Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: whiteway_twilight Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğru diyorsun valla zaten iddiayı da kazandın hadi yine iyisin, ps3 pohtan bi alet olarak kapattı 2007 yılınıda...Ama 2048'e kadar ps3 daha çok satmış olur bak ciddiym, var mısın iddiaya bi uzay mekiğini alırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Doğru diyorsun valla zaten iddiayı da kazandın hadi yine iyisin, ps3 pohtan bi alet olarak kapattı 2007 yılınıda...Ama 2048'e kadar ps3 daha çok satmış olur bak ciddiym, var mısın iddiaya bi uzay mekiğini alırım...

hocam sen bana ne alacaktın?...ha bir dakika sen bana kendi ps3 ünü vercektin değil mi? hatta tüm forum da şahitdi...evet hocam ben sana adresi veriyorum yarın kargolarsan çok sevinirim..inşallah yanında bir kaç oyun da gönderirsin...
  • Yemezler birader ben sana birşey vaadetmedim kesinlikle kekleme beni şimdi.

Zaten bi vga kablon bile değerli xboxı nası alacaktık merak ediyorum, polis zoruyla felan heralde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Yemezler birader ben sana birşey vaadetmedim kesinlikle kekleme beni şimdi.

Zaten bi vga kablon bile değerli xboxı nası alacaktık merak ediyorum, polis zoruyla felan heralde.

vga kabloyu kıbrıstaki arkadaşıma gönderdim valla...satmadım yani...ama hocam sen de yan sanayi fiyatı çekmiştin hani doğruya doğru.....
  • :D....@kngndz...
    yaaa o çeviri nerde cidden??? o kadar çevirdim...gücendin,bir daha çevirmem:P...
    bu arada..ps3 ile birlikte kısa film senaryoma ara weriyorum.adı SALLANMAYAN SANDALYEDE SALLANAN HATUN'du (the rocking girl on the non-rocking chair)...offf 2008de çekicez ama:)..bakalım:P..isteyenlere DVD gönderirim.tabi ücretli:P...şaka..konuya dönelim:) ps3 umarım umduğum gibi çıkar:) ne umuyorum bende bilmiyorum ama bi sorun olmadan çalışsın da bi...sucuk kesicem walla...

düzeltme : xbox'ım yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cco -- 27 Aralık 2007; 1:15:44 >
  • arkadaşlar starter pack garantisiz olarak satılıyormu?en uygun fiyatı nerede bulabilirim?
    60gb pal
    birde lcd tv olarak lg-32lc42 ve 32lc52 ps3 için iyi bir seçimmi sizce
  • Atik elektronik de war starter pack

Bi zahmet sayfayı 1. den itibaren okursan biri bile bırak sadece biraz yukarlara baksan görürsün
  • cco dostum bi haber aldım İstanbuldan Antalya seferi yapan kargo aracı kaza yapmış.Aracın üstüne zürafa düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hothor -- 27 Aralık 2007; 10:01:35 >
  • haha koptum buradaki muhabbeti okurken yau genelde paso xbox topiğindeyim ama artık buraya da takılmacaaa :D

bu arada hothor "zürafa" nereden geldi aklına yau yere düştüm okuyunca gülmekten :)))

cco dostum umarım herşey yolunda gider de hewesinle orantılı olarak aletten max zewki alırsın artık beklioruz deneyimlerini
  • hangi alet ,nasıl maximum zevk noooluyoooo
    quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

haha koptum buradaki muhabbeti okurken yau genelde paso xbox topiğindeyim ama artık buraya da takılmacaaa :D

bu arada hothor "zürafa" nereden geldi aklına yau yere düştüm okuyunca gülmekten :)))

cco dostum umarım herşey yolunda gider de hewesinle orantılı olarak aletten max zewki alırsın artık beklioruz deneyimlerini
  • yaaa...zürafa mııI??..paso haberleri dinliyorum:) mng kargonun tarihini bile araştırdım.geçmiş yıllarda zürafa düşmemiş.düşerse ilk olcak:D ilklerin adamıyım:)
    bu arada...atik elektronik diye matik elektroniği aramışım...kazıklandım:S göndermiyorlar,arazi olmuşlar:D ..
    dip itiraf...kendimi kekliyim dedim:P...

