Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (977. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 975976977978979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bahturan

Muayeneden geciyor mu?

H7 ampul Muayeneden kalması mümkün değil. Zaten normal fabraikasyon ampüllerde H7 olduğu için hiç bir sıkıntı çıkmıyor.
  • Bu led i mi almali ge h7 130 u mu.bunlari mukayese eden oldu mu? Ne guzel olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahturan B kullanıcısına yanıt
    Ben led den memnunum kimseyide rahatsız etmedi. Uzunlarıda led yaptım. Farları aşağı indirdim ama yukarıda tutarsanız karşıdan geleni rahatsız eder. Şimdiye kadar kör gidiyormuşum, ledin aydınlatması gerçekten çok iyi.

• quote:

Bu led i mi almali ge h7 130 u mu.bunlari mukayese eden oldu mu? Ne guzel olur?

Bir arkadaşın aracında ikisini de denedik.

LED kesinlikle çok daha beyaz ışık veriyor. H7 GE 130 ise daha sarı kalıyor.

Diğer yandan LED sanki biraz dağınık ışık gibi. İnsana garip geliyor. Çok daha güçlü ışık gibi olmasına rağmen ıslak yolda falan sanki daha zayıfmış duygusu veriyor. Alışmak lazım.

Ben GE 130'lardan memnundum.Daha yoğun bir ışık gibi aydınlatıyor. LED'ler ise güçlü ama yoğun değil gibi geldi bana. İkisini de bir şekilde denemenizi tavsiye ederim.

Bir de LED lerin arkalarında soğutma fanları var ve farları açtığınızda hafif bir uğultu yapıyorlar.

Dışarıdan bakınca LED daha iyi gibi, araç içinden bakınca H7 bana daha iyi geldi.

Uzunları LED yapmak iyi olmuştu. Sellektör yapıldığında şimşek etkisi yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronHasan -- 14 Aralık 2017; 7:18:7 >

• IronHasan kullanıcısına yanıt
    Agziniza elinize saglik...

Sari isik meselesi aklimi celdi.youtube videolarinda beyaz goruluyor yaniltiyor o zaman reklam filmi..

• quote:

Sari isik meselesi aklimi celdi.youtube videolarinda beyaz goruluyor yaniltiyor o zaman reklam filmi..

Rica ederim. Umarım karar verirken işinize yarar. Ama en dooğrusu insanın kendi gözlem ve deneyimleri elbette.

GE H7'ler LED'e göre sarı kalıyor yokda halojen olarak bence gayet güzel aydınlatıyor. Normal fabrika çıkışı ampüllere göre bence kesinlikle daha iyiler. H7 olarak Osram'ın %110 NightBreaker leri de var. Onlarda iyi. Ama fiyatları daha yüksek diye biliyorum.
  • Far meselesi onemli.astra k basliginda cok konusulmus forumda. Astra k nin farlari cok koty olunca tabiatiyla. Bizde active de orta,seviye oldugu icin pek tartisilmamis

Hocam GE 130 ları nereden aldınız orjinal ürün satan güvenilir satıcı var mı tavsiye edebileceğiniz?

• baristeel B kullanıcısına yanıt
    Hocam Manisa civarında servisten ayrılma güvenilir Usta bulsam bende aynı senin dediğin gibi yapacağım aklın yolu bir.

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Hocam GE 130 ları nereden aldınız orjinal ürün satan güvenilir satıcı var mı tavsiye edebileceğiniz?

İnternetten almıştım. gitti gidiyor olabilir.
    Osram in azami saat omrunu gordum,uzaklastim!

• quote:

Osram in azami saat omrunu gordum,uzaklastim!

Abim'de var neredeyse 2 yıl oldu. Gece de çok kullanır. Tık yok. Memnun. Birazda şans sanırım.
  • quote:

Hocam Manisa civarında servisten ayrılma güvenilir Usta bulsam bende aynı senin dediğin gibi yapacağım aklın yolu bir.

manis izmir bolgesinde guvenilir usta bulursaniz banada haber verin lutfen

• dendesox D kullanıcısına yanıt
    Hocam bakımı yaptık bu sene geçtide seneye bakacağız artık bulursak haberleşelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

quote:

manis izmir bolgesinde guvenilir usta bulursaniz banada haber verin lutfen

Manisa-izmir civarında bulursanız lütfen beni de haberdar edin.
    Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu)

Buyrun, gece otobanda çektim belki fikir verir.

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Vallahi sasirdim..cok cok iyi.lakin buna mukabil yagmurda facia imis performansi bu ledlerin. Umumi kanaat bu sekilde..sizin kanaatiniz?

Yağurda neden görğntğ değişir onu anlamadım? Dün sağnak vardı şehir içinde kullandım, aydınlatma olduğu için çok bişey anlamadım. Bi kaç gün daha deneyimlemek lazım.

• macropolo kullanıcısına yanıt
    Bu ledlerin yagmur performansi cok zayif diye bircok yerde okudum. Sizin tecrubeniz onemli.merakla bekliyoruz.

• 
Sayfa: önceki 975976977978979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.