Şimdi Ara

Yeni Peugeot RIFTER ( ANA KONU) DONANIM HABER İN EN ESKİ VE AKTİF TAKIMI SINCE 2009 GÖKHAN AYDIN (1182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27.908
Cevap
97
Favori
1.413.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dedimya canlılar la iletişimim çok iyidir
    bu geko yu 1 gü
    n
    önce gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

dedimya canlılar la iletişimim çok iyidir
    bu geko yu 1 gü
    n
    önce gördüm
    birçoğunuz geko nedir bilmiyorsunuz belki yada hiç görmemiş olabilirsiniz..

kaç geko insan görmüştür oda ayrı bir muamma..

ama ben onu gördüm ve resim çekmeme izin verdi ve kaçmadı..

nasıl bir diyalog geçtiyse aramızada düşünün

kalpten kalbe giden farklı bir frekans

aynı senkron ve tutulma hipnoz gibi, ben resim çektim o da poz verdi sanki

diğer muadillerinin aksine gekolar sıcak sevmez ve serin yerlerde yaşarlar..

çok tatlı idi bana sorarsanız daha önce daha koyu renklerini gördüm oturduğum binada en üst kat çatıda

hatta bizim dairede bile bir tane vardı,ilk görünce biraz tedirginlik yaşıyorsunuz

ee kolay değil o size siz ona bir canavar edası ile yaklaşınca ortaya bir kovalamaca sahnesi çıkıyor..)

• quote:

Orijinalden alıntı: tigerman82

Bu ürünü alsak bile kim takicak bunu ben kendim yapamam
    bana sorarsanız yaparsınız ve özgüveninizde tavan yapar..

krikoyu alıp aracı kaldırmak ile seviye bir yapıp..

altdaki karter deliğinden bir kağıda şablon çıkarmak seviye 2..

şablon kağıdını siyah bir yağ bidonundan kesmek 20 kilo olan siyah bidonlar tercih sebebi.. seviye 3..

damla şeklinde bir delik alttaki, artı gelecek şekilde kulaklar bırakmak ve testere ile kesmek seviye 4..

aracın altına yatıp kartonun üstünde bunu yerine montelemek seviye 5..

bunları video veya resim çekip youtube ortamında abone ve tıklanma kırarmıyım hep kafamda soru işareti oda

AYRI BİR SEVİYE..)
  • quote:

Selam güzel kardeşim Uludağ a selam olsun diyelim soğudumu havalar..

seyir yeri vardı cam tabanlı güzeldi tepede..

şimdi kar kaplanmıştır orası.

soğuk motor ve kısa mesafe hiç dizelin kalemi değil malesef..

Alıntıları Göster
    vealeykümselam sevgili abim havalar biraz serin seyrediyor evet,
    bursadayım ama trabzonluyum çok şükür bir hemşehrinde sayılabilirim
    bakacak seyir yeri karlandı tabi abi uludağın karlanması aşağılara da serinlik veriyor zaten ama öğlenleri değişken ılık bir hava da mevcut bu aralar,
    dizel ilk tecrübem diyebiliriz abi hep benzinli araçlarım oldu skoda roomster da 7.7 lt idi 1.2 motordu, en son leon fr da bursa içi yaz kış 7 lt ortalama vardı şuan rifter 2900 km oldu hiç sıfırlamadım ekran 6,2 gösteriyor dikkat de etmiyorum sürüşte aslında ama maşallahı var

• Çınar bey Ç kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ama 17" jantsız olmuyor bana göre... Hatta simdi 18" jant bakıyorum araca 17leri kıslık yapıcam
  • TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Aracın yanına gecince cekip atayım ama 17" jantla sıkıntı yaratacak kadar inmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaero

Hayırlı olsun ama 17" jantsız olmuyor bana göre... Hatta simdi 18" jant bakıyorum araca 17leri kıslık yapıcam
    Bana ilk gelen araç grip kontrolsüz gece mavisi sürüş paketli gt line dı bana grip kontrol ve sürüş paketi var demişlerdi ancak ben tam donanımlı demiştiniz bunu almam değince değiştirdiler 45 gün bekledim iyikide beklemişim 17 jant bence grip kontrolün yanında önemsiz bir detay çok istersem 17 jant alabilirim ama grip kontrol sonradan eklenmiyor ve oldukça iyi bir donanım kullanımınıza göre tabi zevkler ve renkler tartışılmaz herkesin beğenisi ve öncelikleri farklıdır

• quote:

hayırlı olsun şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileklerimle..

aramıza hoş geldiniz.

sizi listeye ekledim.

aracın detaylı bilgilerini verirseniz yazarız renk donanım sınıfı.

sizin içerikte neler var,yada hangileri yok diyeyim kısaca.

karter korumaya bakın bakalım yeşil boyalı çelik olandan varmı.

sizide tanımak isteriz,adınız yaşınız mesleğiniz.

ben kendimden başalayayım gökhan 46 yaşındayım elektrik teknikeriyim.

müzik dinlemek kitap okumak ve mekanik işler ilgi alanlarım..

