Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1080. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.911
Cevap
96
Favori
1.413.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10781079108010811082
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok yakışmış Güzel günlerde kullan . yapinca oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben uyarmıştım kaçın Arıtay abi geri döndü diye dinlemediniz.. böyle bakar kalırsınız işte.. adeta insanları etkisi altına alan bir süper gücü var Arıtay abinin.. Fazla bakmayın kurtuluşunuz çok zor oluyor ben kendimden biliyorum..

Hatta ticari platformu yeniden sevmeye bile başladım forumda tekrar takılınca..

Ama Gökhan abinin yolundan devam edicem otomobil diyorum noktayı koyuyorum..

Vu tu tu tu tu yapacağım devir çevireceğim günler yakındır..

Otomobilde kararlıyım ancak ne olacağı mechul..

• Bu arada unutmadan söylim.. Arıtay abi eline koluna sağlık.. uzun uzun övmeye gerek yok seni bilen zaten biliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselmetin10

Çok yakışmış Güzel günlerde kullan . yapinca oluyor.

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitoqondri

Bu arada unutmadan söylim.. Arıtay abi eline koluna sağlık.. uzun uzun övmeye gerek yok seni bilen zaten biliyor..

Adamsın teşekkürler..
  • quote:

ben uyarmıştım kaçın Arıtay abi geri döndü diye dinlemediniz.. böyle bakar kalırsınız işte.. adeta insanları etkisi altına alan bir süper gücü var Arıtay abinin.. Fazla bakmayın kurtuluşunuz çok zor oluyor ben kendimden biliyorum..

Zekicim bana takıl hayatını yaşa..

Yanlız bu yapılanlar ticari kamyonet otomobil ayırımı gözetmiyor...

Bugün bi otomobilim olsa ki zamanında vardı benzer zulümleri ona da yaparım..

• Yok abi bu saatten sonra doğan slx'e binerim yinede otomobil olsun çamurdan olsun..

Aslında fena fikir değil.. Bi tane slx alıp motorunuda yükletirim ver yanı yansın Antalya..

• Yansın anasını satayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıvıEkmek

Herkese merhabalar. 2 senedir araç bizdeydi bugün itibariyle modifikasyona başladım ve sizinle paylaşmak isteyip üye oldum aranıza katıldım. Ankara'dan 2010 partner tepee siyah aracımıza tampon altı lip , amerikan park , app plaka ve zenon far + sis taktık çokta hoş durdu bence. Paylaşımlara sık sık devam edicem İnşallah herkese hayırlı akşamlar. Fotoğrafın HQ Linki :http://i.hizliresim.com/wMAP3Q.jpg
    Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN
    Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Bu aracın kullanıcısına pm attım ulaşamadım. Sisler için fikirleri olan varmı? Xenon mu yoksa mavi sisi folyo kaplamamı yapmışlar. Yarın araç bakıma girecek sisi değiştirmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceho1903 -- 26 Nisan 2014; 20:59:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ceho1903

quote:

Herkese merhabalar. 2 senedir araç bizdeydi bugün itibariyle modifikasyona başladım ve sizinle paylaşmak isteyip üye oldum aranıza katıldım. Ankara'dan 2010 partner tepee siyah aracımıza tampon altı lip , amerikan park , app plaka ve zenon far + sis taktık çokta hoş durdu bence. Paylaşımlara sık sık devam edicem İnşallah herkese hayırlı akşamlar. Fotoğrafın HQ Linki :http://i.hizliresim.com/wMAP3Q.jpg

Bu aracın kullanıcısına pm attım ulaşamadım. Sisler için fikirleri olan varmı? Xenon mu yoksa mavi sisi folyo kaplamamı yapmışlar. Yarın araç bakıma girecek sisi değiştirmeyi düşünüyorum.

şahsi fikrim sisleri bu modifiye işine hiç bulaştırma neden sisli havalarda beyaz ışık sıfır aydınlatma ile yolda kalıyor...

xenon farlarımla Bolu dağında kaldım apışıp kaldım resmen hiç göstermiyor...

bereket vere sis farlarım orjinal dide durumu kurtardım

yinede karar senin

• quote:

ben uyarmıştım kaçın Arıtay abi geri döndü diye dinlemediniz.. böyle bakar kalırsınız işte.. adeta insanları etkisi altına alan bir süper gücü var Arıtay abinin.. Fazla bakmayın kurtuluşunuz çok zor oluyor ben kendimden biliyorum..

Zekicim aynı frekanstayız

bende bu şelkilde düşünüyorum olayı

bir otomobil olmalı diyorum bende..

• quote:

Orijinalden alıntı: viztay

12 volt elektrik bağlantısı gerekli..beğendiğine sevindim

Bu arada ;

23 nisan ulusal egemenlik bayramı sevincini yaşamamızı sağlayan ulu önder Atatürk’ü, Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve bu uğurda canlarını feda eden şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sağlıklı ve mutlu bir gelecek diliyoruz..

Arıtayım duyarlı mesajın için teşekkürler o gün giremedim konuya yada atladım

duygu ve düşüncelerini yürekten destekliyorum

• quote:

dün sipariş ettiğim ürünlerim geldi ve montajını yaptım..tabi kafamda belli bi beğeni oluşturmuşlardı ve zaten o yüzden sipariş etmiştim..

iyikide etmişim led ışıklı kapı eşikleri muazzam valla...yanlız sağ sol ön olmak üzere 2 adetler..Tez vakitte arka için de 2 adet sipariş edeceğim

arkaya da şöyle bi tuttum çok güzel göründüler..

şimdi susalım ve fotolar konuşsun..

