Şimdi Ara

Yeni Playstation Duyurusunda Canlı Yayındayız! (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
847
Cevap
9
Favori
23.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • O değil de PS4 çıkacak ama halen Pentium 4 var benim PC'de. Sony'i geçtim bu konuda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oprichniki

Her yeni nesildeki hurafeyi bu sefer ben koyayım.

Alın size ps4ün kontrolleri

[sizer]Yeni Playstation Duyurusunda Canlı Yayındayız!

Annemin yaptığı ay çöreğine benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Kruvasan

Bu arada bu kontrolcü, E3 2005'de PS3 ile birlikte duyurulmuştu. Gelen tepkilerden sonra Sony bunu Sixaxis ile değiştirmişti.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Belli bir saat yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihbostanci

Bugün ps4 te açıklanırsa gerçekten tarihi bir gün olacak ilk önce GALATASARAY-SCHALKE 04 maçı oynanacak ve inşallah ASLAN larım galip gelecek sonra da keyifle ps4 ün açıklanmasını bekleyeceğiz

Aynen hocam, giydim yeni aldigim parcali Drogba formami kafeye gidiyorum maci izlemeye, donuste de bilgisayarin basinda tarihi ani bekliycez artik...İnsallah iki guzel haber alicaz bu aksam

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Kruvasan

Bu arada bu kontrolcü, E3 2005'de PS3 ile birlikte duyurulmuştu. Gelen tepkilerden sonra Sony bunu Sixaxis ile değiştirmişti.

bu olaya ne gülmüştüm vakti zamanında

• Bu konuya her tıklayan forumun son sayfasından itibaren okumaya başlıyo heralde kaç kişi saat i sormuş cevap verilmiş başkası sormuş beyler bayanlar canlı yayın türkiye saati ile 1 de yeter artık sormayın NOKTA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Bugün ps4 te açıklanırsa gerçekten tarihi bir gün olacak ilk önce GALATASARAY-SCHALKE 04 maçı oynanacak ve inşallah ASLAN larım galip gelecek sonra da keyifle ps4 ün açıklanmasını bekleyeceğiz

Aynen hocam, giydim yeni aldigim parcali Drogba formami kafeye gidiyorum maci izlemeye, donuste de bilgisayarin basinda tarihi ani bekliycez artik...İnsallah iki guzel haber alicaz bu aksam

İNŞALLAH HOCAM

• quote:

Bu konuya her tıklayan forumun son sayfasından itibaren okumaya başlıyo heralde kaç kişi saat i sormuş cevap verilmiş başkası sormuş beyler bayanlar canlı yayın türkiye saati ile 1 de yeter artık sormayın NOKTA !

aynen . hadi onu geçtim yorumları değilde haberin yazısını okusa orda da yazıyor yani ..buraya giren direk yorum yazıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NACa01 -- 20 Şubat 2013; 20:07:27 >
  •  [sizer]Yeni Playstation Duyurusunda Canlı Yayındayız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 20 Şubat 2013; 20:15:58 >
  • Yerimizi alalım,haydi hayırlısı
  • Yerimizi alalım.

•  [sizer]Yeni Playstation Duyurusunda Canlı Yayındayız!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NACa01 -- 20 Şubat 2013; 20:24:07 >
  • Ön sıralar dolmuş, yerimizi alalım...
  • PS4 yerine yeni PSP gelmiyo mu bide
  • Keşke gözlüğümü getirseydim, arkalardan nasıl görücem ki. Neyse sıvışayım şuraya, maçtan sonra bakarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

PS4 yerine yeni PSP gelmiyo mu bide

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: metalmanr+

Arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim ben 3-4 ay içinde kesinlikle almayı düşünüyorum PS3'ü şimdi 4 çıkıyor sorun olurmu 3 alsak ne kadar götürür beni şimdiden teşekkürler

Alma ps4 tr ye girince ps3 fiyatlari suruncek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

Miex
    20.2.2013 17:03:15

bu neslin son dönemlerinde multıplatformlarda ps3 xbox dan daha iyidir.. bunun sebebi donanımsal olarak ps3 un zaten üstün olması... örnek bf3-hitman hitman in ana platformu ps3 tür... senin kadar çamur atan birini daha görmedim.. bende slimde b.o oyn adım ama kasma falan olmadı :D demekki itirafta ettin senin ps3 te bir sorun vardı.. sadece seninkinden genele yaymak mantıklı birşey değil... ki xboxtakı 3k ps3 tekınden daha yaygın bir sorundu.. bu neslin başlarında xbox ın mimarisi pc mimarisine daha yakın oldugu için multıplatformda daha iyi dendi... çunku firmalar işin kolayına kaçtı... ps3 exclerının xbox ınkılerden daha kalıtelı ve kalıtelı exclerınde sayıca fazla oldugunu söyleyebılrım.

xbox live daha iyi bir hizmet sunuyor.. ama xbox aldıgı parayı hak ediyor mu ?bence hayır.. psn plus a 20tl verdim... 3 aylık aldım.. rdr-batman ac- bioshock 2 -infamous 2-lbp2- crysis 2- sleeping dogs oynadım...

sanane kardeşim
    diğer kişi içinde aynı şeyi söylüyorum sanane
    bunlar alt tarafı elektronik alet isteyen istediğiniz alır
    neden biri bir alete kötü bir düşünce belirtince sanki annenize küfür etmişler gibi
    kendisini savunuyorsunuz
    dh'de 1 aydır takılıyorum öyle insanlar gördüm ki artık o alet için yaşıyorlar sanki

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.