Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
12.192
Cevap
80
Favori
942.109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ]
Giriş
    592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berbatine

Arkadaşlar merhaba bir gsm'ci tanıdığım Turkcellden alınmış sıfır ps4 satıyor sizce alınılır mı ? 24 ay sony garantili.

En önemli sorum şu Turkcellden ps4 alan varsa yeşillendirsin: Sistem versiyonu kaç olarak kutudan çıkıyor hocam bu cihazlar ?

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/playstation-4-500-gb-avantajli-paket-2018
    Selamlar, valla bende turkcellden bu kampayaya başvurdum. Bu hafta içi bakalım kısmetse gelecek görecez cihazı. Ne kadardan satıyor tanıdığınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: adem5544

Arkadaşlar merhaba.
    Sıfır PS4 Pro almayı düşünüyorum fakat büyük mağazaların hiçbirinde yok. İnternette de 2700-3000 civarı fiyatları. Yeni stok gelir mi? Beklemeli miyim sizce?
    Dün mediamarkt da sordum 2350 tl pro klasik paket. Haricinde denizbank ile de yüksek taksitle verebiliyorlr bir sor istersen.

|
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj
    Teknosa ve Vatan'dan indirim kuponlarım + puanlarım var; fakat ikisinde de ps4 pro mevcut değil. Sabırsızlıkla geleceği günü bekliyorum..
    |
    |
    1 . Turkcelli olmaadaan peşin gidip aalaabilir miyiz ve onlardakai model CUH 7116b midir?
    2. Cuh 7016 yerine 7116b arasında çok ısrarcı olmaya gerek vra mı ? hali hazırda 7016 bir sürü satılık var, alsma mı 7116 mi kovalasam bilemedm
    592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: by rallier

2 sorum var
    1 . Turkcelli olmaadaan peşin gidip aalaabilir miyiz ve onlardakai model CUH 7116b midir?
    2. Cuh 7016 yerine 7116b arasında çok ısrarcı olmaya gerek vra mı ? hali hazırda 7016 bir sürü satılık var, alsma mı 7116 mi kovalasam bilemedm
    Netten pro modeli stokta gözüküyor. Nakit rakamıda var müşteri hizmetlerini bi arayın sorun isterseniz. Ben normal aşağıdaki linkteki ürünü aldım bekliyorum gelmesini.

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/playstation-4-500-gb-avantajli-paket-2018

|
    |

• Yüzbaşı
    724 Mesaj
    mediamarkta 2.400 tl olarak gordum fiyati ne diyorsunuz dostlar mantiklimi

|
    |

• Teğmen
    104 Mesaj
    Bu ürünü düşünüyorum, CUH sürümleri hakkında bilgim yok. Biraz bilgi verebilir misiniz?https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/playstation-4-pro-1tb?place=search_result&qt=playstation#Aciklamalar

Ayni şekilde bende bu cihazi alma arefesindeyim. Bilgi verecek dostlara şimdiden teşekkürederim.

|
    |
    JRespect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    363 Mesaj

Merhaba

1 alınır fakat çıkış 2013

2 evet oyun açılış ve kapanışlarında psvrde performans sorunu yaşanır

3 daha ucuz olması için 2. El yada sıfır slim fiyatına Kendi şehrimden pro takip ederdim

4 sanmıyorum çekmez fakat 2-3seneye Ps 4 desteğini çekebilir😀

5 Bence 3-4 yılı var ayrıca çok güzel oyunlar var

6 hayır yok proya göre çözünürlük düşük olur sadece

|
    |
    karaofke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4770k@4.5GHz - MSI GTX 1080 Ti Gaming X - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 11 Pro Max 256 GB Space Gray - PS4 500 GB - LG OLED C8 55'
  • Yüzbaşı
    636 Mesaj

Sizin cihaz geldi mi ? Ben de aynı kampanya ile alacağım.
    |
    |
    emrec6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

PS4 Pro almayı düşünüyorum ancak hiçbiryerde stok yok şu an. Satıcılar da 3000-3500 lira arası satıyor bu ürünü. Neden böyle ki ve ne zaman gelir?
    Teknoloji marketlere gidip stok sorun mümkünse tanıdık vasıtası ile çözerseniz olayı cihaza kavuşursunuz. Medimarkt stok kontrolünde farklı mağazalarda bile olsa getiriyorlar.Bir görüşün isterseniz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: youngmoney

Sizin cihaz geldi mi ? Ben de aynı kampanya ile alacağım.
    Selamlar, cihazım şu an kuryede bence en kısa sürede turkcell den alın derim ben aldığımda 12 ay 186 tl idi fiyat şu anda 179 tl. 7 tl 7 tl dir. Son olarak 1 eylül bu cumartesi günü teslim edilecek cihazım.

dipnot: Turkcellden alacaksanız saat sabah 06:00 dan itibaren sayfa yenileyerek, hırs yaparak alın :) ben inat yaptım o şekilde aldım. Mail geliyor 9 9.30 gibi bakıyorum stok tükenmiş gözüküyor. Stok yenilemeleri sabah erken saatlerde olduğu için turkcell sayfası devamlı açık kalsın gözünüz orada olsun ve mail-sitenin size haberdar etme olayına kanmayın.
    |
    |
  • Yarbay
    3007 Mesaj
    Her yere gittim sordum hiçbir yerde yok. Abi parasıyla ürün alıcaz koca ülkede cihaz yok
    Intel i7 4770k@4.5GHz - MSI GTX 1080 Ti Gaming X - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 11 Pro Max 256 GB Space Gray - PS4 500 GB - LG OLED C8 55'
  • Yüzbaşı
    964 Mesaj

Aynen hocam ya bende ne zamandır bekliyorum

|
    |
    Six Feet Under. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz Avrupa'da başarılı olmak için kurulmuş bir takımız.

• Yüzbaşı
    964 Mesaj
    Cihazı turkcell den almak mantıklı mı sizce garanti durumu vs. olarak?
    |
    |

Biz Avrupa'da başarılı olmak için kurulmuş bir takımız.

• Çavuş
    70 Mesaj
    Turkcell’den alınanlarda ne gibi problem vardı?

CUH-7016 ya da CUH-7116 kod farkı mı vardı neydi?

|
    |
    Nintendo wii var. Çocuk fifa oynamayı seviyor ama malum artık çok eskidi. Ps4 fiyatları uçtu gitti. Diyorum ki ps3 alsam. Ama fifa 19 ps3 için çıkmayacak. Fifa 18 alsam güncel kadroların güncellemesi geliyor mu bir şekilde. Mesela Fb veya gs nin transfer ettiği oyuncular vs.. Grafik olarak sanırım wii den aşağı kalmaz ps3.

|
    |
    Arkadaşlar ps3 superslim 500gb sifir kutusunda hic acilmamis bir cihaz var sizce ederi nedir? nostalji icin almayi dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

@drima

Evde masaüstü PC var bitane ama çok eski 256 ekran kartı var. PS3 alma amacim haftasonlari vakit gecirmek icin. Günün 24 saatini oyunla geçiren bir gamer değilim. O yüzden bi oyuna başlasam 1aya anca bitiririm herkesin 1gunde bitirdiği oyunlari. Lisedeyken oyun oynamayı severdim şimdi epey geri kaldım piyasadan kendi kendime oha su oyunun busumu çıkmış falan diyorum kendi kendime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tesbihcekenhoroz -- 26 Eylül 2018; 9:26:48 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Drima
emek server
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.