Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.903
Cevap
97
Favori
1.411.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exclusive man

Arkadaşlar benim partner 2013 model zenith 115 lik, daha 900 km de. 25 gün önce aldım.

Yaklaşık bir hafta önce ön takımdan gelen bir ses dikkatimi çekti. Genellikle düşük hızlarda küçük bir kasisten yada kalın yol çizgisinden geçerken Sanki lastiğe bir çivi girmiş ve janta vuruyormuş gibi bir ses bu. Metal sesimi lastik sesimi anlamak zor. Samsun da yaşıyorum ve dün servise gittim, bir iki vidayı sıkıp gönderdiler. Ancak ses kesilmedi ve bugün tekrar servise gittim, bu sesin lastik sesi ve normal olduğunu söylediler (ayrıca araç kamyonet olduğu için daha fazla hissettiriyor falan dediler). Ancak bir hafta öncesine kadar böyle bir ses dikkatimi çekmedi.

Acaba böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Özel servise gitmelimiyim? (En azından sorun varsa tespit ettirir ve ona göre kendi servisine götürürüm)

aynı tıkırtılar bendede vardı ön iki amortisörü değiştirdiler düzeldi..sesleri fazla kafanıza takımamanızı öneririm en sonunda normal deyip geçiştiriyorlar...
  • quote:

Arkadaşlar benim partner 2013 model zenith 115 lik, daha 900 km de. 25 gün önce aldım.

Yaklaşık bir hafta önce ön takımdan gelen bir ses dikkatimi çekti. Genellikle düşük hızlarda küçük bir kasisten yada kalın yol çizgisinden geçerken Sanki lastiğe bir çivi girmiş ve janta vuruyormuş gibi bir ses bu. Metal sesimi lastik sesimi anlamak zor. Samsun da yaşıyorum ve dün servise gittim, bir iki vidayı sıkıp gönderdiler. Ancak ses kesilmedi ve bugün tekrar servise gittim, bu sesin lastik sesi ve normal olduğunu söylediler (ayrıca araç kamyonet olduğu için daha fazla hissettiriyor falan dediler). Ancak bir hafta öncesine kadar böyle bir ses dikkatimi çekmedi.

Acaba böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu? Özel servise gitmelimiyim? (En azından sorun varsa tespit ettirir ve ona göre kendi servisine götürürüm)

ön amortisörlerden geliyor genelde tıkırtılar...
  • quote:

şöyleki ön takım sesleri için z rot rot kolu rot mili ve rot başı değişimi ile kesin çözüm alan arkadaşlarımız mevcut

bunların değişmesini söyleyin garantiden.

detaylı açıklamalar bir kaç sayfa öncesinde tüm parça birimleriyle mevcut.
  • RESİM EKLEMEYİ BİR ÖĞRENSEM BİR TÜRLÜ ÖĞRENEMEDİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemanx

31 ARALIK 2009 BAŞLAYAN TEPEE MECARAM BUGÜN İTİBARİ İLE SON BULMUŞTUR.

E-HDI 112 HP PREMIUM PACK 5008 ALDIM.

hayırlı olsun, kazasız sorunsuz binin inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: viztay

quote:

hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin, 5008 izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan6778

quote:

quote:

hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin, 5008 izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

şu an için on numara diyebilirim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

araç sıfır mı ikinci el mi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

özkan abi yakışır sanada 5008
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ARAÇ 15000 KM İLK BAKIMI DAHA YENİ YAPILACAK. 2012 E-HDI PREMIUM PACK. İKİNCİ EL AZ KALSIN BİR HAFTA ÖNCE ERZURUM BAYİSİNDEN BEN BEYAZ RENK İSTEMEME RAĞMEN ELLERİNDE KÖPEK BALIĞI GRİ VARDI 74000 ALACAKTIM BENİM İSTEDİĞİM RENK BEYAZ DI ONU DA SIFIR AYARINDA BULDUM 15000 TL KAR ETTİM.
  • Partnerin opsiyon listesine navigasyon eklenmis. Hic navigasyonlu arac alan var mi acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoandcemo

Partnerin opsiyon listesine navigasyon eklenmis. Hic navigasyonlu arac alan var mi acaba

henüz öyle biri yok

sanırım 2 binliralık bir paket bu

alan kişi düşünecektir öncelikle.
  • Arkadaşlar trafik sigostasını yaptırdım 220 lira tuttu

bilgilerimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: askvesen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-peugeot-2013-partner-tepee-navigasyonlu-ariner-119571733/detay

orjinal navigasyonlu tepee

yanlız navigasyonda yakışmış aslana
  • evet te sanki görüş alanını kesiyo gibi geldi bana
  • Arkadaşlar benim aracın ön takımdan gelen sese normal deyip geçiştiren Samsun Peugeot servisi nihayet ön iki amortisörü değiştirmeye karar verdi. Sipariş vermişler gelecekmiş. İki amortisörü elinde bulundurmayan bir servis düşünün, hatta ana bayide olmayabilirmiş, fransadan gelmesi beklenebilirmiş.

İşe bakın...

Çok pişmanım citroen berlingo almadığıma, dağa önce 2011 modeline bindim ve ardından c4 e, servisinden çok memnun kalmıştım.

Peugeot Samsun servisi çok ama çok tecrübesiz ve ilgisiz, bunu size hissettiriyorlar. Ancak araca denecek söz yok harika, benimki şansızlık daha 900 km de ön amortisörler arızalı çıktı, yolda kasislerde tak tuk vuruyor.
  • Arkadaşlar, araçta aux girişi var, samsung note 2 nin müzik çalar sesini kulaklık çıkışından aux girişini kullanarak araç hoparlörlerine aktarabilirmiyim? Bunun için hangi kabloya ihtiyacım var?
  • quote:

Arkadaşlar, araçta aux girişi var, samsung note 2 nin müzik çalar sesini kulaklık çıkışından aux girişini kullanarak araç hoparlörlerine aktarabilirmiyim? Bunun için hangi kabloya ihtiyacım var?

bir tarafında 2 tane tos fiş diğer tarafta tek erkek jak olucak.hazır satılıyor piyasada 5-15 Tl arası değişir kalitesine göre
  • quote:

Arkadaşlar benim aracın ön takımdan gelen sese normal deyip geçiştiren Samsun Peugeot servisi nihayet ön iki amortisörü değiştirmeye karar verdi. Sipariş vermişler gelecekmiş. İki amortisörü elinde bulundurmayan bir servis düşünün, hatta ana bayide olmayabilirmiş, fransadan gelmesi beklenebilirmiş.

İşe bakın...

Çok pişmanım citroen berlingo almadığıma, dağa önce 2011 modeline bindim ve ardından c4 e, servisinden çok memnun kalmıştım.

Peugeot Samsun servisi çok ama çok tecrübesiz ve ilgisiz, bunu size hissettiriyorlar. Ancak araca denecek söz yok harika, benimki şansızlık daha 900 km de ön amortisörler arızalı çıktı, yolda kasislerde tak tuk vuruyor.

O ses amortisörlerden yapıyor gaz basıncının düşmesinden hatta aracınızda sabah ilk kullanmada o sesler gelmez ilerleye ilerleye ses başlar ve artar.

Servisten servise değişiyor demek geçen 2 hafta olucak benimde değişti garantiden amortisör ellerinde mevcuttu.Parça beklemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer murat -- 27 Mart 2013; 23:41:28 >
  • 
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.