bu arada..önemliiii ...forumdan fifa ve cod4 alıcam ancakkk!!! oyunlardabölge kodu olmadığını biliyorum.ama pal ntsc fln kalite farkı olur mu? fifa bluray bozan bi oyun:D rivayet tabi:)...ve online oynarken...pal ntsc fln server seçer mi? çok önemli birazsona alcam..teşekkürler
  • al sen hiçbir fark olmaz takma kafana uncharted al diyorum bak dua edersin bana
  • silivride yarin sabah acilacak olan tgar magazasinda 60 gb olan model 799 YTL, alacak olanlara duyurulur.
  • Arkadaşalr bende kosnol almaya karar veredim. Alacağım ilk konsol olacak bu. Fakat şu an araştırma içerisindeyim. PS3 ile Xbox 360 arasındayım ama PS3 bir adım önce. Bana neden PS3 yada neden Xbox 360 almamı söyleyecek birisi varmı? ve nereden ucuza alabilirim. Teknosa ve bimeks'te çok pahalı Şimdiden teşekkürler.
  • we cco® konsoluna kavuşur... (yazı dizisi)
    part-1 ARAŞTIRMALAR...
    uzuuuun araştırmalar sonucu xbox mı ps3 mü tetris mi derken ps3e karar werdim.Bundaki en büyük etken şehir dışı pes turnuvalarına katılmaktı (fantaazinin bu kadarı:P)...antalyada kafama göre ps3 bulamadığım için forumda adı çok duyulan atik,platin elektronikleri araştırdım.Forum araştırmalarım sonucu atik gerçekten kusursuzdu.Daha sonra 40 / 60 / 80 gb arasında we garantili mi alsam diye kafayı sıyırmalık oldum.Aklıma yatan starter pack almaktı ama max.1000YTL nakit verebilidirdim.HAtta Antalya'da sony.ye gittim.1000 YTLye siz vermek ps3 starter pack? deidm..hareket çektiler...gittim...
    Forumdan ps3 buldum ama satıldı:) daha sonra atik elektroniği aradım...konuştum we 750 YTLye PAL 1 ay dükkan garantili ps3ümü ÇAKTIM...
    part-2 BEKLEMEK...
    Ürünü beklemek gerçekten çok zor.Hele benim gibi bir insan için çokkare zor.msn iletilerimden iç çamaşırıma kadar "ps3üm yolda" yazısı vardı.Yattım,kalktım veee ps3üme kavuşacağım gün gelmişti.Öğleden sonra kargonun geleceğini beklemekteydim.Saat 3 oldu dayanamadım.Atik elektroniği aradım.Ürünü dün kargoya verdiklerini we bugun akşam üstü elime ulaşacığını söylediler.Akşam üstü oldu,kargo yok.Kargocumun kötü yola düşme ihtimalini göz önünde bulundurarak MSG kargoyu aradım.PS3 antalyaya konmuş,araç dağıtıma çıkmış.Ama gelen yok :( saat 17:30da işten çıkıp defter tastiklemek için muhasebeciye gidecektik ki yine aradım kargoyu...bööle bööle dedim.getirmelisiniz yoksa deliiririm fln:P...pekiii dediler...orda olmayacağım için kimlik bırakacağımı söyledim,tamam dediler...işe gittim:) ama kargo kapıya gelir,kapalı görür,içerde kimse olmaz diye not yazdım :
    "sevgili kargocum...Kapıyı 3 kere çalarsanız açarız.4 kere çalarsanız da açarız.Açana kadar çalın:) ...." şeklinde gayet damardan bir not...ben kargocu olsam,kapı açılsa bile çalmaya devam ederdim bu not üzerine:)
    çalıştığımız muhasebeciden noteri aradım (iş yerim) we kargomu almışlar...oleyyy dedim uçtummm konamadımmm ,nirvanaya ulaştım,makas aldım...sonunda kondum:)
    part-3 PS3 ile tanışmak ...
    nays tu miiit yu yaptıktan sonra kutuma sarıldım...bakalım neler warmış diye iş yerimde açtım..oww inanılmaz bir duygu.çocuğunuz olmuş gibi:) (çocuum fln yok ...22 years old...ama ewlilik dışı düşünmüyor değilim) herşey tamam.Atik elektronikten gelen kablo (hdmi to dvi ) ve PES2008 kutunun kenarına iliştirilmiş...Çok şık,sağlam ve kaliteli bir görünüşü war.
    part-4 KURULUM VE SONUÇ ...
    Kuruverdim:) creative 2+1 ses sistemime bağlamak çocuk oyuncaği oldu ki 50 kuruşa scarttan gelen beyaz ve kırmızı kabloyu bitrleştirici zımbırtı aldım.ancak ses gümbür:) buna bir çözüm bulamadım.:( sesi çıkarıp oynuyourm.ses çok fazla...nasıl kısılanacğını bilmiyorum.hoparlörden kıstım ama ...hiçbişi farketmiyor.PES2008i 10 saatte de olsa açmayı başardım we bekletimin altında bir oyun ki fifa mı pes mi deseler bunca sene PES derdim.fifa sipariş ettim.yolda:) hemmen top playerda GS-FB maç yaptım..0-0 ardından JUVE-INTER 0-2 yenildim.ardından TUR-ENG 1-1 berabere...
    pes 2008 beklenti altında ki o kadar para verdiğimiz için böyle bir beklentiye girmek normal.
    ps3e gelince..henüz tam tanımadım ama ederi 500 YTLolan bir alet.çok fazla reklamı war.ama ps3ümü seviyorum.hatta aşık oldum...hatunlara aşık olunca terkediyorlar ve sapı elimde kalıyor.PS3e aşık oldum.yine sapı elimde kaldı ama bu kez kablosuz sap...(sixasis the eli öpülesi)

