Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.903
Cevap
97
Favori
1.411.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: parsarslan

Ben zaten navigasyon konusuna cevap yazdım, benim alacağım araçta navigasyon yok, gri metalik,esp, bluetooth,trafik sigorta dahil 43500.

Sigorta ücreti ne kadar çıkardılar @parsarslan hocam size?
  • quote:

Orijinalden alıntı: owermars

quote:

Orijinalden alıntı: viztay

quote:

arkadaslar merhaba.. bugün peugeot bayii'ne uğrama şansım oldu.. Kısa süreli bir kampanya yapmışlar dediklerine göre, şuan için zenith modeli emniyet paketi, metalik renk, park paketi dahil 43.500 fiyat verdiler. Sizce fiyat nasıldır??

Şu ana kadar duyduğum en iyi fiyat.Biraz da çirkeflik yapılırsa daha iyi fiyat alınabilir

hocam 43.800 dediler 43.500'e helalleştik meşekahve rengi hosuma gitmişti katalogdaki sizce bu renk güzel mi?? Zaten başka bi renk yok zenith olarak.. Bi de bu metalik renk ve emniyet pakedi normalde opsiyon ama bu aracın üzerinde var normal fiyatı 46000 TL dediler.. Sizce bu verilen bilgiler doğru mu?? Ayrıca sadece navigasyon yokmus bu araçta diğer partnerde gördüğünüz hangi özellik varsa hepsi var sadece navigasyon yok dediler.. Sizde kullanıcılar olarak verilen özelliklere göre fiyatı nasıl bulduğunuzu söylerseniz yarın işlemleri başlatacağım

Şimdiden teşekkürler

Anladığım kadarı ile sizle ellerinde mevcut olan aracı pazarlık konusu etmişler ve bu aracın da rengi meşe kahve.Fiyat bence uygun fakat benim naçizane renk fikrim kesinlikle beyaz yada gümüş gri yönünde.
    ama ellerinde bahsettiğim renkler yoksa yada onlarla bu pazarlığa yanaşmıyorlarsa gerisi size kalmış ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive man

Bugün garantiden ön iki amortisör ve amortisör takozları değişti. Ön takımdan gelen ses ve sertlik gitti. Umarım tekrar olmaz.

Dün ve bugün abs ve esp ışıkları yandı ekranda abs arızalı, esp-asr arızalı uyarısı belirdi. Zaten amortisör değişimi için servise gidecektim denk geldi. Bilgisayara bağlandı ve arızaları gösterdi. Sağ arka lastikte adını hatırlayamadığım bir parça arızalıymış. Sipariş verdiler bir kaç güne değişir.

Aracın arıza tespitini yapıp beni uyarması ve sistemin sorunsuz çalışması beni sevindirdi.

Arkadaşlar araçlarımız ufak tefek arızaları hariç gerçekten de binek araç konforunda, hatta fazlası var ( emsal fiyattaki araçlardan donanım olarak )

Bu arada benim aslanım siyah renk, tamam tozlanınca göstermiyor ama yıkanınca çok asil duruyor. Özellikle beyaz ledler siyah araçta çok ama çok farklı duruyor.
    SAYGILAR...

Zamanında o amörtisörler değişimi için kıçımızı yırttık fakat nasip size imiş artık.Belkide hep aynı şikayetlerden ve müşteri menuniyeti söz konusu olduğundan artık amörtisörler sadece
    kafaları değil her ikisi de değiştiriliyor.Vakti zamanında benim sadece kafa değişmişti.Bu arada siyahı seven bikaç kişiden biriyiz..
  • 600TL
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaslar merhaba.. bugün peugeot bayii'ne uğrama şansım oldu.. Kısa süreli bir kampanya yapmışlar dediklerine göre, şuan için zenith modeli emniyet paketi, metalik renk, park paketi dahil 43.500 fiyat verdiler. Sizce fiyat nasıldır??