Alıntıları Göster
    gtline metalik gri. teknoloji paketli. megane 4 aracımı satarak tercih ettim.

henüz teslim almadım kaparo verdim sadece 10 gün için 6 aylık mtv ödemek mantıklı değil

33 yaşındayım muhasebe şefiyim. çocuğun yatağıdır arabasıdır küçük bagajdan çok çektiğim için aracı tercih ettim. iş amaçlı değil yani.

tüplü hondaya 168 vermektense burada okuduğum 140-150 ye göre 162 vermek zoruma gitmedi. inşallah değerlenmesi artar da 2. elde zarar etmeyiz.

Ruhsat N1 hususi olacak. kış lastiği zorunlu mu bu konuyu elbet konuşmuşsunuzdur ama çok fazla sayfa var. tek tek okumak imkansız gibi. cimerden bilgi talep ettim ama bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

• d3likanLI D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun araciniz cok guzel maşallah. Bende aracı kredi ile aldigim icin 160 bin veremedim cok uyguna otomatik active still alabildim . Kis lastigi muhtemelen zorunlu degildi fakat ben taktırdım genede ama pismanim cunku hic kış yok😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3likanLI

henüz teslim almadım kaparo verdim sadece 10 gün için 6 aylık mtv ödemek mantıklı değil

33 yaşındayım muhasebe şefiyim. çocuğun yatağıdır arabasıdır küçük bagajdan çok çektiğim için aracı tercih ettim. iş amaçlı değil yani.

tüplü hondaya 168 vermektense burada okuduğum 140-150 ye göre 162 vermek zoruma gitmedi. inşallah değerlenmesi artar da 2. elde zarar etmeyiz.

Ruhsat N1 hususi olacak. kış lastiği zorunlu mu bu konuyu elbet konuşmuşsunuzdur ama çok fazla sayfa var. tek tek okumak imkansız gibi. cimerden bilgi talep ettim ama bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Aramıza hoş geldiniz iyi günlerde aracınızı kullanın
    Kış lastiği emin olamadım resmî gazetede m+s olur diyordu polise sordum ceza yazabilirler dedi seyahat ettiğin ilin valiliği zorunlu kılmıssa ceza yazarlar dedi bende riske girmemek için aldım.
    Rifter ı çok severek kullanacağınıza eminim çünkü bizlerde çok severek kullanıyoruz doğru bir seçim yaptım diyeceksiniz
    Kazasız sürüşler dilerim

• quote:

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun, benimki de metalik gri.
    allure otomatik... Aramıza hoş geldiniz. Hurda araç indirimi ile beraber mi 162 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 20 Aralık 2019; 22:22:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Hayırlı olsun, benimki de metalik gri.
    allure otomatik... Aramıza hoş geldiniz. Hurda araç indirimi ile beraber mi 162 bin

Alıntıları Göster
    evet hurdayı kendileri ayarlıyor. kendim ayarlasam daha da uyguna gelir diye düşünüyorum ama onunla ilgilenecek vaktim yok.

allure a da bayide bakmıştım ona bakıp gt ayırttım zaten gt hiç görmedim:)

• quote:

Alıntıları Göster
    maşallah çok güzel duruyor..
    iyi günlerde kullanın kazasız belasız..
    jantlarda yakıyor..)

gerçekten çok heybetli makina bu renk ve bir koyusu hep favorimdi rabbim bana kısmet etmedi demekki var bir hayırlısı hakkımda..

kış lastiği zorunlu değil m+s yazdımmı sorun aslında..

ortada kışta yok gündemde değil,resmi gazete yolcu ve yük nakli diyor yani ticaret ve şirket üzerine ve otobüs ticari taksi vs durumunu bağlıyor

bir aksilik yaşamayız inşallah,kısa uzun led far demişsiniz taktıran yok şuana kadar takımda..

zaten gt line da mercek var arkasında ampul mevcut ve ışık şiddeti beyaza çok yakın çok hoşuma gitti..

otomatik far seçimi ile ışık akısı ve şiddeti xenon ayarında bir gece kullanın kararı ve görüşlerini bekliyorum..

önceki aracım 1 serisi makyajlı kasa 2015 model bmw idi..dar basık zf şanzıman ve arkadan itiş

şanzıman harici çöp tü bana göre..

hızsabitleme yoktu nasıl bir yokluktu inanın artık..

bu ürünü burada objektif anlatmaya ve bilgilendirmeye çalışıyoruz kıstasımız muadil modeller ve diğerleri

şirket hissedarı ve ortağı değiliz,körü körüne savunmakta bizim misyona ters..

