Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (609. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuya adres olarak burayı gösteriyorsunuz. Buraya yazmışız cevap veren yok. En azından konuları cevabını biraz olsun alınca kapatsanız...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Candance kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyi dün bana da yaptılar. Konusu varken cevap vardı, burayada yazdım burda cevap yoktu.. Biz bu forumdan cevap alamayacaksak siz istediğiniz kadar düzen için uğraşın kimse kalmaz forumda. Ben bu foruma düzenli diye girmiyorum, sorularıma doğru yanıtları alabileceğim için giriyorum. Bunu umarım kavrarsınız.

• FIFA oynayacaksan PS5’i bekle. PS5 çıktıktan sonra PS4’e çıkacak olan FIFA’lar kötü olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bunu bir başka forumdaştan da duydum aynı versiyon olmuyor kötü oluyor diye sanırım bekleme kararı aldım bu sürede pcden fifaya devam. Sonra alıp pişman olmaktansa yada satıp yenisini alıcam diye uğraşmaktansa.

• Merhaba Forumcular,
    Ben yaza doğru PS4 PRO almayı dusunuyorum -slim alma gibi bir dusuncem yok ikinci el belki- şu anda subat ayinda Sony'nin yapacagi etkinligi bekliyorum ne zaman satisa cikacagini ogrenmek icin eger 2020 nin sonlarinda cikacaksa alirim fakat oynama şansım 1-2 sene olmayacak (sinavdan dolayi). 4K televizyonum yok ancak ilerde almayi dusunuyorum. Daha once konsol sahibi olmadim.

Sizce ps5 i beklemem mantikli olur mu yoksa ps4 pro yu alip rahatima mi bakmaliyim?😁
  • KerimEness K kullanıcısına yanıt
    PS5 Ekim 2020’de çıkacak. PS4 oyunlarını da oynatacak. İstersen PS5’i de bekleyebilirsin.

Bende aynı ikilemdeydim daha önce PS kullanmadım. Etraflıca düşünüp tavsiyeler ışığında bekleme kararı aldım. Bir ps aldığında uzun yıllar seni götürüyor genellikle. Fakat PS4 alsan o uzun yılları yarıladı bile. Hazır almışken güncelden başlamak daha mantıklı geldi bana.

• Arkadaşlar şubat 3 te askerden döneceğim 1000-1200 civarı ps4 bakıyorum 2. El spotçularda genelde gördüğüm 1tb versiyon 1200/50 lira 1 oyun 1 kol şeklinde forumdan almak ilk tercihim İzmir içerisinde satan arkadaşlar varsa ulaşsbilir.

ben de 4k projeksiyon aldım, ps5 çıkıyorsa ps4 pro almak insanın içine sinmiyor :( ikinci el alıp en azından o zamana kadar idare etmek lazım sanki
  • Arkadaşlar ps 3 alacağım ikinci el. Cihazın açılıp açılmadığını nerden anlarım acaba?
  • Emre.3455 E kullanıcısına yanıt
    Projeksiyon cihazı ne aldınız. Bende bakıyorum bu aralar

• Merhaba arkadaşlar 2.el ps3 alicam beyaz slim buldum bitane acaba bu beyaz olmasında bie sıkıntı var mıdır?

• Arkadaşlar ps4 cihazım ile çok önceden beri internet tarayıcısından film izliyorum ancak son dönemde şöyle bir sorun ortaya çıktı filmi açtığımızda altta ve üstteki sinematik karanlık görüntünün bir kısmınıda kaplıyor. Ne yapsam düzeltmetim. Ayni dizi aynı kaynagi telefondan açtığımda alt be üstte ki sinematik karanlık kısım olması gerektiği gibi görüntünün hic bir kısmını kaplamiyor

• Playstation 4 Slim 1 TB

Cod Advanced Warfare + uncharted 4 ile bugün 1300'e gidip aldım. Herhangi bir sorun yok fakat Dualshock'un tuşu basmıyor diye arkadaş sökmüş , toplayamamış. Tamir ederler mi?

N11 gibi yerlerde 180TL'ye satılan imitasyon kolları önerir misiniz?
  • Smyrn3. kullanıcısına yanıt
    Sahte olanlar orijinal kolun yerini tutmaz. Tamir ettirseniz daha iyi olur.
  • Sony PlayStation PS4 Slim 500GB Fortnite Neo Versa Edition

Merhaba ben yurt dışındayım yukarda modelini yazdığım konsol yaklaşık 1900 tl civarında sizce fiyat nasıl daha önce hiç konsol kullanmadım tavsiye edermisiniz

• Siemgi kullanıcısına yanıt
    Evet.

• Akrabam çinden gelirken hediye olarak xbox one x ya da Ps4 pro getirecekmiş. Cihazı Türkiyede oynayacağım, garanti harici bir sıkıntı olur mu?

• bahadirguven B kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmaz.
  • Bu balon nasıl ve ne zaman sönecek sizce?

• 
Sayfa: önceki 607608609610611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.