Şimdi Ara

Yeni Playstation Duyurusunda Canlı Yayındayız! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
847
Cevap
9
Favori
23.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya herkesin mutlu olacağı bir sonuç ile karşılaşacağız yada yılın fail konularından biri olarak tarihe geçecektir...
    Gönlüm duyurulmasından yana fakat asıl mesele PS2 kalitesini verebilecek mi?Acaba...
  • çerezleri hazırladım bekliyorum......
  • 2.sayfa rezerved

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizce ne renk olacak ps4 ... yine siyah olması yüksek olasılıkta..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Canlı yayın 1deymiş
  • ALLAHHHHHHHHHHHHH

• Gece burdayız

• saat kacta beyler ?

• Spordan döndükten sonra yorgun olmazsam izlerim. Kaydını alıp sonra tekrar koyarsanız daha iyi olur.
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz efendim. Bu arada Xbox'a çöp kutusu diyen olmuş, bi zahmet CTRL+W yapıp bu sayfadan çıksın fanboyluğun alemi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 20 Şubat 2013; 17:28:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cünübettin Döşükıllı

saat kacta beyler ?

01:00

• quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

Orijinalden alıntı: Wiedźmin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

O kadar sorunlu bir konsoldu ki, oyunları güç bela çalıştırıyordu.

Senin ps3 bozukmuş o zaman ,git çöpe at.2008'den beri kullanıyorum zorla oyun çalıştırdığını görmedim.Black ops örneği vermişsin ,onun kötü çalışmasının nedeni microsoft'un dolarları olmasın?Gta 4'te olduğu gibi?Bende 2 senedir xbox 360 var ,geow 1 haricinde oyun oynamadım daha ,ps3 varken çöp kutusu gibi duruyor ortada..

Bozuldu zaten diğer her kalın kasa PS3'ler gibi sarı ışık verdi.

Oyunun kötü çalışmasının nedeni Microsoft'un dolarları mı konsolun yetersizliği mi bilmiyorum sonuçta beni ilgilendirmez.

PS3 çoğu oyunda Xbox'tan düşük kalitede ve düşük fps'de oynatıyor bu bir gerçek her yerde yazıyor.

Ayrıca Xbox ile PS3 ün sosyal anlamda farklılıklarına bir örnek vereyim.

Xbox benim için sadece bir oyun makinesi değil, ben Xbox'ı açtığım zaman direk party invite geliyor. Hep gece 6-8 kişi beraber konuşa konuşa oynuyoruz, farklı oyunlar olsa bile yine muhabbet ediyoruz.

Xbox LIVE sayesinde gerçek hayatta da iyi arkadaş olduğum 15 kişi falan vardır, hepsiyle oradan tanıştım.

PS3'te chat'in ne rezalet durumda olduğunu, geliştirilmeye çalışılsa bile iğrenç bir ses kalitesine sahip olduğunu hiç unutmuyorum.

Eskiden update gelmeden chat sadece menüdeyken oluyordu hatta, tam bir skandaldı.

Satış rakamlarına da bakarsan PS3 Xbox 360'ın gerisinde kaldı. Senin PS3'ü çok sevmen, onun başarısız olmadığı anlamına gelmiyor yani.

Alakasız olacak benim alıntı yapmam ama yinede 1-2 şey demeden edemeyeceğim.
    Lens of truth, digital foundry gibi sitelerden bakarsanız son 2 yılda çıkan multiplatform oyunlarda ps 3 ün daha iyi olduğunu görürsünüz (ps3 te daha çok başarılı multiplatform oyun var yani xbox a göre) kaldı ki diğer oyunlarda zaten birbirine çok çok yakın artık eskiden olduğu gibi xbox ın ezme durumu yok bunu geçelim.
    Exc oyunlardaki kaliteden bahsetmiyorum bile..

Satışlara gelirsek ps3 1 yıl geç çıkmasına rağmen aradaki farkı kapattı nerdeyse kafa kafayalar satış olarakta ezilmedi, tabii ps2 dönemindeki gibi tekel değil xbox ın başarısını inkar etmiyorum ama yerin dibine soktuğunuz kadar da kötü değil durumlar.