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

Buda arka eşikteki görüntüsü yanlık elk. bağlı değil..

Arıtayım çok havalı olmuş valla

korkuyorum sen satamayacaksın bu aslanı böyle giderse habire bağlanıyorsun

ayrılmak zor gelecek

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Gökhanım senin bi sözün var "hic bir marka yada modelle nikah yapmadik"...
    Yarin satacagimi bilsem bile yine kafamda bişi varsa yaparim..
    Bu arada begendigine sevindim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viztay -- 26 Nisan 2014; 9:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: ceho1903

quote:

şahsi fikrim sisleri bu modifiye işine hiç bulaştırma neden sisli havalarda beyaz ışık sıfır aydınlatma ile yolda kalıyor...

xenon farlarımla Bolu dağında kaldım apışıp kaldım resmen hiç göstermiyor...

bereket vere sis farlarım orjinal dide durumu kurtardım

yinede karar senin

Mesajını şimdi gördüm abi sisler malesef maviye döndü ve boru şeklinde olan yan basamaklar yassı şekilde yenisi takıldı. Yarın fotoğraf gelecek.
    Uzun yola çıkarken sislere dokunmam ampulleri sarı ampule çevirim öyle kurtarabiliriz ancak.

araç bugun 83.660 km de özel servis de bakıma girdi.
    Mazot Filtesi
    Polen Filtresi
    Hava Filtresi
    Yağ Filtresi
    Total 5w40 yağ

Malzemeler 180 TL
    İşçilik 40 TL

Araba arada sırada ABS ışığını yakıyor ve yol bilgsayarında abs sistemi arızalı yazıyordu. Arada sırada yanıp bi süre sonra sönüyordu süreler sabit değil, kafasına göre. Işık yanarken bi tane özel serviste bilgisayara bağlattım Motor rölesi bilmem ne arızası verdi. Beyinle ilgili falan dediler yinede beni araç beyni işlerini yapan bir yere yönlendirdiler oraya gidene kadar ışık sönmüştü. Oradakilerde ışık tekrar yanınca stop etmeden getir bağlayalım bakalım dedi. Stop ettikten sonra hata gidebiliyormus. Abs'nin değerini devre dışında kaldıktan sonra anladım..

Geçtiğimiz çarşambada akü ölmüş artık varta marka 60 amper akü aldım fiyat 140 TL

İlerde Cam rüzgarlığı ve chiptuning düşünüyorum bakalım.
    Bugün bitane lastikci aracımın üzerinde bulunan lastiklerin artık muayeneden geçmediğini söyledi sebebini sorduğumda lastikleri aracına göre sınıflara ayrıldığını söyledi ve dediğine göre sabah 0 lastik alan birisi muayeneden geçemediği için lastikleri geri getirmiş ve 2. el fiyatına almışlar. Ben pek inanmadım bana lastik satmaya çalışıyo gibi geldi.

Herkese hayırlı geceler..

• ceho1903 C kullanıcısına yanıt
    bakım fiyatların çok uygun zira bunun başlıca nedeni 5*30 tam sentetik yağ kullanmaman olsa gerek çünkü 5*30 - 5*40 arasında yerine göre 80-100 tl oynuyor..
    ABS olayını asla ihmal etme inşallah ucuz yoldan atlatırsın..
    Lastik ile detayı ilkez duyuyorum..Aslında araştırmakta fayda var..
  • Merhaba arkadaslar / abiler.

aslana chip taktirmayi dusunuyorum 1.6 136 hp 330 tork sanirim emin degilim ama acaba chipten sonra mevcut fren yeterli olurmu belkide sacma bir sorudur:)

ayrica chip yaptiran varmi yakitta basmazsak azalma goruluyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

Merhaba arkadaslar / abiler.

aslana chip taktirmayi dusunuyorum 1.6 136 hp 330 tork sanirim emin degilim ama acaba chipten sonra mevcut fren yeterli olurmu belkide sacma bir sorudur:)

forumda bursada bi arkadaş yaptırmıştı sanırım 140 hp gibi uygulatmıştı..hatta gökhan bizzat denemişti ve çok memnun kalmıştı..
    fren ile ilgili bi sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum çünkü kullanıcıyı zora sokacak şekilde bi fark yaratmıyor diye biliyorum..
    chip sonrası kullanım da, araç tork anlamında rahatlayacağı için chip öncesi kullanıma sadık kalındığı müddetçe yani sakin kullanımda
    kesinlikle %10 yakıt tasarrufu sağlanır..düşük devirlerde de maksimum torkun keyfini yaşarsın..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

Merhaba arkadaslar / abiler.

forumda bursada bi arkadaş yaptırmıştı sanırım 140 hp gibi uygulatmıştı..hatta gökhan bizzat denemişti ve çok memnun kalmıştı..
    fren ile ilgili bi sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum çünkü kullanıcıyı zora sokacak şekilde bi fark yaratmıyor diye biliyorum..
    chip sonrası kullanım da, araç tork anlamında rahatlayacağı için chip öncesi kullanıma sadık kalındığı müddetçe yani sakin kullanımda
    kesinlikle %10 yakıt tasarrufu sağlanır..düşük devirlerde de maksimum torkun keyfini yaşarsın..

Hocam tsk ederim biraz daha arastirip servisteki tanidiklada gorusup insallah yapacam malum garanti disi kalma olayi var

• abs ışığı yandığı gibi bilgisayara bağlatıcam aracı bakalım inşallah ucuz yoldan atlatırız.
    Bide bu öndeki peugeot amblemini nasıl kırmızı renge çevirebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceho1903 -- 26 Nisan 2014; 21:01:04 >
  • 
Sayfa: önceki 10781079108010811082
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.