsettiğiniz parçanın adı Dodik :)http://www.ekoparca.com.tr/detay/renault-captur-2013-2015-sol-on-camurluk-dodik/661

• 2. yıllık bakımımızı yaptırdık. Arac 21000'de. 450 tl 9 taksit ama ben çok uzun taksidi istemiyorum 5 taksit yaptırdım.

Arka camın fitili biraz yırtılmıştı, ücretsiz değiştirdiler.

Garantinin son senesi aracı iyi bir gözden geçirip değişecek ne varsa değiştirtmem lazım
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.