Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.911
Cevap
96
Favori
1.413.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracınız çok güzel, güle güle kazasız belasız kullanmanızı dilerim, aletin 110 hpliğini kullandım çok seri ve güzel bir araç

arkadaş caddy demiş o da çok iyi araçtır, çok seri bir araç ve doğruya doğru eğer otomatik vites düşünülüyorsa dsg şu an için rakipsiz amma velakin caddylerde yaşanan baskı balata problemine hiçbir çözüm bulunamadı ve kasası eskidi -tepee ye oranla eski teknolojili..

ve şöyle de birşey var bu şahsi görüşümdür; allahın belası dimdik bir yokuşta DSG li bir araçta olmaktansa baskı balatası bitik bir düzvites araçta olmayı bin defa tercih ederim naap et gene kaçırıyor üstelik yapabileceğin bişey yok, araba da güçlüyse vay haline patinaj hak getire

• on cıtayı boyamı bi arkadaşımız bence güzel güzel olmuş

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN
  • Arkadadaşlar hepinize cümleten merhaba, gecenin bu saatinde özlemişim bilgisayar başında forumda gezinmeyi, malum sel bizim bandırmayıda çok fena etkiledi, yollar evler dükkanlar arabalar sele boğuldu, benim evimin 300 metre ilersinde müstakil bahçeli evlerin hepsi sel aldı, şu an bütün eşyaları dışarıda kurumakta, ama bir çoğuda kullanılmaz hale geldi. İnsanlar bayram üstü böyle sorularla uğraşıyorlar, şehir içi beter oldu kaldırımlar söküldü taşlar parke olanlar hep söküldü gitti.. Benim evime 500 metre ileride ford bayii var, orası selden en fazla etkilenen yerlerden biri oldu, sergilenen sıfır km ford araçların hepsi su içinde kaldı göreceksiniz içim acıdı... Ve o 40-50 bin tl'lik araçları bayii 15 bin tl'ye sattı... Düşünebiliyormusunuz ne şans sayılır alan için. hadi olsun 5 bin tl'lik masraf... Zaten satın alanların çoğu sanayide oto ustası, adamlar ellerini ovuşturmakla meşgul 2-3 ay içinde 10-20 bin tl kar edecekler. Gökhanım bi an elimde nakitim olsaydı diye hayıflandım:) mondeolar her zaman hoşuma gitmiştir, 55 binlik araç 17000 tl'ye satıldı.. Ahhh para olcaktı tık alıcaktım.. Bu arada selden dolayı benim evimde adsl 1 hafta bozuk kaldı. anca bugüne halledildi, telekom pazar günü bile çalışıyormuş şaşırdım:) forumda koyu bir muhabbet almış götürmüş başını...:)

• eypskry arkadaş bu koyduğun tepee resmi gerçekten güzel özellikle çıtanın boyanması yakışmış on numara olmuş
  • Bu arada selin olduğu gün yardım paketleri dağıtmak için hanımın köyüne gittik manyasa, bandırmadan zor çıktım aslanla, her taraf kapalı arabalrın boyunu geçen su seviyeleri mevcuttu, ana yolda giderken yarı bele kadar su olan yerlerden geçtim maşallah bizim aslan tık demedi geçtik gittik, yolda bir sürü araba kalmış, sudan dolayı connetcler, kangoolar partnerler, hele bi 71 model reno 12 vardı, maşallah suya banamsın demedi geçti gitti:) Gökhanım sizde falan bir hasar yok dimi?
  • Mehmedim bizde bir hasar yok çok şükür,bizimki yatıyor kapalı garajında keyfi kıyak valla..büyük geçmiş olsun nasıl yapılır bilemiyorum Allah kimseye yaşatmasın içini göremediğin bir su birikintisine girmek ne kadar tehlikeli ve riskli helal olsun,böyle bir ayda hayırların en büyüğünü işlemişsin bence Allah kabul etsin..
    quote:

Orijinalden alıntı: darkboys

Bu arada selin olduğu gün yardım paketleri dağıtmak için hanımın köyüne gittik manyasa, bandırmadan zor çıktım aslanla, her taraf kapalı arabalrın boyunu geçen su seviyeleri mevcuttu, ana yolda giderken yarı bele kadar su olan yerlerden geçtim maşallah bizim aslan tık demedi geçtik gittik, yolda bir sürü araba kalmış, sudan dolayı connetcler, kangoolar partnerler, hele bi 71 model reno 12 vardı, maşallah suya banamsın demedi geçti gitti:) Gökhanım sizde falan bir hasar yok dimi?