Şu ana kadar duyduğum en iyi fiyat.Biraz da çirkeflik yapılırsa daha iyi fiyat alınabilir

hocam 43.800 dediler 43.500'e helalleştik meşekahve rengi hosuma gitmişti katalogdaki sizce bu renk güzel mi?? Zaten başka bi renk yok zenith olarak.. Bi de bu metalik renk ve emniyet pakedi normalde opsiyon ama bu aracın üzerinde var normal fiyatı 46000 TL dediler.. Sizce bu verilen bilgiler doğru mu?? Ayrıca sadece navigasyon yokmus bu araçta diğer partnerde gördüğünüz hangi özellik varsa hepsi var sadece navigasyon yok dediler.. Sizde kullanıcılar olarak verilen özelliklere göre fiyatı nasıl bulduğunuzu söylerseniz yarın işlemleri başlatacağım

Şimdiden teşekkürler

Anladığım kadarı ile sizle ellerinde mevcut olan aracı pazarlık konusu etmişler ve bu aracın da rengi meşe kahve.Fiyat bence uygun fakat benim naçizane renk fikrim kesinlikle beyaz yada gümüş gri yönünde.
    ama ellerinde bahsettiğim renkler yoksa yada onlarla bu pazarlığa yanaşmıyorlarsa gerisi size kalmış ..

Yok diğer renkler 1 ay içerisinde gelecek dediler.. Şuanda da bekleme imkanım yok 1 ay kadar.. Ve benim de hoşuma gidiyor meşekahve Yarın başlatalım işlemleri.. sizin deyiminizle alalım aslanımızı
  • quote:

600TL

Bana 450 TL çıkardılar sigorta bedelini.. Bence sigortayı araştırın.. Onun yerine park paketini satın alın derim.
  • Sipariş kağıdına 600tl olarak yazdı, telefonla bilgi alıp, ki benim 5 yıldır şahsıma arabam var,hiç kazam yok, ama büyükşehir farkı olabilir.
  • yaşadığınız şehirle ilgili olacağını sanmıyorum ben bursa'da yaşıyorum.. 2-3 sigorta şirketinin fiyatını sundular benim için en yüksek 650 TL idi.. fark ediyo fiyatlar o yüzden araştırın dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

600TL

Bana 450 TL çıkardılar sigorta bedelini.. Bence sigortayı araştırın.. Onun yerine park paketini satın alın derim.

neymiş ya bu 450 - 600 yuh bee..Daha yeni yaptırdım 210 tl. artı olarak sizinki daha yeni model olduğu için kaza risk oranı eskiye nazaran az olduğundan daha az prim ödemeniz gerekmez mi?
  • quote:

quote:

quote:

600TL

neymiş ya bu 450 - 600 yuh bee..Daha yeni yaptırdım 210 tl. artı olarak sizinki daha yeni model olduğu için kaza risk oranı eskiye nazaran az olduğundan daha az prim ödemeniz gerekmez mi?

hocam sistem değişmiş bundan sonrakinde muhtemelen sizinkide yükselir haberiniz olsun.. Bende 2012 model kangoyu alırken 200 TL vermiştim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

600TL

hocam sistem değişmiş bundan sonrakinde muhtemelen sizinkide yükselir haberiniz olsun.. Bende 2012 model kangoyu alırken 200 TL vermiştim.

ben kosko için değiştiğini zannediyordum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

600TL

ben kosko için değiştiğini zannediyordum

tam detaylı bir şekilde bende bilmiyorum ama yetkilinin söylediği sistemler değişti onun haricinde pek bi bilgi vermedi yarın tekrar gideceğim bakalım işlemler için tekrar sorarım sigorta mevzusunu

• bende yarın bi sorayım bakalım sigorta için durum neymiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Es777

İşte Aslanım...

ALLAH kaza bela vermesin
  • 52 az 078 ;)
  • quote:

Agalar bugün itibari ile kapı altı led aslan logoları da tamamdır..Resim ve video ekliyorum

Fotolar

Video

Eylemlerimiz devam edecek...

bunu alıntılamak istedim kusuruma bakmayın arkadaşlar :) gercekten çok hoş olmus..Ellerine sağlık.. Aracı bi kaç güne teslim alacağız inşallah o zaman işime yarayabilir ve Arıtay hocam sizi rahatsız edebilirim o gün konuyla ilgili sakıncası yoksa tabi

• ne sakıncası dostum canının istediği zaman ara sor.Bizde "NO" kapris..
  • quote:

ne sakıncası dostum canının istediği zaman ara sor.Bizde "NO" kapris..

çok teşekkürler :) nereden temin edebiliriz peki ürünü?
  • quote:

arkadaşlar cümleten merhaba

fiyat güzel bence.

ama biraz daha birşeyler almaya çalışın paspas takımı

indirim sigorta veya kasko gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre5278

52 az 078 ;)

Vay yakışır hemşehrime..
  • 
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.