Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (989. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.222
Cevap
294
Favori
1.547.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Travers sesi
    https://www.youtube.com/watch?v=6V2mMQ5BHAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almeida3434 -- 15 Ocak 2018; 12:10:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pejocu777

Hocam sanki tenekeyi eziyormuşsun gibi ses çıkıyor. Sadece geri geri giderken. 3-5 saniye falan. Soğuk havada oluyor özellikle

https://www.youtube.com/watch?v=6V2mMQ5BHAA
  • mERHABA
    Yan ayna sinyal ampul led nasıl değişiyor bilen var mı???
  • IronHasan kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız Var. Dsg 2 ile kalkmaz . Tasarruf adına yüksek viteste az devir çevirmez. Vites düşürürken kararsız kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurKoEren

Yanlışınız Var. Dsg 2 ile kalkmaz . Tasarruf adına yüksek viteste az devir çevirmez. Vites düşürürken kararsız kalmaz.

Yanlış alıntı yapmışsın sanırım kardeşim. Benim DSG 2 ile kalkmaktan söz eden bir mesajım yok. Sadece DSG'den kurtulmaktan duyduğum mutluluk mesajım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronHasan -- 16 Ocak 2018; 0:21:32 >
  • almeida3434 kullanıcısına yanıt
    1 yılda akünün şarj tutamaz hale gelmesi normal değil.Yalniz servisler aküyü sarf malzemesi olarak gördükleri icin garantiden değiştirmeye pek yanaşmıyorlar.Citroen forumlarında gergi ve rulmanlardaki bir arızadan alternatorun yeterli şarjı sağlayamadığını yazmışlar

Yarın servise götürüyorum bakalım ne çıkacak

Hasan bey ironi yapim dedim Dsg başa bela . Dün berberde 3 kişi aynı anda traş olurken 1 passar 1 jetta kullanıcısı sorun çıkarttığından bahsetti . 2250 tl ye garantili aracını yaptırmış Size Bol EAT 6 günler dilerim .

• quote:

Orijinalden alıntı: TurKoEren

Hasan bey ironi yapim dedim Dsg başa bela . Dün berberde 3 kişi aynı anda traş olurken 1 passar 1 jetta kullanıcısı sorun çıkarttığından bahsetti . 2250 tl ye garantili aracını yaptırmış Size Bol EAT 6 günler dilerim .

Pardon. DSG denince espri anlayışım sıfırlanıyor..

Teşekkür ederim.
  • Faydalı bir paylaşım olmuş. Ben de merak edip duruyordum. Teşekkürler...

• Arabasina eibach yay takmak isteyen yok mu :)

• Akü şarjı %73 e düşmüş arabayı bıraktım şarja bağlandı yarın teslim alacağım. “Kullanıma bağlı” normalmiş .

• sa arkadaşlar yarin nasipse 2014 alure alacam acaba Apple CarPlay destegi varmı ekranın saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badcrow -- 17 Ocak 2018; 19:15:43 >
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Hayir, 2018 modellerde bu destek geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cure4itch

cevap için tsk ederim peki daha önceki aracım honda civic di ve 10.1 inc ekranlardan alıp taktım android olan bu 308 ler için olan versiyon varmı cünkü cok rahat oluyordu kullanımı hem bütün video formatlarını destekliyordu hemde telefonumun internetini paylaşıp youtube falan giriyordum cocuk için iyi oluyordu saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

quote:

cevap için tsk ederim peki daha önceki aracım honda civic di ve 10.1 inc ekranlardan alıp taktım android olan bu 308 ler için olan versiyon varmı cünkü cok rahat oluyordu kullanımı hem bütün video formatlarını destekliyordu hemde telefonumun internetini paylaşıp youtube falan giriyordum cocuk için iyi oluyordu saygılar

Corvin var. İsterseniz bütün o özellikleri kazanabilir.
    link varmı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

link varmı hocam

İnternette araştırıp videolar ve paylaşımlar yardımıyla detaylı bilgi alabilirsiniz.

http://www.corvin.com.tr/?UrunDetay/1200/MERCEDES-A-CLASS-8-INCH-DOKUNMATIK-EKRAN adresinden de detaylı bilgi isteyebilirsiniz.
  • quote:

bügün izmirde yetkili servise gittim ve carplay olayını sordum ve teknisyen cihaza baglıyoruz desteklerse acabiliyoruz dedi ve olasılık sordum 2008 lerin hepsinde oldugunu 2014 serisi 308 lerdede 2 tane yaptıklarını söyledi benim gibi merak eden arkadaşların bilgisine saygılar
    Hicbir sey anlamadim. 4 yillik araba var ortada.yetkili servis diyor ki Ekraninin carplay i destekleyip desteklemedigi ihtimale bagli. Ne ki bu, schrodinger denklememi?nasit bir m.medya ekran. Cok enteresan cok..

Android auto ve Apple carplay'in yapılamadığını çok kişiden ve servisten duymuştuk, eğer izmirde 2014 308 lerde yapıldıysa bir videodur fotoğraftır bulabilirsek kanıtlıyacak bizde açtıralım, ona göre servisler bilerek yapmıyor deriz
  • 
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.