• Mehmedim geçmiş olsun öncelikle,canını kurtarmışsınya önemli olan o bence
    ha olsa böyle bir imkan değerlendirilir diyeceğim ama ağlayanın malından hayır gelmez kanatindeyim iyi bir fırsat gibi gözüksede.canına ve malına bir zarar gelmemesi beni çok sevindirdi açıkcası
    quote:

Orijinalden alıntı: darkboys

Arkadadaşlar hepinize cümleten merhaba, gecenin bu saatinde özlemişim bilgisayar başında forumda gezinmeyi, malum sel bizim bandırmayıda çok fena etkiledi, yollar evler dükkanlar arabalar sele boğuldu, benim evimin 300 metre ilersinde müstakil bahçeli evlerin hepsi sel aldı, şu an bütün eşyaları dışarıda kurumakta, ama bir çoğuda kullanılmaz hale geldi. İnsanlar bayram üstü böyle sorularla uğraşıyorlar, şehir içi beter oldu kaldırımlar söküldü taşlar parke olanlar hep söküldü gitti.. Benim evime 500 metre ileride ford bayii var, orası selden en fazla etkilenen yerlerden biri oldu, sergilenen sıfır km ford araçların hepsi su içinde kaldı göreceksiniz içim acıdı... Ve o 40-50 bin tl'lik araçları bayii 15 bin tl'ye sattı... Düşünebiliyormusunuz ne şans sayılır alan için. hadi olsun 5 bin tl'lik masraf... Zaten satın alanların çoğu sanayide oto ustası, adamlar ellerini ovuşturmakla meşgul 2-3 ay içinde 10-20 bin tl kar edecekler. Gökhanım bi an elimde nakitim olsaydı diye hayıflandım:) mondeolar her zaman hoşuma gitmiştir, 55 binlik araç 17000 tl'ye satıldı.. Ahhh para olcaktı tık alıcaktım.. Bu arada selden dolayı benim evimde adsl 1 hafta bozuk kaldı. anca bugüne halledildi, telekom pazar günü bile çalışıyormuş şaşırdım:) forumda koyu bir muhabbet almış götürmüş başını...:)

• hARİKA BİR RENK BENDE ÇOK BEGENİYORUM
    quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

arkadaşlar favori 2.rengim ve çok güzel bir teması olan bu araç da görsel hatlarıyla çok hoşuma gidiyor renklerin dağılımı bence hoş olmuş her ton kararında ve abartı yok tam bir avrupalı görüntü çiziyor,ne logo iptali var nede tavanbarı gövde rengine boyalı bilmem bana katılırmısınız..

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN

• BERLİNGOYA BENZEMİŞ AMA BENCE ALT ÇITA KROM RENGİ KALSA DAHA İYİ OLURDU
    quote:

Orijinalden alıntı: eypskry

on cıtayı boyamı bi arkadaşımız bence güzel güzel olmuş

• sağol gökhanım teşekkür ederim, allahtan bizlerde hiç bir hasar yoktu, zaten sel sularının içinden geçip gittik aslanla, zaten kapalı garajımda mevcut olduğuna rahat rahat yattım uyudum.. bugün arabayı en ince detayına kadar temizlicem çok kirlenmiş. ...
  • Aziz im sana katılıyorum orjinal krom hali daha güzel dururdu,yada aracın tüm materyalerini araç rengine boyamakta düşünülebilir buna yan siyah çitalar da dahil,böyle yarım kalmış gibi ama hoş bir renk değilmi.
    quote:

