Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
12.192
Cevap
80
Favori
942.109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11509 Mesaj
    bunu saklayın lazım olur

|
    |
    Ya da kesin bu işin içinde bi iş vardır, normalde hiç kimse o fiyata vermez.
    |
    |

• Yarbay
    2185 Mesaj
    ben de ps3 almaya niyetlendim.
    Monitör samsung 931 BW 19 ınch 1440*990 ürün üzerinde etikette HDCP yazıyor DVI çıkışı mevcut.
    creative 4+1 cambridge soudnworks.
    benim merak ettiğim bu şekilde görüntü ve ses problemi olmadan ps3 kullanabilirmiyim. Bana olacakmış gibi geliyor ama yine de buraya yazıp fikir almadan o kadar parayı bağlamak istemedim.
    |
    |
    arkadaşlar ps3 almaya karar verdim ama 40-60-80 hangisini alayım 60ve 80 garantisiz olacak büyük ihtimalle 80 sormustum kadıkoyde 750 ytl fiyat vermişlerdi.guvenemedım kadıkoyde n satın alıpta tavsiye edebileceğiniz bır yer varmı?
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: haylaz74

arkadaşlar ps3 almaya karar verdim ama 40-60-80 hangisini alayım 60ve 80 garantisiz olacak büyük ihtimalle 80 sormustum kadıkoyde 750 ytl fiyat vermişlerdi.guvenemedım kadıkoyde n satın alıpta tavsiye edebileceğiniz bır yer varmı?

garantili almak en iyisi... elektronik isi, ne olacagı belli olmaz...
    electroworld'de, tgar'da, birkac yerde daha sanırım kampanyalar devam etmekte.
    |
    |
    2216 Mesaj
    arkadaşlar 80 gb lara türkiyede haziran ayında satılmaya başanacakmış haberiniz olsun. .
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

Satıcının profiline dikkat edersen olmaz. Önceden aldığı yorumlara bakabilirsin. Sorunsuz olup olmadığı oradan anlaşılır zaten.

http://www.gittigidiyor.com/php/kimlik.php?nick=4teq&ord=1&fb= 61 olumlu 2 tane olumsuz var bide bişey sorucam bu ürün gelince onaylamayı nasıl yapıcaz netenmi yoksa kargoyu getiren kuryeyemi neten ise belli bir süresi varmı onayın pes08 alıcam ps3 ü ise hafta sonu almayı düşünüyorum yane konsolu almadan oynu aliim diyorum
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: drejtc

quote:

Orjinalden alıntı: .ZeuS.

Satıcının profiline dikkat edersen olmaz. Önceden aldığı yorumlara bakabilirsin. Sorunsuz olup olmadığı oradan anlaşılır zaten.

http://www.gittigidiyor.com/php/kimlik.php?nick=4teq&ord=1&fb= 61 olumlu 2 tane olumsuz var bide bişey sorucam bu ürün gelince onaylamayı nasıl yapıcaz netenmi yoksa kargoyu getiren kuryeyemi neten ise belli bir süresi varmı onayın pes08 alıcam ps3 ü ise hafta sonu almayı düşünüyorum yane konsolu almadan oynu aliim diyorum
    |
    |

• Yarbay
    6238 Mesaj
    dün akşam sipariş etmiştim email geldi gg den bu sabah 09:14 te kargolanmış heralde yarın gelir ps3 ü ise daha almadım onuda İNŞALLAH bu cumartesi alıcam tgar dan
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: inch

arkadaşlar online oyun oynarken internet faturası kabarıyor mu? ya da sınırlı abonelerin( örneğin aylık 4 gb gibi) online oynaması durumunda kota aşımı olur mu?

evet güzel bi soru bunun cevabını ben de merak ediyorum, ama muhtemelen kota aşımı olur çok çeker bence.
    |
    |

• Yarbay
    6238 Mesaj
    şu an gittigidiyordan pes08 elime geçti yarında İNŞALLAH ps3 ü almaya gidiyorum
    |
    |
    1-windows calistirabilecek mi xp-vista vesaire
    2-linux uzerinden cs1.6 rahat oynanabilecek mi
    3-virus sorunu olur mu
    4-yazici sorun yaratir mi
    5-normal bir pc gibi kullanabilir miyim
    6-37 ekran tv de scartla alacagim goruntu ne kadar kaliteli olur?
    |
    |
    |
    |
    ben bu cumartesi bimeks ten 950 ytl ye aldım 40 gb lik ps3 ü euroasia garantiside var tgar da 899 ytl ama oranın garantisi kendileriymiş teknosa da 1050 ytl yanında da gt5 prologue oyun veriyor yani ortalama bi 40 gb lik ps3 garantili 900 ila 950 ytl arası sana tavsiye bimeksten alman bari garantisi iyi ama bu senin tercihin olur
    |
    |
    |
    |

• Emekli Yönetici
    28107 Mesaj
    Arkadaşlar,şimdi bu yeni patch ile Turkey hesabındanda PSSTORE ye girebiliyor muyuz?Eğer girebiliyorsak herkes tekrar Ps Network hesabı alsın....
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Emekli Yönetici
    28107 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: erdemkose78

ben de ps3 alabilirim ama sorularim olacak;
    1-windows calistirabilecek mi xp-vista vesaire
    2-linux uzerinden cs1.6 rahat oynanabilecek mi
    3-virus sorunu olur mu
    4-yazici sorun yaratir mi
    5-normal bir pc gibi kullanabilir miyim
    6-37 ekran tv de scartla alacagim goruntu ne kadar kaliteli olur?

kim ne derse desin tabiki bir pc kadar olamaz ama şöyle;

1-Hayır daha microsoft un xbox unda çalışmıyor ps3 de çalışması imkansız...(youtube da birkaç video var ama onlar gerçek değil büyük ihtimal)
    2-Linux kuruluyor ama cs.1.6 yı rahat oynayamazsın gibi...
    3-Virus sorunu olmaz çünkü linux da zaten virüs diye bir şey yok.Virüslerin %99 u windows için yapılıyor.
    4-Yazıcı bağlanabiliyor ama sadece epson ve bir marka daha adını unuttum :)
    5-yani linux kurarsan bir linux pc gibi kullanabilirsin.
    6-ben resistance fall of man i 37 ekran tüplü tv de bitirdim,tabi ne desem komik olur görüntüde lcd ye kıyasla çok daha kötü oluyor ama,37 de oynadığım oyundan zevk alabildim.İmzamda videolu tanıtım var,55 ekran da çektiğim oyun tanıtımlarım var.Ordan nispeten fikir edinebilirsin...
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,662
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.