Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.216
Cevap
76
Favori
958.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 2942
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 76
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • al6atross (1731 mesaj) Robdelphia (169 mesaj) ShinQda (148 mesaj) rds (148 mesaj) Muss@ (126 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1668 mesaj) Mobil (570 mesaj) Tablet (58 mesaj) Mini (25 mesaj) Uygulama (26 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ]
Giriş
    1912 Mesaj
    Arkadaslar merhaba kusura bakmayin belki onemsiz bir soru ama bilgim olmadigi icin soruyorum 8 yasindaki oglan os diye tutturdu suan sadece maddinolarak ps3 e yetiyor butcem slim kasa var bi tane ilanda 650 yazmis icinde 10 tane oyun yuklu tek kol 320 gb lik modelmis sizce buncihazi almalimiyim alirien nelere dikkat edeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Merhaba Arkadaşlar ben konsol almak istiyorum ilk defa alıcam hiç oturup konsolla oyun oynamadım bıktım pc nin başında sandalye tepesinde oturmaktan rahat oyun oynamak istiyorum benim evde net yok 1500e 1600e ps4 slim buldum da benim amacım kırdırmak yada kendim kırmak içine oyun yükletmek şimdi ps4 slim alsam internetsiz oyun oynatırmı sorun olmadan kırdırsam internete ihtiyaç duyar mı online oyun derdin de değilim zaten de yaşadığım yerde küçük kırabilcek oyun yüklücek birilerini bulabilirmiyim bilmiyorum madalyonum diğer yanı var ps3 uygun fiyatlara sahibindende var param az çok degil o bulduğum 1500e 1600e ps4slimleri hemen alamam sizce neyapmalıyım 🤔🤔🤔

Üzülüyorsun,çok takıyorsun diyorlar!Boşveriyorsun,gamsızsın diyorlar!Susuyorsun,iki çift laf et diyorlar!Konuşuyorsun,muhattap olma diyorlar!Alttan alıyorsun,tepene çıkardın diyorlar!Bağırıyorsun,çok sinirlisin diyorlar!Sakin davranıyorsun,bu kadar uslu olunmaz diyorlar!Dikine gidiyorsun,ayıp ettin diyorlar!Ölünce ne diyecekler? Ölüm sana yakışmadı!Normal tabii.Dirimizi beğenmediler ki ölümüzü beğensinler...
  • Binbaşı
    1053 Mesaj

Kırdırmak için ps4 almayın. Ps4 tam anlamıyla kırılmadı, Yazılımı eski ps4 ler kırılabiliyor, pek bir avantajı yok yaygın değil ayrıca kırılan ps4 ile internete hiç bir şekilde bağlanamazsınız. ve oyunlar ortalama 40 gb civarında. Netten oyun indirip içine atmak tam bir işkence. kırık ps4ün pek bir avantajı yok.
    ama 500 gb bir ps3 tavsiye edebilirim hem ikinci elde oyunları ucuz hemde istediğiniz zaman kendiniz kırıp içine dilediğiniz gibi oyun yükleyebilirsiniz. daha ekonomik daha pratik olur

|
    |
    Eskilerden Biri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

anlıyorum hocam daha ps4 ps3 kıvamına gelmemiş kırma mevzularında beni ps3 mutlu eder mi hiç konsolla oyun oynamadım rahat ederek oyun oynamak istiyorum sadece ya pc oyunlara pack yapmaktan kii çoğu zaman yapamıyorum gta 5 i hiç oynuyamadım mesela 6 çıkıcak en merak ettiğim gta4 doya doya oynuyamadım onuda birde gta 5 e ps3 de hile traineri felan yapıyorlarmış youtube da görmüştüm de

|
    |
    abeslank kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Üzülüyorsun,çok takıyorsun diyorlar!Boşveriyorsun,gamsızsın diyorlar!Susuyorsun,iki çift laf et diyorlar!Konuşuyorsun,muhattap olma diyorlar!Alttan alıyorsun,tepene çıkardın diyorlar!Bağırıyorsun,çok sinirlisin diyorlar!Sakin davranıyorsun,bu kadar uslu olunmaz diyorlar!Dikine gidiyorsun,ayıp ettin diyorlar!Ölünce ne diyecekler? Ölüm sana yakışmadı!Normal tabii.Dirimizi beğenmediler ki ölümüzü beğensinler...
  • Binbaşı
    1053 Mesaj

bu arada size yazarken 2. el 320 gb kırılmamış bir ps3 e denk geldim yanında 17 tane kutulu oyın vardı. ve çakma bir kol. biraz inceledikten sonra pazarlık yapıp aldım. yanında gelen oyunlarla biraz oynadıktan sonra merakedip cihazın nasıl kırıldığını araştırdım çok güzel anlatılan siteler var ve cihazı kırdım. içine 25 farklı oyun yükledim 17+25 oldu. netflix ve youtube da cabası

|
    |
    Eskilerden Biri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

150 ye ps3 aldım

40 a ps2 aldım

Bu ikisi ps4 çöpünden emin olun bin kat daha zevkli

405 Mesaj

Ps1 var Gran turismodan resident evil dino crisise kadar oyunlar var ps2 var ps3 ye batman sly street fightera yüzlerce oyun hepsi efsane ama kabul edelim hepsi geride kaldı Ps4 ise şu anda altın döneminde çöp demek komik olur 👍

|
    |
    Psfat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ps4 slim en iyisi

|
    |

Ben kırık makine buldum oturduğum şehirde 6.72 fat kasa tek kol 500 gb makine 2.400 diyor bana fiyatı cok geldi ama nedense kırık makinelerin fiyatları hep bu aralıkta almayıp tüm sürümlerini kırılmasını mı beklesem diyorum bi yandan da dolar kuru ve fiyatlar sürekli arttığı icin kararsızım alıp almamak konusunda

|
    |
    abeslank kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arkadaşlar ps3 için eski oyunları nereden temin edebiliriz.

cd li alınacak veya indirilecek site önerisi lütfen.

|
    |

Ssangyong XLV 1.6 AT Diesel LACİ
  • Er
    11 Mesaj
    Merhaba arkadaslar ps4 500 gb ilk çıkan modeli selim ve pro olmayan yani yanında vr ve kolları ile birlikte 5-6 oyunu ve bir tane oyun kolu ortalama ne kadara alınır yardımcı olursanız sevinirim .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    Nereye yazacağım bilemedim en azından burada bir forumdaşım cevaplar umuduyla sorumu bırakıyorum:

PlayStation üzerinde paylaşımlı oyun modunda 2 cihazdan toplam 4 kişi nasıl oyun oynayabiliriz? Nba2k ve Pes'te 3 kişi oynayabiliyoruz ama bir türlü 4.kişiyi aktif hale getiremedik. 3 kol görünüyor 4. görünmüyor. Oyunu kuranın 2.kolu görünürken ziyaretçin ikinci kolu görünmüyor. Cevabı bilen varsa bizi bu dertten kurtarsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj

yurtdışından konsol getirirken 2 tane getirebilir miyim?

|
    |

tek ikinciye birtanede bize al vergisi var

|
    |

ps3 super slim alın. sıfır bulabilirsiniz.

|
    |
    Merhaba. Ps4 de steamlink kullanmak mümkün mü

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Canlı Tv izle
Ekonomi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.