Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
27.903
Cevap
97
Favori
1.411.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

cıtroen berlingo multispace 92ps:31.500tl son fiyatıdır
    peugeot tepee premium 90 ps: 30.500tl son fiyat
    şuanki fiyatlar bbunlar kardeşim...

Partner Tepee PREMIUM - 1.6 HDi 90 hp - MANUEL 31.600

kaynak:http://www.peugeot.com.tr/fiyatlar-partner/partner-tepee-737/
  • kardeş ona bakarsan cıtroende 32.500 tl yazıyo ben bayı yetkılıleriyle bire bir konuşup aldıgım fiyatları yazdım. yanı pazarlıklı son fiyatları bunlar. benım yazdıklarım. saygılar.
    quote:

Orijinalden alıntı: iPhone_16

quote:

• eyvallah abi bende dijitalle çekip koyucam bi ara dijital bulabilirsem
    quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Aziz'im sağol varol.farkın çok fazla olmadığını düşünmekteyim bende kullanmamakla beraber yakışıklı çavuşumuz estiriyor valla.bir ara eniştenin profesyonel makinasını kapıp getirirsem çok kalite resimler çekeriz alimAllah..
    quote:

Orijinalden alıntı: azizoto

öncelıkle hayırlı olsun topigin gokhan abi . bendee bayabir 110luk kullandım şehir içinde nerdeyse hiç farkyok ama yokuşta azda olsa bi fark var ama çok ahım şahım degil...

yakışıklı

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN
  • Selam arkadaslar hayırlı cumalar sızden 1 konu hakkında yardım almak ıstıyorumm aracım 110 luk partner benım klıma we km gostergelerımın renklerı kararmaya basladı bu konuyla ılgılı ne yapabılırım :S ? ekran sankı renk dagıtıyo gıbı
  • aküden kaynaklanan bişey diyicem olamaz araban daha yenı 2010 du galiba demi bana göre aküdeee problem vardı. ama gökhan abi seni aydınlatır. FARLAR AÇILINCA IŞILAR AZALIR BUNU BİLİYOSUN DEMI . AMA KESİN AKUDUR PROBLEM
    quote:

Orijinalden alıntı: ELaZiGLiM

Selam arkadaslar hayırlı cumalar sızden 1 konu hakkında yardım almak ıstıyorumm aracım 110 luk partner benım klıma we km gostergelerımın renklerı kararmaya basladı bu konuyla ılgılı ne yapabılırım :S ? ekran sankı renk dagıtıyo gıbı
  • arkadaşlar bizim arabanın arka spoiler(spider) fiyatını bilen varmı. bagaj kapı üstlügü yani
  • merhaba hayırlı cumalar diyelim herkese.
    ekranın ışık seviyesi değil değilmi dediğin şey,eğer oysa açıp kapatabiliyorsun göstergenin ordaki koldan ince uzun siyah olana basmak şeklinde.eğer o değilse olay menüde bir ayarla oynamış olabilirmisin diyeceğim,yada hiç karıştırma götür servise nerde neyin yanlış gittiğini sana söylesinler.garantili araba çünkü.
    böyle bir durum başıma gelmediği için tecrübe sahibi değilim açıkcası,şimdiden geçmiş olsun.problem çözüldüğünde bizi de haberdar edersen seviniriz sebebi neymiş..
    quote:

Selam arkadaslar hayırlı cumalar sızden 1 konu hakkında yardım almak ıstıyorumm aracım 110 luk partner benım klıma we km gostergelerımın renklerı kararmaya basladı bu konuyla ılgılı ne yapabılırım :S ? ekran sankı renk dagıtıyo gıbı

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

• Aziz im merhaba bu tip aksesuarlar satan bir dükkana yolum düştü geçende,seyrantepe oto sanayide ama yan basamak kromaj ve aklına gelen herşey vardı,çavuşu şekil yapacaksın herhalde..
    quote:

arkadaşlar bizim arabanın arka spoiler(spider) fiyatını bilen varmı. bagaj kapı üstlügü yani
  • Aziz im son diyorlar fakat öyle indirimler yapıyorlarki sorma Selçuk tu galiba bizden 3-4 bin lira arası aksesuar almıştı,aynı fiyata satış politikası hepsi.
    quote:

kardeş ona bakarsan cıtroende 32.500 tl yazıyo ben bayı yetkılıleriyle bire bir konuşup aldıgım fiyatları yazdım. yanı pazarlıklı son fiyatları bunlar. benım yazdıklarım. saygılar.
    quote:

quote:

