Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hhornek

Fifa 17 ve injustice 2 için ps4 geçilirmi ps3 de fifa 17 çok sıkıyor

bence geçilir. fifa da dağlar kadar fark var iki konsol arasında
  • Evet dediğin gibi dağlar kadar fark var o yüzden en kısa sürede alıcam
  • ilk defa konsol alıcam, proyu kovalayayım dedim güncel stok takip edemedim işim gereği, pro ya lanet olsun zaten 4k tvm yok bundlelı slim alayım dedim lus,dc,uc4lü 1tb slim sabah aydın teknosada stoktaydı gittim tükenmiş :(

morfare.comda aynı bundle var 1649liraya, alınır mı?

bi de bu bundle çıkma tarihleri falan ön görebiliyor musunuz? nasıl bi politika izliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar şuhttp://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-500gb-pal-cuh-1216a-gta-5-oyun-hediyeli-P134348425 ürünü almayı düşünüyorum iyimi sizce bu model olarak falan bide garantisi ithalatçı garantili demiş illa sony garantili mi alayım sizce bide şeyi sorcam 1 tb lık mı almak mantıklı yoksa 500 gb + oyun mu
  • Arkadaşlar Hong Kong dan PS4 getittireceğim ama bölge sorunu ortaya çıkar mı?
    Örneğin ben 2. Bölge Battlefield 1 aldım ve PSN TR hesabımdan dlc alıcağım sorun çıkar mı?
  • Arkadaşlar arkadasım bir tanıdığından 2. El ps4 almak istiyor. Ps4 + kol + far cry 4 + mortal kombat x icin su kadardan fazla vermeyin diyeceğiniz bir miktar var mi? Garanti durumunu bilmiyorum.

• 1200TL den fazla verilmez. Sonuçta 2.el yani
  • Mrb arkadaşlar, ps4 de 2 kol ile ama ekran bölünerek ama bütün olarak oynanabilen iki kişilik oyunlar neler? Mesela bilgisayarda oynanan dungeon siege gibi...
  • Arkadaşlar 1080P TV ye PS4 Pro alacağım 4kda 30fps kilitli oyun 60 fps veya 40-50 fps olurmu?
  • BlindGuardianNN kullanıcısına yanıt
    En basitinden Black Ops3, Minecraft (Oynadığın kişiye bağlı :D), Little Big Planet, Killzone.
  • Beyler ben Turkcell veya TürkTelekom'dan PS4 almak istiyorum ama illa hattımızın buraya mı kayıtlı olması lazımdır?
  • PS4'te herhangi bir marka kol çalışıyor mu? 30-40 tl'lik kollar var kontrolland snopy vs bunlardan kablolu olanları alsak ps4 görürü mü aceba?
  • heekeze merhaba.

PS3 almak istiyorum slim falan farketmez kırık olsun istediğim zaman gidip istediğim oyunu yükletiim.

ne onerirsiniz.?

• yakın zamanda ps4 pro almayı düşünüyorum monitör FHD şimdi ps4 pro alıp 60fps alabilecekmiyim daha önce çıkmış oyunlarda? yoksa bundan sonra çıkacak oyunlarda mı fhd 60 fps oynatacak ps4 pro ?
  • Hocam PS3 Super Slim almayı düşünüyorum. PC'de BF4 harici hiçbir oyun bitirmedim. Adam akıllı oynayamadım.

JoyStick ile FPS oyun oynamak zor diyorlar. Sizce nasıl ?

Birde komik gelebilir ama PS3 kırdırıp oyun yükletmek orjinal oyun almaktan kat be kat daha pahalı. Yapmaya değer mi ?
  • Merhabalar;
    Herkese hayırlı günler, yeni bir ps4 kullanıcısıyım. Bu akşam fifa 2017 kurulumu yapacağım yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler
  • Arkadaşlar merhabalar;

320 gb slim multimanli bir makinem var. 3. sahibi benim.

Benim sorunum LAG (gecikme) ile alakalı.