Orijinalden alıntı: azizoto

BERLİNGOYA BENZEMİŞ AMA BENCE ALT ÇITA KROM RENGİ KALSA DAHA İYİ OLURDU
    quote:

• Eyüp sanki orjinal rengiymiş gibi olmuş renk tonundan dolayı ama değilmi.
    quote:

• ağlayanın malı sayılmaz be gökhanım, sonuçta sel basmış, adamda zaten araçlar sigortalı hem fabrikanın malını satıyor:) hem sigortadan parayı alıyo hemde araçları satılıyo çifte kar sayılır bence
  • abi bence aracı berbat etmiş atmış ortaya hiçbirşey orjinalinin yerini vermez şu tavan barlarına bak yan kapı koruma bantlarına bak boyuyosan hepsini boya one biyerini boyuyo biyerini boyamıyo tambi rezalet. bence berlingoya benzetmek istemiş olmamış bi şu resimlere basksana kocaman bi fark var abi

Aziz im sana katılıyorum orjinal krom hali daha güzel dururdu,yada aracın tüm materyalerini araç rengine boyamakta düşünülebilir buna yan siyah çitalar da dahil,böyle yarım kalmış gibi ama hoş bir renk değilmi.

• HAFTA SONU YAKIŞIKLIYA TEKER PAÇALIGI VE CAM RÜZGARLIGI VE SPİDER İÇİN TÜM AKSESUARCILARI GEZDİM YOK HERKEZ DİYO BU ARABA YENI ARABA KİMİSİ DAHA ÇIKMADI DİYO KİMİSİ SİPARİŞ EDLİM BAYRAMDAN SONRA FİLAN HİÇBİR YERDE YOK YA.

• Mehmet abi sağolasın çok teşekkür ederim bu konudaki önderim ve ve bana çığır açan biri olarak sizi görmekteyim. olaya bağlılığınız kendinizi adadığınız olayın bütünlüğü gerçekten bir aşk olayı karşılıksız(ütopik) başka türlüde olmaz zaten aynı şevk ve aşkı ve heyecanı kaybetmemeniz dileklerimle..
    quote:

Orijinalden alıntı: Lukunku

quote:

nöbetçi aslan gibi hissettim kendi mi emi pegueotu arayıp bana maaş ve sosyal güvence sağlamasını rica edeceğim e kolay değil burda tercüman oluyoruz bu araç hakkındaki herşey için ve sohbet dostluk ve arkadaşlık ta cabası tabi herkesi beklerim..

Allah aşkınızı, şevkinizi bozmasın, şevkiniz kırılmasın...

• Taner selam aracı aldığım ilk gün evin önüne çektim komşumuz var muhabbetimiz iyi sen ne yaptın bu araç sil sil bitmez dedi.sonra bir arkadaşımız daha var abimaşallah bu aracı kem gözlerden korumak için görünen noktalara nazar boncuğu tak dedi bende öne ve arkaya iki adet boncul taktım yarın bunu resimlerle paylaŞAYIM ADINI KOYALIM AYRICA YARIN DETAYLI İNCELEME FOTOLARIDA EKLEYELİM FORUM BİRAZ ŞENLENSİN Azize cevap hakkı doğsun.ayrıca iltifatlar için sağol herhalde bizim aslan bu konunun en keyfe keder aracıdır haftanın altı günü yat bir gün gezinti sonra bir güzel yıkan tekrar kapalı garaj gel keyfim keder..vallahi benden araç alan yaşadı.aslan yağmur görmedi desem.. yok yok Karadenizde bol bol gördü doğruya..
    quote:

