Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.224
Cevap
294
Favori
1.547.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2014 Peugeot 308 Bir Kez Daha Görüntülendi!

Fransız Golf siluetli 2014 Peugeot 308 bir kez daha fotoğraflandı.

AutoFans.be dergisinin yeni Citroën C4 Picasso’yu test etmek için Fransa’ya gönderdiği ekip yeni Peugeot 308 de görüntülemeyi başarmış. Markanın yenilikçi EMP2 platformu sayesinde yaklaşık 140 kg hafifleyen yeni 308′in küresel lansmanı Eylül ayında düzenlenecek olan 2013 Frankfurt Otomobil Fuarı’na yapılacak.

Kabinde ise küçük kardeşi 208 ile büyük benzerlik gösteren head-up gösterge paneli ve direksiyon yerleşimi (Peugeot i-cockpit) yepyeni bir sürüş keyfi sunmaya hazırlanıyor. Öte yandan, orta konsola yerleştirilen cömert 9.7 inçlik dokunmatik ekran Peugeot’nun geleneksel düğmelerinin çoğunu ortadan kaldırmış.

http://lh4.ggpht.com/-Uflhu1935To/Uc3SaiRkicI/AAAAAAAA6Vs/Uxg8n2F7aIw/s1600/Yeni-2014-Peugeot-308-1.jpg

http://lh4.ggpht.com/-HjQrra9K1Gc/Uc3SaYCVHQI/AAAAAAAA6Vo/1tsnY3vgxMI/s1600/Yeni-2014-Peugeot-308-2.jpg

http://lh6.ggpht.com/-azilfrLtrNo/Uc3SZvbGc9I/AAAAAAAA6Vc/nu9rUWD_ngY/s1600/Yeni-2014-Peugeot-308-3.jpg

http://lh6.ggpht.com/-WAONdkgYdxc/Uc3SdpGiomI/AAAAAAAA6V4/tBqS5F1YTLI/s1600/Yeni-2014-Peugeot-308-4.jpg

http://lh4.ggpht.com/-IZ8vI3gSUdw/Uc3Sd8F3-oI/AAAAAAAA6V8/s7ZemJtQVHc/s1600/Yeni-2014-Peugeot-308-5.jpg

• güzel tasarım olmuş
  • devir tersmi ? banamı öyle geldi
  • Gayet hoş olmuş c segmentinde güçlü bir alternatif olacağı kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkiye ye ne zaman gelir acaba ?
    ayrica 9.7 inch ne ya . adamlar bildigin tablet koymuslar ortaya
    iyi iyi !

• sonbaharda türkiyede bende 308 1.6 hdi var 2009 model tercihim yine 308'den yana olacak eminim ;)
  • tasarım güzel farın girintiside olmasa düz gitse daha güzel görünür eminim
  • İç-Dış süper olmuş valla ben beğendim.
  • Fiyatı Golf ile yarıştırmazlarsa satar bu araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Fiyatı Golf ile yarıştırmazlarsa satar bu araç.

Arkadaş bizim bu milletin önü şuna benzemiş arkası buna benzemiş olayını anlamıyorum. Genel olarak beğenmedim dersin hoşuma gitmedi dersin anlarım ama sırf önyargı sebebiyle kötüleme amaçlı aynı şu bilmemnenin kopyası demeler çok saçma oluyor.508 ilk çıktığında da böyle benzetme meraklısı bir abimiz chrysler sebring e benzemiş demişti bende ciddiye alıp uzun uzun fotoğraflarına bakmıştım acaba nesini benzetti diye.
    Birde markaları alman japon fransız diye genelleyenlere çok gülüyorum nedir yani ''japonsa iyidir almansa gözü kapalı alırım'' falan. Millet harbiden herşeyi kalıplara sokmaya bayılıyor. Sırf mercedes logosu için megane motorlu çirkin ötesi A serisine 90-100 milyar verip sonra megane dandik diyenler bile var.Tamam megane A serisinden biraz daha dandik bu bir gerçek ama fiyatı da 2 katı. Gel gelelim yeni 308 e bence tasarım genel hatlarıyla 10 numara ama aracın boyu eski kasaya göre sanki biraz fazla ufalmış gibi duruyor. Ama canlı canlı görmeden karar vermek güç. Birde peugeot un 208 deki yükseğe konumlandırılmış gösterge hatasını 308 de tekrarlamasına çok şaşırdım. Hata diyorum çünkü bu gibi deneysel tasarımlar çok aşırı kaçıp sevenden çok nefret eden kitle yaratıyor. Satış adetlerinin herşey olduğu rekabetin çok üst düzeyde olduğu b ve c segmentinde (208 ve 308 anlamayanlar var hala o yüzeen yazayım dedim) gereksiz işler bence.

• Göstergeler berbat Onun dışında araç gayet güzel.
  • bence çok güzel olmuş yeni 308....
  • dizeli 60binden aşağı olmaz.
  • Fiyatı C4 den 1000 TL fln fazla olur.
    Ama gösterge paneli içime bir türlü sinmedi, gelince incelemek lazım.
    Birde şu MCP mevzusu var tabi.

Onun dışında güzel araç olmuş.
  • Direksiyonun konumu çok acayip duruyor acaba sürüşte nasıl?208 kullananlar bilir gerçi.

Tasarım olarak güzele yakın.hafiflemesi boyun abartılmaması güzel detaylar...
  • İç tasarım ..
  • Premium olma sirasi Pug'da.

Hyundai,Kia,Renault ve nicelerinden neyi eksik

Hatta ben olsam Premium donanim secenegi koyardim

• Peugeot: dur bir şey deniyorum!

• ön kelebek camı yok . 470 litre bagaj hacmi varsa çok iyi. eğer lpg takılan bir motorla gelirse almayı düşünebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meybahane -- 11 Temmuz 2013; 17:36:49 >
  • Dış görünüş olarak beğendim yeni modeli ben.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.