Bir tane orjinal, bir tane kontorland kablosuz, bir tanede yine kontorland kablolu joypad ile denedim ama hala lag sıkıntısı yaşıyorum. Zıplama tuşuna basıyorum adam kısa bir süre bekleyip zıplıyor en kolay bu şekilde ifade edebilirim sanıyorum ki.

Orjinal joypad'i resetledim (arkasında ki minik deliğe ataç teli soktum yeniden tanıttım) ancak bir işe yaramadı.

Kablosuz sinyal bağlantısı zayıf kalıyordur diye kablolu jıoyapd aldım ancak yine işe yaramadı.

Yabancı forumlarda araştırma yapınca şunu fark ettim. Özellikle multimanli ps3'lerde, HDD'den oyun oynadığımız için HDD'nin ömrü daha çabuk doluyormuş, yavaşlama ve LAG sorunları oluyormuş Sanıyorum benim sıkıntım bu. Şunu sormak istiyorum;

Benim sata 5400 rpm 2.5'luk HDD'm var 500 gb. Ancak şunu merak ediyorum, BU HDD'ye direk PS3'den çıkardığım HDD'nin imajını yazabilir miyim? Yazarsam eğer PS3 bunu sıkıntısız tanır mı? Yoksa illa ki sıfırdan bir kurulum mu gerekli.

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim, arızasız, sıkıntısız günler dilerim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Ang3l

Hocam PS3 Super Slim almayı düşünüyorum. PC'de BF4 harici hiçbir oyun bitirmedim. Adam akıllı oynayamadım.

JoyStick ile FPS oyun oynamak zor diyorlar. Sizce nasıl ?

Birde komik gelebilir ama PS3 kırdırıp oyun yükletmek orjinal oyun almaktan kat be kat daha pahalı. Yapmaya değer mi ?

DS3 ile FPS oyun oynamayı biraz azimle pes etmeyerek kısa sürede alışabilirsiniz.
    PS3'ü kırdırmanın bir mantığı kalmadı en az 320Gb lık hafızalı cihazlardan alın. Sony Store'da 2 haftada bir muazzam indirimler oluyor, kardeşlikle 10-20 TL ye oyun edinip multiplayer oynayabilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar.ps3 320 gb slim model var almayı düşünüyorum.fiyatı ederi nedir yardımcı olabilecek arkadaş varmı.teşekürler
  • @birkerebir
    PS3 ALACAKLAR DİKKAT !
    1-) Konsola 300₺ 400₺'den fazla verilmemeli.

2-) Eğer fazla verilecek ise fazladan kol, 3-5 fazladan oyun yada yüksek hafıza 320 GB 500 GB olmalı.

3-) FAT kasa almayın. Sıkıntı çıkarabiliyor.

4-) Sakın XBOX360'a dönmeyin. 3K hatası gibi ölümcül hata var. Adam XBOX'u dibine kadar kullanıyor soğutmadan kapalı mekanda sonra 3K veriyor tamir ediyor tekrar veriyor ucuza koyuyor sende diyorsun ki "aa çok ucuz neden PS3 alayım ki 360 aynı şey." gibi düşünmeyin. PS3 alın.

5-) Kırdırmayın. Oyunlar ucuz ve bol. Sahibinden ile kendi şehrinden yada GET ile alışveriş yapabilirsin. Yada LetGo ile 2.el oyun kovala. 30₺ ye çok güzel oyunlar var. Üstüne 10₺ koy çok daha güzelini al. Onunda üstüne 5₺ koy sat. Para kazan. 100₺ korsana vereceğinize 100₺'ye oyun alın. Bitirin takas yapın. 5 oyun alsanız 100₺ ye alsanız 5 oyunu da kafa kafaya takaslasanız 100₺ ile 10 tane oyun oynarsınız. Aynı şekilde takas yapa yapa kârınızı koya koya takas yapın.

6-) Kırdıracak iseniz oyunları doldurun. 500 GB diske oynayabileceğin bütün oyunları attır. Yoksa 3-5 oyun için değmez.

Benim şâhsi fikirlerim bunlar. Varsa yorumları olan yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ang3l -- 20 Mart 2017; 19:18:44 >

• 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.