Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sheitani

quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden10

Ps3 almayı düşünüyorum şuan için mantıklımı ps4 ne zaman çıkar

PS4 geç çıkar vita çıktı çünkü sonyde doğruladı. Orjinal alacaksan Ps3 al tabiki.

PS4 ü beklemek çok anlamsız. Çıktığı zaman çok pahalı olacak ve ilk çıktığı zaman tam kapasite kullanılması için en az bir kaç yıl beklemek gerekecek buda PS4 ün piayasaya hakim olması ve fiyatlarının ucuzlaması için en az 4 yıl gerekiyor demek.
    Şu an için bile PS3 hala tam kapasite kullanılamıyor HD ve 3D destekli bir cihaz en az daha 3 4 sene varlığını sürdürür. Bu kesin. Yani PS3 için yapılan yatırım asla çöpe gitmez. Millet hala PS2 satın alıyor.

• Bu fat slim ne oluyor hangisi daha iyidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu fat slim ne oluyor hangisi daha iyidir?

Slim daha yeni teknoloji. HDD hızı 7200 rpm, fat ler de ise HDD 5400 rpm. Bu da oyunları yüklerken ve ara yüklemelerde bekleme süresini azaltıyor. Nette bazı forumlarda okudum slimlerin yükleme süresi fat lere göre 5 sn den bir kaç dakikaya kadar daha hızlı olabiliyormuş.
    Birde slimlerde kullanılan işlemci teknolojisi daha yeni olduğu için cihaz fat lere göre yarı yarıya daha az enerji tüketiyor.
  • online destek ps3 ten ne zaman kalkar sizce ? ps2de online desteği bitirilmişti bi kaç yıl önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

online destek ps3 ten ne zaman kalkar sizce ? ps2de online desteği bitirilmişti bi kaç yıl önce

Tahminim en az 4 yıl
    2 sene zaten PS4 çıkması sürer.
    PS4 çıktıktan sonrada piyasada çok az sayıda olacağından PS3 ün ölmesi için en az 2 yıl geçmesi gerekir.
    Aksi taktirde sony oyun piyasasında kendi kendini bitirir.
    Şu an sanırım 70-80 milyon PS3 satılmış durumda. PS3 e online desteiğini kesmek demek 70 milyonluk bir pazarın kaybı anlamına gelir ki Sony bunu göze alamaz.
  • aldığım 250 gb fat ps3'ün jailbreak olayını kaldırdım. 4 orjinal oyun aldım,mutluyum,huzurluyum :)
  • Bu online destegin kalkması ne anlama geliyor

• quote:

Bu online destegin kalkması ne anlama geliyor

Oyunları orjinal oynamalısın anlamına geliyor.
  • Ben orjinal oyunun alınca online oynayabilecegim demi

• quote:

Ben orjinal oyunun alınca online oynayabilecegim demi

Evet.
  • Arkadaşlar,

Birazdan evden çıkıyorum.Kipada 160 gb slim + infamous oyun 599 tl .Bana 160 gb yeter de artar bile . Ama bunun yanında PES 2012 oyun da alacağım . Sony eurisia garantisi var yazıyor.
    Cihazı aldıktan sonra bağlantıyı yaptıktan sonra oyunu başlatana kadar geçen sürede hangi aşamaları izlemem gerekiyor ? Kullanma kılavuzunda yazıyor mu oyunu nasıl başlatacağım ?

Ayrıca PS3 'de PES oyunu dışında oyun oynamadım.Bir PS3 acemisi olarak , bana rahat oynanabilen aşağıda yazdığım türde acil oyun tavsiyesi verebilir misiniz dostlar ?
    1- Savaş oyunu ( 2 kişi oynanabilen olursa da iyi olur)
    2- Tek kişi ilerlemeli görev halletmeli,macera ,serüven oyunu (uncharted 3 tarzı oluyor galiba )
    Çok teşekkürler. Paylaş:
  • Fiyat iyiymiş orjinal oynucaksan almalısın. Uncharted'ı almalısın kesinlikle.
  • Gittigidiyor'da şuan fırsat ürünü var bir satıcının 320 gb slim ithalatçı garantili 620 tl bide cardfinansınız varsa 50 tl de o indirim yapıyor 570 tl ye geliyor 320 gb slim cihaz ben aldım herhangi bir sorun yaşamadım ihtiyacı olan varsa bilhassa cardfisansı olan varsa faydalansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: msendogan33