Orijinalden alıntı: caddydsg

gökhan abi nazar boncuğu astın mı bak, siyah almayanlar bu senin fotoları gördükçe iç çekiyolar, maazAllah

kazasız belasız kullan abi, incelemeler için çok teşekkürler

selametle

• Soylukan
    merhaba öncelikle hoş geldin yaptığın sürüş sonrası aracın performans değerlerinin seni tatmin etmesi çok güzel bence özellikle otomobil konforu mukayese edildiğinde bu daha da öne çıkıyor.açıkcası bu bizi çok mutlu etti.
    bu araçla Peugeot un kendini aştığını ve çitayı çok yükseltttiğini biliyoruz,ilk test tecrübemden biliyorum daha önceki aracı da kullanmıştım partner 1.9 iyiydi fakat o kadar değil.ama bu araç çok faklı olmuş gerçekten vay be dedim ve tüm önyargılarım değişti desem,bu aracı almaya karar vermiştim.üstelik donanım farkı ve görsel anlamdaki yeni yüzü gerçekten çok hoş bir araç,işyeri arkadaşlarım aracı gördüğünde vay be jeep gibi işte bu,bu araç gerçekten çok güzel miş gibi kelimeler kullanmışlardı,kullanıcı adına yapılmış çok güzel hareketler bunlar diyorum.Caddy ye gelirsek o da bu sınıfın lider araçlarından hala eski yüzüyle tahtını korumaya çalışıyor performans olarakta çok harika diye biliyorum,yüzü yenilenirse tutana aşk olsun 6 ileri dsg çok farklı bir mefdum..biraz fiyatı malum yine duygusal.kronik sorunları var malesef bazı arkadaşlarım var hiç bu sorunları yaşamamışlar bu ilginç.

• Aziz im maşallah Allah kazasız belasız sürmek nasip eylesin bu resimlere baktıkça benim emektar temprayı hatırladım şimdi onunda rengi kristal mavi metalik idi ve fırın boyası yepyeniydi keyfe keder bir boya yani üstü güneş yanığıydı okadar,renk farkı oldu diye komple boyatmıştık satarken bir tuhaf olmuştum şimdi yazarkende içim burkul du desem 5 yıllık bir beraberliğimiz vardı ve benim çok kahrımı çekmişti.güzel araçtı çok keyif ve konfor alarak sürdüğüm makinelerden bir tanesiydi ey gidi günler..
    quote:

Orijinalden alıntı: azizoto

HAFTA SONU YAKIŞIKLIYA TEKER PAÇALIGI VE CAM RÜZGARLIGI VE SPİDER İÇİN TÜM AKSESUARCILARI GEZDİM YOK HERKEZ DİYO BU ARABA YENI ARABA KİMİSİ DAHA ÇIKMADI DİYO KİMİSİ SİPARİŞ EDLİM BAYRAMDAN SONRA FİLAN HİÇBİR YERDE YOK YA.

• quote:

Mehmet abi sağolasın çok teşekkür ederim bu konudaki önderim ve ve bana çığır açan biri olarak sizi görmekteyim. olaya bağlılığınız kendinizi adadığınız olayın bütünlüğü gerçekten bir aşk olayı karşılıksız(ütopik) başka türlüde olmaz zaten aynı şevk ve aşkı ve heyecanı kaybetmemeniz dileklerimle..
    quote:

Orijinalden alıntı: Lukunku

quote:

nöbetçi aslan gibi hissettim kendi mi emi pegueotu arayıp bana maaş ve sosyal güvence sağlamasını rica edeceğim e kolay değil burda tercüman oluyoruz bu araç hakkındaki herşey için ve sohbet dostluk ve arkadaşlık ta cabası tabi herkesi beklerim..

Allah aşkınızı, şevkinizi bozmasın, şevkiniz kırılmasın...

İyi dileklerin için teşekkür ederim. Bizim de herhangi bir amacımız yok, şu sanal alemde yeni dostluklar, yeni arkadaşlıklar kazanabilir miyiz diye gezinip dururken bari bir işe yarayalım dedik, bir başladık, işte öyle devam edip duruyoruz. Ama ta Ankara'lardan bile gelip halimizi hatırımızı sormak için arayıp soran arkadaşlarımız olunca yavaş yavaş, bazı şeyleri becermeye başladığımızı düşünüyorum. Nice güzel günlere hep birlikte inşallah...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.