Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (996. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.215
Cevap
294
Favori
1.546.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ben yaptirdim herhangibi bir trim sesi yok simdilik. Yetkili servise yaptirdim ama sanayiye falan sakin goturmeyin. Mahvederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.keskin S kullanıcısına yanıt
    Aynen torpido kismi komple sokulmesi gerekiyor kalorifer motorunun degismesi icin.

Derdinizi güzelce anlatın. Gittiğiniz servise , aracınızın artık hep o servise geleceğini söyleyin . Oluruna gidin . Olmazsa Peugeot Türkiye yi devre sokun .

Bir de pejo 308 ic kisminin tasarimi oldukca yalin oldugu ve malzeme kalitesi yuksek oldugu icin trim sesi 150 bine kadar zaten cok zor

• Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler en kısa zamanda servise uğrayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birde aracın ruhsatında Markası Peugeot, ticari adı 308 olarak geçiyor. Tek nüsha ruhsat verildi ve herhangibir donanım bilgisi ve vites türü belirtilmemiş. Eski ruhsatında allure eat6 yazıyordu. Bi sorun olur mu ?

tanıdığınız sigortacı varsa onlar görebiliyor aracın sigorta kayıtlarından. Yakın zamanda ben öyle buldum. Servis bile söylemedi. Sadece araç sahibine bilgi verilir dedi. Aracı satın alacaktık servisten öğrenemedik.
  • tolgasu T kullanıcısına yanıt
    Benim ruhsat değişmeden önce yazıyordu şimdi ruhsatlar tek nüshaya düşmüş yeni verdikleri ruhsatta donanım bilgisi(allure v.b) ve vites türü belirtilmemiş.

• Abiler, 60bin bakimi geliyor. Istanbulda ozel servis nereyi onerirsiniz? Bir de bakim ucreti ne kadar olur, resmi serviste ve ozel serviste? (45binde agir bakim yapilmis galiba, yag filtresi degismis)

• Aktifiriyıl en büyük bayi. Onlara gidebilirsin.

• Premium paket ile alınan dinamik cruise control nasıl arkadaşlar, adaptif hız sabitleyici mi, çalışma sistemi nasıl, kaç km hıza kadar aktif vs. ?
  • https://m.youtube.com/watch?v=jMzaufUquys

Peugeot 308 moose test yani yola tutunma. Gti paketini kullanmışlar. Golf den de iyi focus dan da . Kralsın Peugeot👏

• RavENLoft kullanıcısına yanıt
    Bence hiç dert etmeyin. 2011 de sıfır 508 aldım. Ön yargıyla yaklaşan herkes içine bindiğinde fikrini değiştirdi. İçimde hep satamama korkusu vardı ama ilana koyduğumun 2. Günü satıldı. Bu segmentte alınacak en iyi araçlardan biri bence. Şuan bende 2. Araç olarak düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

arkadaşlar aranıza yeni katıldıgım için bir kac sorum olacak peugeot 308 alure 2014 model araç sahibi oldum 1 hafta önce ve üzerinde orjinal geri görüş kamerası var yanlız şöyle bir sorun var gece hiç bir şey göstermiyor gece görüş özeligi yok galiba bundan önceki honda aracımda gece çok güzel görüntü gösteriyordu benim sormak istedigim aliexpersten gece görüşlü kamera alsak bu takılabiliyormu acaba daha önce değiştiren oldumu saygılar

merhaba
    şu aralar aynı paket veya active paketli 308 arayışındayım. özel değilse aracı ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyim?
  • Arkadaşlar merhaba,

2015 dizel otomatik active model aldim.

İphone 8 telefonum var. Arabada internet simgesine basinca telefona uygulama indir tarzi birsey cikiyor. Ne indirmem gerekiyor birturli bulamadim

• https://youtu.be/elg9Jw6JFoE

• bahturan B kullanıcısına yanıt
    Pejo zaten gayet sağlam sıkıntısız bir marka. Şaşırtmadı video zaten.

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun. İnternete girmek istiyorsanız. Telefonun internetini bluetooth üzerinden paylaşıma açmalısınız. Programa gerek yok. En azından android telefonlarda gerek olmuyor. Blueetoth ile internet paylaşımını etkin yapın ve telefonu eşleştirirken internet seçeneğini aktifleştirin çalışır.
  • tolgasu T kullanıcısına yanıt
    Active lerde bağlanamazsınız.

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    hiç uğraşma hocam active zaten bağlanmaz bağlansaydı bile çok ağır ve kullanışsız
  • 
Sayfa: önceki 994995996997998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.