Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: knn06

Selamlar,

PS3 hangi uzantıları destekliyor bilmiyorum. HD ve 3D video,film vs. izlemek için en uygun video uzantısı ismi ya da isimleri nedir. Converter tavsiyesi de alabilirimm..

Teşekkürler..

??
  • oncelikle iyi forumlar dilerim.
    haziran ortalarinda ps3 almaya karar verdim almadan once sormam gereken sorular var yanitlarsaniz.sevinirim.simdiden tesekkurler.
    1-En fazla 600tl butcem var 160gb bulabilirmiyim?
    2-Oyuna cok para veremem ps3 e ucretsiz oyun yukleyebilirmiyim?
    3-pes12 fm12 assassins creed ve 3 oyun daha yuklerim.160gb yeter mi?
    4-bu saatten sonra ps3 alinir mi?
    5-ps4 cikarsa napicaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peregrino -- 16 Mayıs 2012; 23:19:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

oncelikle iyi forumlar dilerim.
    haziran ortalarinda ps3 almaya karar verdim almadan once sormam gereken sorular var yanitlarsaniz.sevinirim.simdiden tesekkurler.
    5-ps4 cikarsa napicaz

Fazla bütçem yok diyorsun, peki PS4 çıksa hemen alabilecek misin?
    Ben fiyatların 1500-2000TL arası olacağını düşünüyorum, keza PS3 ilk çıktığı zaman 1500TL civarındaydı.

Bence bu sıcak fırsatlar konusunu takip etmen daha faydalı olacaktır. Buradaki arkadaşlar konun üstadları...
    http://resim.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39836025

• quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

oncelikle iyi forumlar dilerim.
    5-ps4 cikarsa napicaz

Fazla bütçem yok diyorsun, peki PS4 çıksa hemen alabilecek misin?
    Ben fiyatların 1500-2000TL arası olacağını düşünüyorum, keza PS3 ilk çıktığı zaman 1500TL civarındaydı.

Bence bu sıcak fırsatlar konusunu takip etmen daha faydalı olacaktır. Buradaki arkadaşlar konun üstadları...
    http://resim.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39836025

ps4 alacagimdan degil yakin zamanda ps4 cikarsa eger hem ps3 fiyati ucuzlar hem de zamanla oyun cikmamaya.baslar.zaten ben kopya oyun oynayabilirim anca ps3 kopya kotu oluyormus online destegi gidiyormus xbox360 alicam sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kesinlikle gittigidiyor'a veya sahibinden'e bakın derim garantisi devam eden veya sıfır olarak garantili çok uygun makinalar var arkadaşlar yanında da oyunlar oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hturan28

kesinlikle gittigidiyor'a veya sahibinden'e bakın derim garantisi devam eden veya sıfır olarak garantili çok uygun makinalar var arkadaşlar yanında da oyunlar oluyor

Ben Sahibinden'i güvenilir bulmuyorum. Bu yüzden tavsiye etmem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hturan28

kesinlikle gittigidiyor'a veya sahibinden'e bakın derim garantisi devam eden veya sıfır olarak garantili çok uygun makinalar var arkadaşlar yanında da oyunlar oluyor

Ben Sahibinden'i güvenilir bulmuyorum. Bu yüzden tavsiye etmem.

Ya aslında internet sitelerinin hepsinde risk var dediğin gibi sahibinden'in riski diğerlerine göre daha fazla
    Ama bi arkadaşım sahibinden üzerinden buldu yanımızda bu işlerden anlayan başka bi arkadaşım vardı onunla beraber gittik baktık inceledik aldı şimdi gayet memnun.ben o yüzden sahibinden'i de ekledim.
    Ama bildiğim kadarıyla güvenirliklerini artırmak için GET adında bi uygulama başlatmış. Gittigidiyor, Hepsiburada gibi siteler gibi arkalarında çok büyük destekler de olmadağı için onların seviyesine gelmesi tabiki zaman alır.

• Valla bütün elektronik ürünümü;
    Sahibinden.com aldım telefon,ps3,digiturk paket,oyunlar, vs... güvenli bence....
  • Arkadaslar psn üzerinden oyun indirsem yani kutulu oyun almasam ps3 un hafızası dolunca o oyunları cd ye fln yazdırız oynama şansımız var mı yoksa hafıza dolunca yeni oyun yüklemek icin oyun mü silmemiz gerekli ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asli07

Arkadaslar psn üzerinden oyun indirsem yani kutulu oyun almasam ps3 un hafızası dolunca o oyunları cd ye fln yazdırız oynama şansımız var mı yoksa hafıza dolunca yeni oyun yüklemek icin oyun mü silmemiz gerekli ?

PSN hesabından bir kere oyun aldığın zaman o oyunlar PSN kayıt edilmiş oluyor. HDD dolduğu zaman
    silsen bile sonra aynı oyunu tekrardan indirebilirsin.