• galiba gunesten renkte dagılma yapıyo arac tam olarak sorun bu galıba ama kotu 1 gorruntu olusturuyor gokhan bey hıc guzel degıl acıkcası bırde bu kararmalar sızce garantı kapsamındamıdır ayrıca arac 2010 aziz bey
  • abiler hepinize iyi akşamlar
    Önemli Bir Uyarım Olacak Sizlere: aracları ilk aldıgımızda üzerlerinde kartel koruma yok bunu muhakkak taktırın serviste bunu takmak zorundalar bugun bir teke lokar kapagından geçerken kapak kalkmış ve kartel delmiş cok uzldum adama 2 hafta olmuş aracı alalı abiler aklın ızda olsun suanki araç sahipleri belki sizlerinde kartel koruması olmaya biliri burası turkiye ve yol sartları malum hepimizin basına gelebilir Allah Korusun
    gokhan abiccim hani bizim diger topik ilk sayfada kimin ne aracı var nereden diye bir tanıtımımız vardı ya onu burayada koysak nasıl olur hem yeni gelen abilerimizde kendilerini tanıtır ve kim kimdi isimler unutulmaz
    aziz abi resim on numara cıkmıs tam onden yerden cekersen bir resim cok farklı cıkıyor
    gokhan abi cila hala parıl parıl parlıyor
    birde spoiler her renge gore nasıl bulacagız yada boyanıyormu bu bende dusunuyorum ancak sakaryada bulamadım
  • gökhanım boya korumayı sen kendinmi yapıyorsun? yoksa yaptırıyormusun?
  • quote:

galiba gunesten renkte dagılma yapıyo arac tam olarak sorun bu galıba ama kotu 1 gorruntu olusturuyor gokhan bey hıc guzel degıl acıkcası bırde bu kararmalar sızce garantı kapsamındamıdır ayrıca arac 2010 aziz bey

nasıl renkte dağılma oluyor?
  • S.A beyler.Yeni topiğin hayırlı olsun Gökhan. Belki bu sorudan bıkmışsındır ama neden yeni topik açma gereğini duydun?
    Gökhan'ım bu resim sana gelsin Ordu'da köyde çektiğim aslan
    resim aslında daha net ama biliyorsunuzki bu sitede 400 kb boyut sınırı var.

• Araç ilk alındığında plastik karter koruma takıyorlar.
    Siz onu metal karter korumayla değiştirin.Bu sene bizim köyde 3 arabanın(jetta-kango-doblo) karteri delindi.Jettada metal karter koruyucu vardı ama araba alçak olduğu için karter delindi.Doblo ve kangoda plastik karter koruyucu vardı o yüzden delindi.
    Kısacası METAL KARTER KORUYUCU TAKTIRIN !
    quote:

Orijinalden alıntı: eypskry

Önemli Bir Uyarım Olacak Sizlere: aracları ilk aldıgımızda üzerlerinde kartel koruma yok bunu muhakkak taktırın serviste bunu takmak zorundalar bugun bir teke lokar kapagından geçerken kapak kalkmış ve kartel delmiş cok uzldum adama 2 hafta olmuş aracı alalı abiler aklın ızda olsun suanki araç sahipleri belki sizlerinde kartel koruması olmaya biliri burası turkiye ve yol sartları malum hepimizin basına gelebilir Allah Korusun
    gokhan abiccim hani bizim diger topik ilk sayfada kimin ne aracı var nereden diye bir tanıtımımız vardı ya onu burayada koysak nasıl olur hem yeni gelen abilerimizde kendilerini tanıtır ve kim kimdi isimler unutulmaz

• ya abi bi istiyorum birde istemıyorum çogu kişi böyle sade güzel diyo bazılarıda tak güzel olur diyo kararsızım hadi hayırlısı bakalım
    quote:

Aziz im merhaba bu tip aksesuarlar satan bir dükkana yolum düştü geçende,seyrantepe oto sanayide ama yan basamak kromaj ve aklına gelen herşey vardı,çavuşu şekil yapacaksın herhalde..
    quote:

arkadaşlar bizim arabanın arka spoiler(spider) fiyatını bilen varmı. bagaj kapı üstlügü yani

• abi benim öz amcam aldı berlingo 92 ps multispace 30.750tl ye oda hiçbiryerde bayramdan önce bulamadık trabzondan aldık. tepee 90ps premium 29.750 tl son fiyat bu iki aracıda bu fiyattan daha uygun türkiye il sınırlarında yok .

Aziz im son diyorlar fakat öyle indirimler yapıyorlarki sorma Selçuk tu galiba bizden 3-4 bin lira arası aksesuar almıştı,aynı fiyata satış politikası hepsi.

kardeş ona bakarsan cıtroende 32.500 tl yazıyo ben bayı yetkılıleriyle bire bir konuşup aldıgım fiyatları yazdım. yanı pazarlıklı son fiyatları bunlar. benım yazdıklarım. saygılar.

• aslan çok süper çıkmış kardeş resimlerin devamını beklıyoruz.
    quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

S.A beyler.Yeni topiğin hayırlı olsun Gökhan. Belki bu sorudan bıkmışsındır ama neden yeni topik açma gereğini duydun?

• Aziz im manzara ayrı bir güzel aslan bir ayrı güzel ne söylenebilir,ah Turan abi ah hoşgeldin aramıza tekrar yediğin içtiğin senin olsun.gördüklerini anlat bakalım.Aziz im sana katılıyorum devamını bekliyorum.
    quote:

aslan çok süper çıkmış kardeş resimlerin devamını beklıyoruz.
    quote:

S.A beyler.Yeni topiğin hayırlı olsun Gökhan. Belki bu sorudan bıkmışsındır ama neden yeni topik açma gereğini duydun?

• Aziz im az önce eniştenin isminden giriş yapmışız bendim yani bir yanlışlık yok yani..
    quote:

aslan çok süper çıkmış kardeş resimlerin devamını beklıyoruz.
    quote:

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.