Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (995. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.222
Cevap
294
Favori
1.547.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ates ediyor rengi guzelmis :) aynen oyle. Golf le degismem aslanimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracına tavan üstü bagaj taktıran oldu mu?bu konuda bilgisi olan var mı?
  • İzmirde mirrorlink için servisle görüşecek arkadaşlar vardı ne oldu acaba?

• turkeril sökme takma işlemini nerede yaptırdınız? istanbul da bu işlemi temiz bir şekilde neresi yapar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

İzmirde mirrorlink için servisle görüşecek arkadaşlar vardı ne oldu acaba?

halil öztürk gittim hocam bagladırlar ama acamadılar eski versiyonmuş malesef sizin araç 2015 veya üstüyse gidip deneyin derim belki acılır
  • dendesox D kullanıcısına yanıt
    Bunu öneririm arkadasım sana ;) tabi amfi de lazım :)
    https://urun.n11.com/hoparlor/mit-takimi-16cm-310w-component-jbl-gt7-6ch-P200864989

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almeida3434 -- 30 Ocak 2018; 14:42:34 >
  • asker_ilbey A kullanıcısına yanıt
    Kac kilometrede hocam dizel mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hondaaaa

turkeril sökme takma işlemini nerede yaptırdınız? istanbul da bu işlemi temiz bir şekilde neresi yapar?

Samsun sanayisinde iyi bir özel pejo servisi var. Oradaki usta, yanından ayrılmış bir elektrikçiyi tavsiye etti ona yaptırdım.

Az çok işini bilen bir elektrikçi iş görür. Kapılar sökülmüşken gerekirse amfili bir çözüm öneririm. Orta halli bir çözüm için de kendi aldığım Alpine'i öneririm. Temiz sesi var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pejocu777 P kullanıcısına yanıt
    66 bin km de hocam. Benzinli otomatik.

• asker_ilbey A kullanıcısına yanıt
    70 iyi fiyat ama dedigin gibi sacma bir pejo on yargisi var bizde maalesef. Golf te insanlar ne buluyorsa cok sikici bir otomobil hem ici hem disi. Turkiye de hakettigi yerde degil maalesef 308 zaten sifir satislari da baya baya dusuk ama fazla ortada olmayinca araba goren hasta oluyor tasarimina. Dikkat cekiyor Golf gibi ayaga dusmemis ve surus keyfi bmw 1 den sonra mazdayla birlikte en iyisi segmentinde. Zaten avrupadaki karsilastirmalarda rahatlikla Golf e tercih edilebilecegi soyleniyor. Pejo 308 le 2014 yilin otomobili odulunu kazanmisti 2017 de abisi 3008 kazandi. Pejo eski pejo degil kesinlikle. Malzeme kalitesi, isciligi alman ayarinda. Almayi dusunen tereddut etmesin. Keyifle binilebilecek bir araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pejocu777 -- 31 Ocak 2018; 0:45:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

İzmirde mirrorlink için servisle görüşecek arkadaşlar vardı ne oldu acaba?

halil öztürk gittim hocam bagladırlar ama acamadılar eski versiyonmuş malesef sizin araç 2015 veya üstüyse gidip deneyin derim belki acılır

Ben izmirde değilim ancak kesin olarak açtık dedikleri bir araç olmuş mu?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Kesin olarak açtıran olsa video koyardı diye düşünüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba. Adım Selçuk Samsun da ikamet ediyorum. Geçtiğimiz hafta 2015 308 bluehdi allure+comfort+premium+sport eat 6 ile aranıza katılmış bulunmaktaydım. Bir önceki aracın da 308 thp otomatik idi.Aracı severek beğenerek aldım daha 22 bin km de. Klimanın uğultusu ile ilgili forumda sorunlar okudum.Benimde kaloriferi açtığımda klima açık/kapalı farketmeksizin çok gürültülü çalıştığını farkettim. Yalnız gürültü ıslık sesi gibi yada hava sirkülasyon kaynaklı değil kalorifer motorundan geliyor.evlerdeki mutfak robotu çalışırmış gibi rahatsız edici bir motor sesi mevcut. Bu bir sorunmudur yada sizlerin bahsettiği uğultu sorunu bumudur. Aydınlatırsanız memnun olurum.Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.keskin S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de oldu o sorun. Kaputun onunde yaprak doluydu yillik bakima verdigimde. Acarken dikkat etmemisler hep yaprak girmis. Iki kere temizledi adam. Yaprak girmis dedi ondan horultulu calisiyor dedi. Sonra yine basladi. Biktim git gel. Adam kompresoru degistirelim dedi sonra gecti ses.yalniz on gobegi komple sokuyular kompresoru degistirmek icin 2 gun sonra almistim sizde boyle horultu gibi mi cikiyor ses?

Ses açma düğmesi, buğu çözücü gibi düğmelerin olduğu kısmın arkasından torpidonun içinden kalorifer motorunun çalışma gürültüsü çok belli rahatsız edici şekilde ses yapıyor. Aracı aldığımda Ankara da Fatih Peugeot ta bakım yaptırdım ama p zamanlar bütün araçlar böyledir düşüncesi ile kendilerine bişey demedim. Forumu okuduktan sonra öğrendiğim uğultu sorunu benimki ile aynımı diye merak ettim.Şu an şehir dışındayım cuma günü aracın yanında olacağım video çekip yüklerin daha açıklayıcı olabilir.

Panik yok . En yakın yetkili servise gidip .'Klima ayağı' denilen parçanın değişimini talep ediyorsunuz.

• TurKoEren kullanıcısına yanıt
    Benim kompresoru degistirdiler komple. Ses gitti.

• TurKoEren kullanıcısına yanıt
    Aracın garantisi bitmiş durumda. Ücretlimi değişecek yoksa herhangibir bedelsiz değişim mi var. Gerçi bedelsiz değişim gibi bir kampanya olsa servisten 3 gün önce çıktım söylerlerdi galiba. Adblue depo kapağı hatalı üretildiğinden dolayı serviste geçen hafta değiştirdiler.

Kompresör dediğiniz torpido komple sökülerek değişen parça mı? Eğer öyle ise bu şekilde kullanırım galiba. Çünkü torpido sökülüp takıldıktan sonra gıcırdamalar başka sesler meydana geliyor gibi. Onun için çok sıcak bakmıyorum.

Ucretli olur hocam yalniz yaprak falan tikamis ondan da o ses gelebilir.

• 
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.