ürün neden ön planda şu anda AISIN 8 iLERİ TORK KONVERTÖRLÜ TAM OTOMATİK ŞANZIMANI kullanan bu segmentte tek
    ve piyasada da zf mercedesin g tronic haricinde otomatik şanzıman kullanan üçüncü marka

şanzıman japon malı ve piyasada bu ürünü lexus,volvo cadillac gibi markalar kullanıyor..

peugeotda bu şanzımanı transfer ederek büyük bir teknoloji yatırımı yaptı ve müşteri portföyü topladı

aynı motor ve şanzımanı 508,3008,5008,308 de kullanmakta bu saydığım modeller ile rifter EMP2 dedikleri bir platformda üretiliyor..

yani 3008 in ön takım motor ve şanzımanı rifterle aynı.

rifter arka kısmını tepee diye geçen önceki partner modelinden alıyor gelişmiş güncel versiyonuile.

ürün modern ve hayli teknoloji içeriyor,bu parayı edermi kısmından ziyade ülkedeki vergi sistemini incelemekte ayrı bir tartışma konusu..

mudillerinden çok ötede ayrı bir konu

bizde o yüzden diyoruzki bu ürün piyasadakilerden iyi

daha iyisi çıkana kadar..

bu arada ismini yazmamışsınız

listeye eksikleri tamamlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: tigerman82

Hayırlı olsun araciniz cok guzel maşallah. Bende aracı kredi ile aldigim icin 160 bin veremedim cok uyguna otomatik active still alabildim . Kis lastigi muhtemelen zorunlu degildi fakat ben taktırdım genede ama pismanim cunku hic kış yok😀
    İLK RİFTERİm ACTİVE STİLL di

güzel araçtı ve 1500 km idi çok ama çok diri idi..

vede sade ama güzeldi.

beyaz renkti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaero

Aracın yanına gecince cekip atayım ama 17" jantla sıkıntı yaratacak kadar inmiyor
    zahmet olacak çok rica edeceğim

17 inç jant arıyorum orjinal olanlardan,eğer elden çıkarmak isterseniz bilgim olsun talibim veya aklımda mam w1 alman malı model var kısmetse uzak ara..

• quote:

Orijinalden alıntı: Çınar bey

Bana ilk gelen araç grip kontrolsüz gece mavisi sürüş paketli gt line dı bana grip kontrol ve sürüş paketi var demişlerdi ancak ben tam donanımlı demiştiniz bunu almam değince değiştirdiler 45 gün bekledim iyikide beklemişim 17 jant bence grip kontrolün yanında önemsiz bir detay çok istersem 17 jant alabilirim ama grip kontrol sonradan eklenmiyor ve oldukça iyi bir donanım kullanımınıza göre tabi zevkler ve renkler tartışılmaz herkesin beğenisi ve öncelikleri farklıdır

Alıntıları Göster
    evet beklentiler ve tercihler göreceli

bende sizin gibi bir tercih yaptım..

benim yapabileceklerim ve yapamayacaklarım şeklinde

malum donanım eksikliğinden çok ezildim bu dakikaya kadar..

şu anda aracım piyasa tabiri ile gırtlak dolu..

tüm paketleri ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: alaysa61

vealeykümselam sevgili abim havalar biraz serin seyrediyor evet,
    bursadayım ama trabzonluyum çok şükür bir hemşehrinde sayılabilirim
    bakacak seyir yeri karlandı tabi abi uludağın karlanması aşağılara da serinlik veriyor zaten ama öğlenleri değişken ılık bir hava da mevcut bu aralar,
    dizel ilk tecrübem diyebiliriz abi hep benzinli araçlarım oldu skoda roomster da 7.7 lt idi 1.2 motordu, en son leon fr da bursa içi yaz kış 7 lt ortalama vardı şuan rifter 2900 km oldu hiç sıfırlamadım ekran 6,2 gösteriyor dikkat de etmiyorum sürüşte aslında ama maşallahı var

Alıntıları Göster
    eyvallah sevgili hemşehrim,dizel daha meşakkatli kullanımı daha nazik ve narin bir seçenek doğasını

iyi anlamak ve şerbet vermek lazım

yoksa bir canavara dönüşebilir.

yakıt değerlerin iyi.

evet makinanın maşallahı var.

• Rifter ımla cumartesi gezmeceler....

• Beyler, bizim 2020 mtv miz kaç oluyor yani? Bu sene ne kadar dı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 21 Aralık 2019; 20:44:56 >
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Bu tabloya gore 2200 tl yillik olucak galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.