Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (840. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.216
Cevap
294
Favori
1.546.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben her kontak açtıktan sonra iptal ediyorum. Fayda sağlamak için bir sürü
    şartın bir araya gelmesi gerekiyor :)
  • irfankaptan İ kullanıcısına yanıt
    Ekrana yansitma- Android Auto / Mirror Link ya da Car Play yok 308 SMEG modullerinde. Makyaj ile elecektir yeni modellere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar,bi aksilik almaz ise yarın bende 2015 model ikinci el otomatik active alarak aranıza katılacağım,geçmiş sayfaları okumak için çok zamanım yok ,alırken nelere dikkat etmem gerekir,bu aracın kronik bi sorunu varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

quote:

Orijinalden alıntı: education77

2016 308 1.6 92. hp active aracımı teslim aldım. Araç beklediğimden çok iyi çıktı. Daha öneki aracım benzinli astra idi.. Performans süper. 230 nm tork üretiyor. Yokuşlarda canavar..Donanımı yeterli. Konfor ve yol tutuşu gayet başarılı. Ses sistemi ve ekran güzel.. 100 TL mazotla 600 km yol gittim. Sunduğu donanım ve özelliklere göre araç bedava. Hala keşfedilmeyi bekliyor. Tek sıkıntısı 2. el değerinin halen hak ettiği düzeyde olmaması..Golf boş paket 90 beygirlik araç 90 bin..iyiki de 308 i almışım..

Hayırlı olsun hepimize kazasız belasız sürüşler.

Sen bide 120 beygirliğini gör 300 torkla, eski dizel puntoma göre uçuyor resmen.

2015 model otomatik blue activeler 120 bg yoksa 90 mı

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Allah nasip ederse bende bu cuma günü Ankara-Karabük arası git gel yapacam. 100-110 km de ne kadar yaktığını deneyelim.
    Benzin-dizel arası farka bakarız.
    Benzinli ile dizel arasındaki farkı merak edenler için iyi bir deneme olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

quote:

2016 308 1.6 92. hp active aracımı teslim aldım. Araç beklediğimden çok iyi çıktı. Daha öneki aracım benzinli astra idi.. Performans süper. 230 nm tork üretiyor. Yokuşlarda canavar..Donanımı yeterli. Konfor ve yol tutuşu gayet başarılı. Ses sistemi ve ekran güzel.. 100 TL mazotla 600 km yol gittim. Sunduğu donanım ve özelliklere göre araç bedava. Hala keşfedilmeyi bekliyor. Tek sıkıntısı 2. el değerinin halen hak ettiği düzeyde olmaması..Golf boş paket 90 beygirlik araç 90 bin..iyiki de 308 i almışım..

Sen bide 120 beygirliğini gör 300 torkla, eski dizel puntoma göre uçuyor resmen.

120 beygir hocam

arabaya göre özellikle bakın denilecek bir yeri yok hocam.
    kronik sıkıntısı olarak travers de sıkıntı var oda garantiden siz talep etmeseniz bile değiştiriyorlar.
    normal arabada neye bakıyorsanız onlara bakın yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: hkinali52

quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

quote:

quote:

120 beygir hocam

arabaya göre özellikle bakın denilecek bir yeri yok hocam.
    kronik sıkıntısı olarak travers de sıkıntı var oda garantiden siz talep etmeseniz bile değiştiriyorlar.
    normal arabada neye bakıyorsanız onlara bakın yeterli

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bbasci06

İlan halen günceldir.
    ilgilenenler için ilan numarası 401664825
    Sağlıcakla..

İlan süresi dolana kadar yayında kalacaktır.
    Sonrasında tekrar ilan verilmeyecektir.
    Sağlıcakla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: grsb78

Allah nasip ederse bende bu cuma günü Ankara-Karabük arası git gel yapacam. 100-110 km de ne kadar yaktığını deneyelim.
    Benzin-dizel arası farka bakarız.
    Benzinli ile dizel arasındaki farkı merak edenler için iyi bir deneme olur.

100-110 ile gidişte 4.8 dönüşte 4.0 yaktım geçen ay. Yani git-gel 4.4 diyebiliriz Ankara-Karabük için.
    İyi bir karşılaştırma olur
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen benim de 5.8 e 5 olur ama bi deneyelim yinede. Bu arada benim iş cumartesiye sarktı, 1 gün daha bekleyecez.

• otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=qIIMJXyGobg&t=111s corvin diye bir uygulama var ama fiyat biraz tuzlu
  • Arkadaşlar cam tavanından yüksek hızlarda otoban sürüşlerinde ve şehir içinde bozuk yollardan geçerken sanki cam yerine oturmamış gibi çıtırtı sesi gelen var mı? Avrupa yakasında mepa ya götürdüm kaç kere ve vidaları sıktık tamam dediler ve arabayı bana aynı şekil verdiler. Hiç bir şekilde ses kesilmedi. Çok zamanım olmadığı için hergün hergün uğraşacak halim de yok. İstanbulda bana yetkili servis önerebilecek var mı?

• Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

Arkadaşlar merhaba.Bugün dikkatimi çekti.Fotoğraflarda gördüğünüz kısımda küçük noktalar halinde yağ'a benzeyen lekeler mevcut.Sizlerinde araçlarında benzer bir durum varmı ? Problem ne olabilir ?.Aracım 1.6 dizel 120bg 27.500 km 'de. Yorumlarınızı rica ederim.

• 308 lerin gösterge ekranında servis uyarısı veriyor deniyor,bu bir kronik sorunmudur

• Rabbitix R kullanıcısına yanıt
    Sirket aracim astrada daha fazla var. Serviste bir ara motoru temizlediler tekrar olustu.

• Rabbitix R kullanıcısına yanıt
    turbodan geliyor sıkıntı yok
  • ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Service uyarısı bana arada veriyordu. Servise danıştım, ara sıra ön arka sensörlerden kaynaklanıyor demişti. Uzun zamandır da o hatayı almıyorum.
  • 60-65 bin tl arasina 2014-15 e-hdi manuel allure 308 bakiyorum.Sitedeki ilanlar haricinde satacak olan varsa pm atabilir.Cam tavan olmazsa olmaz,kilometrede en fazla 40 bin olmali.

• otmotvmhndsi O kullanıcısına yanıt
    pm....
  • Arkadaşlar benim aslan son zamanlarda fazla yakmaya başladı. Arabam daha 12500 km de. 10000 den sonra az yakmaya başlar demişlerdi ama düşeceğini arttı son 2000 km de. Karlı zamanlarda bile bu kadar değildi. Havalar da ısındı artık . Neden olabilir ki? Yakıtı shell nitro dizel alıyorum. Değiştirsem mi acaba ? Yoksa bakım zamanı yaklaştığı için mi ?

• 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.