PS3 oyunları Blu-ray'dir. Ve sorduğun şey mümkün değil. Düşünsene ozaman herkes PSN'den oyun indirir,
    blu-ray'e yazar ve sonra satar... Bu yüzden mümkün değil. Sadece kullandığın PSN hesabına kayıtlı olur aldığın
    oyun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asli07

Arkadaslar psn üzerinden oyun indirsem yani kutulu oyun almasam ps3 un hafızası dolunca o oyunları cd ye fln yazdırız oynama şansımız var mı yoksa hafıza dolunca yeni oyun yüklemek icin oyun mü silmemiz gerekli ?

PSN hesabından bir kere oyun aldığın zaman o oyunlar PSN kayıt edilmiş oluyor. HDD dolduğu zaman
    silsen bile sonra aynı oyunu tekrardan indirebilirsin.

PS3 oyunları Blu-ray'dir. Ve sorduğun şey mümkün değil. Düşünsene ozaman herkes PSN'den oyun indirir,
    blu-ray'e yazar ve sonra satar... Bu yüzden mümkün değil. Sadece kullandığın PSN hesabına kayıtlı olur aldığın
    oyun.

Anladım teşekkür ederim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben 2.el 3.55 in altinda olan ps3 almak istiyorum fakat bu kirdirma islemini ve oyun yukleme islemini nerede yaptiricam 6 oyun bana ne kadara patlar?
    keske maddi imkanlar yeterli olsada hic ugrasmayip online de oynayabilsek.

• quote:

ben 2.el 3.55 in altinda olan ps3 almak istiyorum fakat bu kirdirma islemini ve oyun yukleme islemini nerede yaptiricam 6 oyun bana ne kadara patlar?

Kırdırma, Korsan oyun gibi yasal olmayan konuların forumda konuşulması/tartışılması yasaktır.
    Orjinal oyun oynamanı tavisye ederim.
  • quote:

quote:

ben 2.el 3.55 in altinda olan ps3 almak istiyorum fakat bu kirdirma islemini ve oyun yukleme islemini nerede yaptiricam 6 oyun bana ne kadara patlar?

Kırdırma, Korsan oyun gibi yasal olmayan konuların forumda konuşulması/tartışılması yasaktır.
    Orjinal oyun oynamanı tavisye ederim.

bilmiyordum ercekten zaten simdi 2. el bolumune baktim herkes oynadigi oyunlari satiyor en fazla fiyat 80tl gordum o da fifaydi. karar verdim orjinal alicam size de tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin. :-)

• arkadaşlar zorlasam 600 tl kadar bütçem var teknosada SONY PS3 SLIM 120 GB KONSOL 600 TL YE VAR BİRDE
    SONY PS3 80GB KONSOL + 300 SPARTALI BLURAY HD FILM PAKETİ NORMAL KASA 400 TL YE SİZCE HANGİSİNİ ALAYIM İKSİİ ARASINDA BELİRLEYİCİ Bİ FARK VARMI YOKSA 80GB KONSOLU ALICAM BİRDE 200 TLYE OYUN ALIRIM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİZİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: devil205

arkadaşlar zorlasam 600 tl kadar bütçem var teknosada SONY PS3 SLIM 120 GB KONSOL 600 TL YE VAR BİRDE
    SONY PS3 80GB KONSOL + 300 SPARTALI BLURAY HD FILM PAKETİ NORMAL KASA 400 TL YE SİZCE HANGİSİNİ ALAYIM İKSİİ ARASINDA BELİRLEYİCİ Bİ FARK VARMI YOKSA 80GB KONSOLU ALICAM BİRDE 200 TLYE OYUN ALIRIM HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİZİN

Fat kasalarda sanırım sarı-kırmızı ışık sorunu oluyormus.
    yine de tam emin değilim..
  • quote:

arkadaşlar zorlasam 600 tl kadar bütçem var teknosada SONY PS3 SLIM 120 GB KONSOL 600 TL YE VAR BİRDE

600TL ikinci el slim için bence çok fazla. 500TL civarında bulabilmen lazım, ikinci el forumunu
    takip etmeni öneririm. Güzel fırsatlar oluyor.

Bu konuyu da bakmalısın, sıfır 160GB PS3 Slim 649TL ve Metro'da kampanya varmış mesela. Forumdan Metro kartı olan bir arkadaşlar anlaşıp
    taksitli alabilirsin mesela.
    http://resim.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_155//tm.htm#61080465

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al6atross -- 20 Mayıs 2012; 21:04:49 >

• quote:

quote:

600TL ikinci el slim için bence çok fazla. 500TL civarında bulabilmen lazım, ikinci el forumunu
    takip etmeni öneririm. Güzel fırsatlar oluyor.

Bu konuyu da bakmalısın, sıfır 160GB PS3 Slim 649TL ve Metro'da kampanya varmış mesela. Forumdan Metro kartı olan bir arkadaşlar anlaşıp
    taksitli alabilirsin mesela.
    http://resim.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_155//tm.htm#61080465

2. el değil slim 600 tl sıfır 120 gb

• Ben 6 gün önce elektroworld den 160 gb ps3 ü, 599 tl 10 taksit aldım.
  • Teknosadan 160 gb tek kol 600 tl 12 taksit aldım. Vade farksız.
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.