tanıdıkça yorumlarıma devam edicem.yarın 8de işte olmam lazım ama:)

• Pardon cco görücü usulüyle mi evlendiniz?
  • görücü usulü diiil... ..seviyoz birbirimizi...:P

bu arada sorunun war:)
    creative 2+1 'deki sesi kısamıyorum:D ps3te ses ayarı nasıl yapılıyor? kısılmıyor delircem ya...
  • sorunumu inceledim ...arkadaşlar gülmeyin:D kafam züper...uyumadım hiç..2 saat uykuyla sabah 8 mesai...noterliğin ben!!..ölcez defter tastiklemekten ..eve 1de geldim.ps3 aldık bide...tatil etmeleri lazım.bugun aşı var oleeeyyy gibi..bugun ps3 aldım yau:D

nese..sorunuma gelince...tabi ses ellenmez:) çünkü inspire"ın ses ayarı sadece kablolu kumandadan yapılıyor.o girişe scarttan gelen kırmızı beyaz kabloyu dönüştürücüyle soktuğum için ses mes ayarlanmaz.:) eve gidince önce sesi ayarlayıp sonra sokucam..bakalım bişi olcakmı..

bu arada.bi sorun daha...
    samsung 2232bwde dvıdan ps3 ü bağladım.vgadan pcyi...ama analog geçiş yapmıyor. monitördeki tuşa basınca 1 sn görüntü gidiyor.tekrar ps3 oluyor.pc görüntüsü alamadım.aliym mı:P
  • quote:

Orjinalden alıntı: cco

sorunumu inceledim ...arkadaşlar gülmeyin:D kafam züper...uyumadım hiç..2 saat uykuyla sabah 8 mesai...noterliğin ben!!..ölcez defter tastiklemekten ..eve 1de geldim.ps3 aldık bide...tatil etmeleri lazım.bugun aşı var oleeeyyy gibi..bugun ps3 aldım yau:D

nese..sorunuma gelince...tabi ses ellenmez:) çünkü inspire"ın ses ayarı sadece kablolu kumandadan yapılıyor.o girişe scarttan gelen kırmızı beyaz kabloyu dönüştürücüyle soktuğum için ses mes ayarlanmaz.:) eve gidince önce sesi ayarlayıp sonra sokucam..bakalım bişi olcakmı..

bu arada.bi sorun daha...
    samsung 2232bwde dvıdan ps3 ü bağladım.vgadan pcyi...ama analog geçiş yapmıyor. monitördeki tuşa basınca 1 sn görüntü gidiyor.tekrar ps3 oluyor.pc görüntüsü alamadım.aliym mı:P

son soruna karışılık olarak 940bw var bende aynı şekilde bağlı, tuşa basında pc ve ps3 arasındaki geçişi sağlayabiliyorum.

• ya...bağlamıyor..delircem..neden olabilir ki?eve gidince masanın üstüne 107tyi koymak istemiyorum.sıkış tepiş olcak...offf...ekran kartım sorunlu olabilir mi:D? hem dvı hem vga çıkışı var ama..adi PC!!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.