Arkadaşlar,

Birazdan evden çıkıyorum.Kipada 160 gb slim + infamous oyun 599 tl .Bana 160 gb yeter de artar bile . Ama bunun yanında PES 2012 oyun da alacağım . Sony eurisia garantisi var yazıyor.
    Cihazı aldıktan sonra bağlantıyı yaptıktan sonra oyunu başlatana kadar geçen sürede hangi aşamaları izlemem gerekiyor ? Kullanma kılavuzunda yazıyor mu oyunu nasıl başlatacağım ?

Ayrıca PS3 'de PES oyunu dışında oyun oynamadım.Bir PS3 acemisi olarak , bana rahat oynanabilen aşağıda yazdığım türde acil oyun tavsiyesi verebilir misiniz dostlar ?
    1- Savaş oyunu ( 2 kişi oynanabilen olursa da iyi olur)
    2- Tek kişi ilerlemeli görev halletmeli,macera ,serüven oyunu (uncharted 3 tarzı oluyor galiba )
    Çok teşekkürler. Paylaş:

Kesinlikle god of war oynamalısın bende ps3 ü bunun yüzünden aldım emulatorle gow 1 ve gow 2 yi pc de oynadım şimdi god of war collection paketi var 1-2 dahil ps3 te oynayabiliyorsun bide vol 2 var onları bitirincede onu alırsın en sondada gow 3 ü aldınmıydı 2 numaraları isteğini en iyi şekilde gidermiş olursun

• Arkadaşlar playstation store dan alışveriş yapmaya çalıştım ama kredi kartımı kabul etmedi.
    Acaba kredi kartımın uluslararası kullanımamı açmam gerek ..
    Daha önce alışverş yapanlar varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbiroly -- 5 Haziran 2012; 10:52:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLowDeaD

quote:

Orijinalden alıntı: SLowDeaD

Ben şu gnctrkcll kampanyasından bir PS3 320 GB almayı düşünüyorum. Ama o PS3'lerin versiyonları kaç oluyor ? Onlara jailbreak yapabilirmiyim ?

Cevap bekliyorum...

Hayır şu an için yapamazsın.
    Yakında yapılacağı söyleniyor ama süre belli değil.
    2011 ilk 3 ayında üretilen PS3 lerden sonra son 1 yıldır üretilen modellerin hiçbiri kırılamıyor.
    Şu an için alabileceğin tüm PS3 ler %99,9 daha sonraki tarihte üretilmiş olacaktır.
  • slm,ps3 almayı düşünüyorum.aşağıdaki linkteki ps3 hakkında yorumlarınızı (fiyat-versiyon vb.) bekliyorum..

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-playstation-3-slim-320gb-58549637
  • quote:

Orijinalden alıntı: seabiscuit

slm,ps3 almayı düşünüyorum.aşağıdaki linkteki ps3 hakkında yorumlarınızı (fiyat-versiyon vb.) bekliyorum..

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-playstation-3-slim-320gb-58549637

Bu fiyat normal bir fiyat.
    Ama tavsiyem büyük mağazalardan alışveriş yap.
    Zaten aşağı yukarı bu fiyata bulabilirsin.
    Garanti açısından başın ağrımaz ve taksit olarak kredi kartına daha uygun seçenekler sunarlar.

• teşekkürler kardeşim cevap için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seabiscuit

slm,ps3 almayı düşünüyorum.aşağıdaki linkteki ps3 hakkında yorumlarınızı (fiyat-versiyon vb.) bekliyorum..

Bu konuya da bir göz atın.

http://resim.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39836025

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al6atross -- 7 Haziran 2012; 0:27:06 >

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.