Live hakkında dediğiniz doğrudur ona birşey diyemem

Ben ağırlıklı olarak FIFA ve COD oynayan biriyim.

İki konsola da sahiptim PS3 bozulana kadar.

FIFA ve COD iki konsolun da en çok oynandığı oyunlar.

Xbox ve PS3 için en yüksek ratingli oyunlar kısacası.

FIFA PS3'te hep düşük çözünürlükte oluyor Xbox'a göre, ayrıca menüler kasıyor. Mesela iki kişi oynamayı deneyin, team managment ekranında ileri geri yaparken tuşlar işlemiyor ya da 1-2 saniye gecikmeli tepkime veriyor. PS3'te FIFA kornerlerde dahi kasıyor. Xbox'ta bir kasma olmadığı gibi oyunun daha akıcı olduğunu PS3'ten Xbox'a geçtikten sonra anlamıştım.

Aynı şey COD serisi için de geçerli, tepkime olayı dışında tabi.

COD PS3'te daha düşük frame rate'te oynanıyor, bu çok sinir bozucuydu benim için. Ben PS3'te MW1-MW2-BO1 bu serileri toplasan online olarak 40-50 gün oynamışımdır oyun süresi olarak.

BO2 ve MW3'ü de Xbox'ta aynı şekilde oynadım ve arada kalite farkı olduğunu tespit ettim.

Son olarak PS2 zamanında Playstation tek başına bir tekelken, şimdi tekel olmayı geçtim en çok satan 2. konsol olarak adı geçiyor. Bu anlamda başarısızlık resmidir diye düşündüm :)

Fifanın menüsünde tuşların geç tepki vermesini bende biliyorum ama çözünürlük olarak ikiside 720p hatta tamamen aynı kalitede diyebilirim 11, 12 ve 13.

Cod konusunda haklısın ama onun ana platformu zaten xbox, bo1 ps3 de komik bir çözünürlükteydi hatta yanlış hatırlamıyorsam.

Mesela Bf3 te Ps3 te burun farkıyla daha iyi. Bence yinede başarısız değildir genel olarak Ps3..

• s
  • Daha yeni ps3 almıştım vay arkadaş neyse takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@U

Gerçi görmeyen kalmamıştır ama yüksek çözünürlüklü olarak PS4'ün kontrolcüsü:

http://www.heise.de/imgs/18/9/8/5/1/6/2/ps4-mockup-2-ee7657eb4d654312.png

Bu görüntü fake. Milleti telaşlandırmaya gerek yok.
  • Yalnız yeni nesil derken yeni jenerasyon konsolları kastediyorsanız yeni nesile (8.inci jenerasyon) çoktan WiiU, 3DS ve PS Vita ile girildi. :P

• Biz onları yeni nesilden saymıyoruz :)
    Şaka bi yana masaüstü konsol anlamında yeni nesil bu!

quote:

Orijinalden alıntı: Silveromer

Yalnız yeni nesil derken yeni jenerasyon konsolları kastediyorsanız yeni nesile (8.inci jenerasyon) çoktan WiiU, 3DS ve PS Vita ile girildi. :P

• quote:

Orijinalden alıntı: OnlyChaos

quote:

Orijinalden alıntı: M@U

Gerçi görmeyen kalmamıştır ama yüksek çözünürlüklü olarak PS4'ün kontrolcüsü:

http://www.heise.de/imgs/18/9/8/5/1/6/2/ps4-mockup-2-ee7657eb4d654312.png

Bu görüntü fake. Milleti telaşlandırmaya gerek yok.

Bence de fake. Sony mutlaka ilginçlikler yapacaktır

• Bu tarihi ana taniklik ediyoruz, camia icin hayirlisi olur insallah.

• Herkes akşam akşam akşam deyip durmuş am bi kişide çıkıp dememiş ki aga akşam dediğin saat kaçtır? saat kaç gibi olur beyler?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.